|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 26 [27] 28   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: +
13.6.2010 23:16:11   
pepeljuga
nisam pila nikakve lijekove i vjestica taman stigla.....ma znam da nije nista al isto sam se morala malo pozaliti,vidit cemo opet za misec danauser posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 651
   RE: +
13.6.2010 23:17:11   
cuba
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

Beta opet vađena i jedno mi nije jasno,na zadnja tri nalaza je bas pisalo da je negativna a sad pise da je 4 i nesto,znam da je i to negativno al mi nije jasno zasto sad pise takouser posted image

nemoj se sekirati, možda je malo povišena ali svejedno negativna, to je najvažnije

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 652
   RE: +
13.8.2010 13:35:41   
pepeljuga
Evo mene opetuser posted image
Na novom nalazu opet ne pise da je negativna nego neki brojeviuser posted image
MM bio juce u petrovoj i dr rekao da je to kao sve ok al obavezna kontrola jos 4 miseca.....cure moje ja sam stvarno vec luda od toga,zadnjih dana me ful krpa neka bedara i stalno razmisljam o svemu,zasto je to tako moralo bitiuser posted image znam da ima i gorih situacija al bas me neka tuga uvatila.....sama sebi sam rekla aj proci ce i tih 5,6 miseci pa cemo probat opet al ovaj je rekao juce da ni slucajno jos do 12 miseca a mozda i posliuser posted image
Nemam volje za nista,umorna sam od svega i puna mi je kapa svih,mislim da lagano ludimuser posted image user posted image a o seksu da i ne pricam,zao mi je mm al mi se stvarno nedauser posted image



_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 653
   RE: +
13.8.2010 14:05:34   
Anoniman
Draga, zao mi je sto morate jos da cekate user posted image
verujem da je tesko, i normalno je da ti dodju tuzni trenuci...odtuguj malo, i onda opet glavu gore u nove pobede user posted image brzo ce 12 meseci, bitno je da ti se telo oporavi i da onda stigne lepa i zdrava user posted image ljubim te, drzi mi se user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu pepeljuga)
  Neposredna veza do poruke: 654
   [Obrisani korisnik]
13.8.2010 14:53:57   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 655
   RE: +
13.8.2010 17:48:25   
novamama
IZVORNA PORUKA: Nellyca

Draga, zao mi je sto morate jos da cekate user posted image
verujem da je tesko, i normalno je da ti dodju tuzni trenuci...odtuguj malo, i onda opet glavu gore u nove pobede user posted image brzo ce 12 meseci, bitno je da ti se telo oporavi i da onda stigne lepa i zdrava user posted image ljubim te, drzi mi se user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


srećo moja, nelica je sve lijepo rekla, mlada si tiuser posted image
a nema razloga i da sebi uskraćuješ seksuser posted image
dobro je opet krenuti u seks radi seksa, a ne radi pravljenja bebe, ljubica moja....

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 656
   RE: +
13.8.2010 18:04:40   
njanja
IZVORNA PORUKA: cvrčak


imaš dva preprekrasna dečkića i to što ćeš morati pričekati s još jednom bebom godinu ili dvije nije smak svijeta.
najbitnije je da budeš sigurna da će slijedeća trudnoća biti savršena i za tebe i za bebu.
Glavu gore. šaljem ti veliki hug na tvoj mali otokuser posted image user posted image user posted image
 slažem se....drži se i uživaj sa svoja 3 dečka....vrijme brzo prođe, a da se ni ne okreneš-a ti imaš utjecaj na to kako će poći-da li u zadovoljstvu ili brizi....Glasam za zadovoljstvo!!!!

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 657
   RE: +
13.8.2010 20:10:01   
Gianna
Pepi draga digni tu svoju lipu glavicu gore, nabaci osmijeh na lice i guštaj sa svojim dečkima, a user posted image će doći, u to niti malo ne sumnjam....
I potpisujem novumama, seksaj se radi seksa, ne radi bebe ( razumin šta govoriš i ja sam jedno vrime razmišljala jednako), ali pusti mozak na godišnji odmor user posted image user posted image user posted image user posted image i iskoristi mužića kad se najmanje bude nada..

