|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   HRT pretplata ?
24.9.2010 12:25:17   
novamama
Ljuta sam ko pas! Baš danas mi je inkasator došao na vrata. kaže on da je snimio (ćirio kroz prozor) i da vidi da imamo aparat, da smo ga trebali prijaviti, i da kako mi ne bi slao prekršajnu prijavu na sud i da me to sve ne košta 1000 kuna kazne i gomilu živaca, da mu platim samo 320 kuna da on ima ovlasti za to i onda je sve riješeno i od idućeg mjeseca stižu računi...

molila sam ga i kumila, nabacila socijalnu spiku da jel može reći da sam ga zvala ja i tako to, ali mi nije htio pomoći nego je zapeo ko sivonja za tih 320 kuna (a ja posudila danas od mame 400 kn!)...
i taman to ode....

vjerojatno sam na krivom pdf-u i sve to, ali baš sam ljuta i živčana i ovdje sam se istresla...

mislim, ko to još uvijek plaća...?!?!?!!?

ljuta sam i ....bespomoćna...

ali NIŠTA mi neće ovaj dan pokvarituser posted image



_____________________________

Ča je život vengo fantažija....
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: HRT pretplata ?
24.9.2010 12:34:18   
Zvonki
Mislim da mu nisi smjela da ti lovu jer vjerojatno radi na crnjaka

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: HRT pretplata ?
24.9.2010 12:37:07   
novamama
IZVORNA PORUKA: Zvonki

Mislim da mu nisi smjela da ti lovu jer vjerojatno radi na crnjaka


ma ima hrtove uplatnice i potvrde...ali tko zna danas?

ma užas....država od banane, a mi smo još gori - demoralizirani i prestrašeni...

ma znaš šta, ako je išao to negdje zapit i pojest janjetinu - nek mu se dobro guzica opeče!!!

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: HRT pretplata ?
24.9.2010 12:39:42   
Zvonki
Ma sve je to ok, mi tu pretplatu zbilja moramo plaćati, ono moramo pod navodnicima, ali zakon im daje dozvolu da nam naplaćuju pretplatu na tv, ne na program, nego na uređaj. Tako bi ti valjda naplatili i da nemaš tv nego samo radio ali čovjek mislim nema nikakvih ovlasti da ti piše nazovi nešto i uzme 300 kn. Pa jel' ti dao nekakav račun, što si to platila?

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: HRT pretplata ?
24.9.2010 12:56:12   
inesica
Nazalost, moramo ju placati, bez obzira imas li TV! Tj. ako ga nemas, placat ces pristojbu za radio, cak i ako ga nemas, a to ti je tek nesto manje od naknade za TV. Zakon je rekao svoje, a mi kreteni placamo.

_____________________________

Ljudi uvijek priželjkuju nekakve promjene, iako ne žele ništa mijenjati.

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: HRT pretplata ?
24.9.2010 12:57:54   
cuba
Ja je ne plaćam niti ću user posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu inesica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: HRT pretplata ?
24.9.2010 12:59:03   
novamama
IZVORNA PORUKA: Zvonki

Ma sve je to ok, mi tu pretplatu zbilja moramo plaćati, ono moramo pod navodnicima, ali zakon im daje dozvolu da nam naplaćuju pretplatu na tv, ne na program, nego na uređaj. Tako bi ti valjda naplatili i da nemaš tv nego samo radio ali čovjek mislim nema nikakvih ovlasti da ti piše nazovi nešto i uzme 300 kn. Pa jel' ti dao nekakav račun, što si to platila?



ma je, dao mi je račun sa hrt-ovim logom, ali sam isto ljuta na tu glupost koju moramo plaćati...
a tih 320 kn je ustvari za proteklih 4 mjeseca pretplata....jer kao, da sam ih ja zvala, ne bih platila ništa, a ovako su me 'ulovili'...rekla sam mu da kaže da sam ga zvala, a on nije htio...mislim, znam da ni to nije u redu i da je zato sve u banani, ali mali ljudi bi si valjda trebali pomagati?!
ne mogu se oteti mislima kako veliki kriminalci slobodno šeću hrvatskom i europom, a mene bi odma na prekršajni sud! i to radi jbne hrt pretplate!!! što je najgore, tako bi i bilo, a ja nemam vremena za hodati po sudovima...

stvarno smo jadni i mi i ova država, jadni jadni...!!!

