|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   cipele od brušene kože
26.3.2011 10:12:03   
sig
Kupila sam maloj roze balerine, cicibanke, od brušene kože i neki mali iz vrtića joj ih je sve izgazio i više nisu lijepe roze... sada neznam sa čime da ih očistim, strah me vodom da ne ostavim fleku...

Pomoć - mala će mi ispiti mozak!!!

_____________________________

imam dvije ljepotice jedna ljepša od druge
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: cipele od brušene kože
26.3.2011 11:00:17   
zg_cinik
evo se šlepam na nick od dragoga...prvi put...nemoš vjerovat user posted image

ja sam kupila pjenu za čišćenje brušene kože, proizvođač timberland...cca 60 kuna...odlična je...samo s tim napjeniš cipele i obrišeš krpom...neprocjenjivo user posted image
kupila sam u office shoes dućanu...

_____________________________

zg_user posted image magda & zg_user posted image franko...(nije mituser posted image )

user posted image

(Odgovor članu sig)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: cipele od brušene kože
26.3.2011 18:12:32   
modesty blaise
baš tako kako troubled reče...isplati se svaka kuna data za tu pjenu!user posted image

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: cipele od brušene kože
27.3.2011 11:09:42   
sig
Hvala Vam curke!!
Već sutra idem u nabavku pjene!!

_____________________________

imam dvije ljepotice jedna ljepša od druge

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: cipele od brušene kože
27.3.2011 23:22:11   
dikac
joj znam koje su jer sam ih gledala za svoju curu, ali nemaju broj 26 (27 na više) i znaš da sam isto pomislila na vrtić i igru u parku i kako će balerinkice izgledati poslije toga

(Odgovor članu sig)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: cipele od brušene kože
30.3.2011 0:53:48   
sig
Da, da... to su te... i stvarno su predivne... ali su tako nezahvalne.... lako se prljaju, ali srećom sada znam kako ih očistiti, ali ipak ih izbjegavmo nositi u vrtić, već samo u grad, na balet i na zbor... a za vrtić patikice, curka nije baš prezadovoljna, ali šta je tu je!! Neda mi ih se svaki dan čistiti. user posted image
Makar ne još dok su gotovo pa nove!!!

IZVORNA PORUKA: dikac

joj znam koje su jer sam ih gledala za svoju curu, ali nemaju broj 26 (27 na više) i znaš da sam isto pomislila na vrtić i igru u parku i kako će balerinkice izgledati poslije toga


_____________________________

imam dvije ljepotice jedna ljepša od druge

(Odgovor članu dikac)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!