Masna mrlja (Puna verzija)

Forum >> [Obiteljski život] >> Savjeti (za) domaćice



Poruka


maryanne -> Masna mrlja (16.5.2011 14:38:20)

Poooomooooć! Ako netko zna čime ukloniti masnu crnu mrlju od lanca sa bicikla? Mala zmazala nove roze tajičice i baš sam sad jadna, ne uspijevam je skinut. Probala sam onaj arielov gel za mrlje i još neki, ne znam mu ime, i čak sam ih drugi put i iskuhala i opet ništa.




mariola -> RE: Masna mrlja (16.5.2011 14:42:38)

Probaj s bio shout, on je najbolji za mrlje i obični deterdžent za suđe(natopiš malo mrlju i onda opereš u mašini) Mada je mm napravio neku fleku na hlačama isti nečim crnim kao što to tvoje izgleda i ničim je nisam mogla skinut[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




maryanne -> RE: Masna mrlja (16.5.2011 14:47:00)

Ja sam do sada sve mrlje uspješno otklanjala, na ovaj ili onaj način, ovo mi je prvi put da nešto ne ide dolje i baš me ljuti!!! Još ću ja probavat, nema odustajanja, a u krajnjem slučaju morat će tajice biti za po doma:(




Njofra -> RE: Masna mrlja (16.5.2011 14:48:11)

Htjela sam ti tipkati isto što i Maiola. Obični deterdžent za suđe. Meni većina fleka ode Čarlijem. Ak ne tim onda imam neki grdi sapun zove se Titan njim natrljam fleku i onda sfurim obleku s praškom za veš. 




Zvonki -> RE: Masna mrlja (16.5.2011 18:50:54)

Nisam imala nikad takvu jaku mrlju tipa masno crnilo, ali meni za većinu mrlja pomaže Wenish ali samo sapun, ne tekući




Stranica: [1]