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: HRT pretplata ?
24.9.2010 13:02:20   
tiha
ovako u kucu ti nesmije uci bez naloga a meni je policajac jedan rekao da oni ni nemogu dobit nalog za tako sta tako da si ga elegantno trebala izbaciti ustvari ni ne pustiti unutrauser posted image spremio si je lovu u đepic

i ja placam ali imam dosta policajaca za prijatelje i oni ne placaju zato sto znaju tu tajnu sa nalozimauser posted image

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: HRT pretplata ?
24.9.2010 13:02:59   
Gianna
IZVORNA PORUKA: Zvonki

Ma sve je to ok, mi tu pretplatu zbilja moramo plaćati, ono moramo pod navodnicima, ali zakon im daje dozvolu da nam naplaćuju pretplatu na tv, ne na program, nego na uređaj. Tako bi ti valjda naplatili i da nemaš tv nego samo radio ali čovjek mislim nema nikakvih ovlasti da ti piše nazovi nešto i uzme 300 kn. Pa jel' ti dao nekakav račun, što si to platila?


Potpisujem Zvonki... Mislim da te uhvatio na slijepo... Trebala si mu reći neka si slobodno piše što želi i poslati ga u ....
Ja sam čitala da ti nitko nema pravo ući u stan bez sudskog naloga, ali na žalost oni su bezobrazni i uvijek koriste svoje tehnike zastrašivanja..


_____________________________

Nebo strpljive voli....
Dino 06.07.2004.
Kiara 25.11.2010.

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: HRT pretplata ?
24.9.2010 13:06:41   
Ninaa
Po zakonu je da moramo plaćati i to je glupo ali tako j. Mi plaćamo jedino sam ga prošle godine izbacila na moru jel smo tamo jedva 2 tjedna godišnje, imamo neki prastari tv, za koji sam rekla da ne radi i nisam ga pustila unutra jel on na to nema pravo. Treba mu nalog a sumnjam da će mu sudac izdati nalog za takvu glupost. Nama su došli u ured ali je lik imao značku i pokazao je iskaznicu međutim mi nemamo ni radio ni tv tak da smo ga pustili i otišao je praznih đepova. Sve je to po meni lopovluk ali ima ga na svakom koraku. Ista stvar i s boravišnom pristojbom. Mi za svoj apartman platimo sve račune, čak i komunalije za cijelu godinu i porez od 800 kn i kad dođemo trebali bi platiti i boravišnu pristojbu na svojem. Kad i dođu uvijek se susjeda i ja svađamo s njima pa nam ne naplate kaznu samo je upitno do koliko to može ići.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: HRT pretplata ?
24.9.2010 13:12:40   
novamama
nisam mu dala u stan, sve je ispunio vani...ali problem je što mi dvorište nije ograđeno i može se doći do kuće bez beda...tako je i bilo...
a da je mm doma, sigurno ga ne bi pustio...
rekao mi je da on ima ovlasti da uđe, kako mu propisuje zakon o hrt-u i mislim da je to istina...a bogami neću ići sad čitat taj zakon...
ma ima ovlasti poslat mi prekršajnu prijavu!!!! a kamoli pokucat na vrata...

ali nitko nema ovlasti ući u račune nekih naših državnika!!!

tako ćemo uskoro morati početi plaćati i vodu - kišnicu - koja nam padne u gusternu na otoku!!! jer već plaćamo komunalije za odvodnju, a odvodnje na otoku nema - sve su crne jame, za koje imaš pravo dvaput godišnje da ti se isprazni, ali NE NA OTOCIMA!!!


ma to me sve ljuti, da barem znaš što plaćaš nije ti žao, a ovako se lopovi i dalje češkaju i ne rade ništa!!! lova stiže redovito i što ih briga!!! uh, mogla bih danima sijati primjere nerada u našoj zemlji...

ma treba sve privatizirat i prodat pa će vidjet kako je to kada novac moraš zaraditi!!!


_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu Gianna)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: HRT pretplata ?
24.9.2010 13:20:11   
novamama
ma da...standardna naša priča...a da je skupit lovu od svih lopova koji su pokrali zemlju dalo bi napunit proračun za bar još nekih 20 godina koliko su krali...

što se tiče zakona, ajde, je glup, ali ajde, plaćat ću pretplatu tih 80 kn mjesečno....ali mogao mi je oprostiti ovih 320 - to bi bilo ljudski! jer kad je sve u banani, zar nije u redu da kaže, ok, vidim imate dvoje male djece, neće jbni hrt propast valjda od tih mojih 320 kn!!! grrrr....!!!!!!

ali znaš što, neću ni ja propast za tih 320 kuna, je da imam 5 kredita da bi digla ovu kuću, da ću dignut još dva da ju dovršim, mamu im njihovu bankarsku, jer jedna generacija mora pretrpjet da bi iduće bile situirane - bar mi oli i roza neće morat imat ovakve financijske muke, a on i hrt si mogu tih 320 kuna lijepo inkasirati - baš njih briga za mene, ali nadam se da neće još dugo i da će jednog dana ipak neki red biti uveden i da će pola države biti u zatvoru pa ću onda rado dati i 500 kuna za održavanje zatvora nego ovih 320 za češkanje jajca!!!