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nebo strpljive voli....
Dino 06.07.2004.
Kiara 25.11.2010.

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 658
   RE: +
13.8.2010 20:33:06   
Domy
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

Evo mene opetuser posted image
Na novom nalazu opet ne pise da je negativna nego neki brojeviuser posted image
MM bio juce u petrovoj i dr rekao da je to kao sve ok al obavezna kontrola jos 4 miseca.....cure moje ja sam stvarno vec luda od toga,zadnjih dana me ful krpa neka bedara i stalno razmisljam o svemu,zasto je to tako moralo bitiuser posted image znam da ima i gorih situacija al bas me neka tuga uvatila.....sama sebi sam rekla aj proci ce i tih 5,6 miseci pa cemo probat opet al ovaj je rekao juce da ni slucajno jos do 12 miseca a mozda i posliuser posted image
Nemam volje za nista,umorna sam od svega i puna mi je kapa svih,mislim da lagano ludimuser posted image user posted image a o seksu da i ne pricam,zao mi je mm al mi se stvarno nedauser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 659
   RE: +
13.8.2010 23:28:56   
Ninaa
Draga moja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 660
   RE: +
13.8.2010 23:35:11   
anuska08
Don¨t worry, be happy!!user posted image

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 661
   RE: +
14.8.2010 13:21:37   
pepeljuga
Drage moje hvala vam na lipim ricima,znam da je to jedan ruzni period i da mi se sve skupilo....al idem,glavu gore i u nove pobjedeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
P.S. Hvala vam sto ste tu sa uvik lipim ricimauser posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 662
   RE: +
14.8.2010 13:31:39   
nancy
joj pepe zao mi je sta je tako al nije bas smak svita,jel dauser posted image samo jos malo strpljenja  trebas.
doletjet ce 12-ti mj a onda polako.pa "mladica" si ti josuser posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Karlo.03.2009 mamin vragolan
Renato nam stigao-26.01.2011

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 663
   RE: +
14.8.2010 23:51:30   
lee
pepe drži mi se,biče sve na  kraju uredu.user posted image user posted image

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu nancy)
Neposredna veza do poruke: 664
   RE: +
15.8.2010 6:58:27   
mišica 666
iz iskustva ti govorim i ja sam čekala godinu dana zbog vanmaternićne i brzo je prošlo i nekako msam još više guštla u toj svojoj trudnoći a tek sreća kad sam vidjela +. a dok ta godinica prođe šaljem ti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 665
   RE: +
15.8.2010 7:46:55   
pincirotvajler
user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 666
   RE: +
15.8.2010 9:04:53   
BUMBI
Pepe draga drži se user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 667
   RE: +
16.8.2010 8:59:49   
ninolina
pepe micek...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 668
   RE: +
16.8.2010 10:43:39   
minnie
IZVORNA PORUKA: BUMBI

Pepe draga drži se user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 669
   RE: +
2.10.2010 0:49:36   
pepeljuga
Evo da napokon zavrsim ovu pricuuser posted image

Juce bila na pregledu i sve je ok,netreba vise kontrola beteuser posted image
Sad polako mozak na pasu pa kad bude biceuser posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu minnie)
Neposredna veza do poruke: 670
   [Obrisani korisnik]
2.10.2010 1:25:11   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu pepeljuga)
  Neposredna veza do poruke: 671
   RE: +
2.10.2010 7:03:39   
m600
baš mi je drago zbog tebeeuser posted image user posted image user posted image
super vijestiiiiiiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 672
   RE: +
2.10.2010 8:57:32   
Gianna
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Fenomenalne vijesti, a sada draga opušteno ...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nebo strpljive voli....
Dino 06.07.2004.
Kiara 25.11.2010.

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 673
   RE: +
2.10.2010 9:05:25   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: pepeljuga

Sad polako mozak na pasu pa kad bude biceuser posted image


user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 674
   RE: +
2.10.2010 9:19:34   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: cvrčak

Čestitam pepi-najbolje moguće vijestiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(Odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  24 25 26 [27] 28   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 26 [27] 28   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dojenje.
пеперутка16

Koliko si dugo dojila?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!