cipele od brušene kože (Puna verzija)

Forum >> [Obiteljski život] >> Savjeti (za) domaćice



Poruka


sig -> cipele od brušene kože (26.3.2011 10:12:03)

Kupila sam maloj roze balerine, cicibanke, od brušene kože i neki mali iz vrtića joj ih je sve izgazio i više nisu lijepe roze... sada neznam sa čime da ih očistim, strah me vodom da ne ostavim fleku...

Pomoć - mala će mi ispiti mozak!!!




zg_cinik -> RE: cipele od brušene kože (26.3.2011 11:00:17)

evo se šlepam na nick od dragoga...prvi put...nemoš vjerovat [sm=smiley36.gif]

ja sam kupila pjenu za čišćenje brušene kože, proizvođač timberland...cca 60 kuna...odlična je...samo s tim napjeniš cipele i obrišeš krpom...neprocjenjivo [sm=smiley1.gif]
kupila sam u office shoes dućanu...




modesty blaise -> RE: cipele od brušene kože (26.3.2011 18:12:32)

baš tako kako troubled reče...isplati se svaka kuna data za tu pjenu![image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/bravo.gif[/image]




sig -> RE: cipele od brušene kože (27.3.2011 11:09:42)

Hvala Vam curke!!
Već sutra idem u nabavku pjene!!




dikac -> RE: cipele od brušene kože (27.3.2011 23:22:11)

joj znam koje su jer sam ih gledala za svoju curu, ali nemaju broj 26 (27 na više) i znaš da sam isto pomislila na vrtić i igru u parku i kako će balerinkice izgledati poslije toga




sig -> RE: cipele od brušene kože (30.3.2011 0:53:48)

Da, da... to su te... i stvarno su predivne... ali su tako nezahvalne.... lako se prljaju, ali srećom sada znam kako ih očistiti, ali ipak ih izbjegavmo nositi u vrtić, već samo u grad, na balet i na zbor... a za vrtić patikice, curka nije baš prezadovoljna, ali šta je tu je!! Neda mi ih se svaki dan čistiti. [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley1.gif[/image]
Makar ne još dok su gotovo pa nove!!!

IZVORNA PORUKA: dikac

joj znam koje su jer sam ih gledala za svoju curu, ali nemaju broj 26 (27 na više) i znaš da sam isto pomislila na vrtić i igru u parku i kako će balerinkice izgledati poslije toga




Stranica: [1]