živim u nadi.....

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: HRT pretplata ?
24.9.2010 13:39:37   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image user posted image
mi plaćamo

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: HRT pretplata ?
24.9.2010 14:28:21   
CallamityJane
IZVORNA PORUKA: cuba

Ja je ne plaćam niti ću user posted image

a kako mozes da ne placas user posted image  kako si to uspjela da izvedes pa da i ja to odradim user posted image

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 14
   [Obrisani korisnik]
24.9.2010 14:30:24   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu tiha)
  Neposredna veza do poruke: 15
   RE: HRT pretplata ?
24.9.2010 14:30:57   
cuba
IZVORNA PORUKA: callanhoe

IZVORNA PORUKA: cuba

Ja je ne plaćam niti ću user posted image

a kako mozes da ne placas user posted image  kako si to uspjela da izvedes pa da i ja to odradim user posted image

Ignoriram uplatniceuser posted image  stižu mi na djevojačko prezime pa se pravim ludauser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 16
   [Obrisani korisnik]
24.9.2010 14:31:30   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu CallamityJane)
  Neposredna veza do poruke: 17
   RE: HRT pretplata ?
24.9.2010 14:55:29   
mama mery
ni ja neplacam, jednostavno sam didici koji je dosao rekla da sam podstanar i da nemem tvuser posted image

_____________________________




(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: HRT pretplata ?
24.9.2010 15:00:39   
CallamityJane
IZVORNA PORUKA: cvrčak

IZVORNA PORUKA: callanhoe

IZVORNA PORUKA: cuba

Ja je ne plaćam niti ću user posted image

a kako mozes da ne placas user posted image  kako si to uspjela da izvedes pa da i ja to odradim user posted image


Odjaviš tv uređaj da se pokvario i da nemaš novaca za drugi. poslije ga ne pustiš u kuću,jer nemaju pravo ući unutra.

kaze mm da se to placa sa strujom skupa user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 19
   [Obrisani korisnik]
24.9.2010 15:03:25   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu CallamityJane)
  Neposredna veza do poruke: 20
   RE: HRT pretplata ?
24.9.2010 15:06:16   
BruMa
I ja dobivam uplatnice na djevojačko prezime.Danas sam dobila čak i riješenje o ovrsi.
A stvarno su pljaškaši s tom pretplatom za dva tj tri programa.
Ma valjda me ne budu zatvoriliuser posted image

_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded


(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: HRT pretplata ?
24.9.2010 15:07:51   
BruMa
Da to sa stujom zajedno da se plaća nisu još uveli.Ali postoje ljudi koji imaju struju a nemaju tv.Ma....Lopovi

_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded


(Odgovor članu BruMa)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: HRT pretplata ?
24.9.2010 15:09:11   
CallamityJane
kaze mm ovako, da kada je on isao direkt dole platiti struju da su ga pitali je li sa pretplatom ili bez i on je stavio sa pretplatom user posted image
nije mi sad nista jasno

(Odgovor članu BruMa)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: HRT pretplata ?
24.9.2010 15:11:11   
BruMa

IZVORNA PORUKA: callanhoe

kaze mm ovako, da kada je on isao direkt dole platiti struju da su ga pitali je li sa pretplatom ili bez i on je stavio sa pretplatom user posted image
nije mi sad nista jasno

Nemam pojma kaj je to...user posted image

_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded


(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: HRT pretplata ?
24.9.2010 16:05:56   
maja
Malo si popušuser posted image draga, nažalostuser posted image on nema nikakvo pravo da ti uđe u kuću, a policija se ni neće s time bakčat.
Mi ne plaćamo pretplatu, nije nam iliti nisu nam televizori prijavljeni,inkasator zna da ih imamo naravno, ali jadan nas zaobilazi u širokom luku

< Poruku je uredio maja -- 24.9.2010 16:06:11 >


_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

proizvođač


Od kojeg proizvođača kupujete grickalice i koje su vam najfinije(npr perece,štapići,flips,keksi..):

Kraš (38%)

Kandit (18%)

Koestlin (6%)

Zvečevo (1%)

ne gledam na proizvođača (27%)

neki drugi odgovor (10%)


Broj svih glasova: 98

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!