|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   dnevni raspored
3.11.2008 9:20:29   
Florijan Jakov
Imate li neki dnevni raspored na koji se već dijete naviknulo?? Koliko se razlikuje dan u tjedno od vikenda??

Kod nas je obavezna popodnevna/ predvečernja šetnja oko 6 sati...kupanje...večera i spavanac oko pol 9 -9. Vikendom smo obavezno dva puta dnevno vani, uz uvjet lijepog vremena, između toga igramo se doma, kuhamo, spavamo...

Sjećam se dok sam bila na porodiljnom, znali smo cijelo prije podne provesti vani, u šetnji, kupovini, kasnije bi kuhala ručak dok je FJ spavao, onda igra u kući, ručak i opet laufanje po vani. Moram priznati da mi to ponekad fali user posted image


_____________________________

FJ JE FRAJER
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: dnevni raspored
3.11.2008 9:26:23   
božica
ovak:
kada je viki doma onda ujutro idemo van šetati(ako nam vrijeme dopušta)u subotu smo svi četri pokisnuli onaj pljusak kad se spustio
a kad je viki u vrtiču kad nisam preveč strganauser posted image sa malom odem van ujutro(danas nisam) ili prije leoninog ručka odem malo van...8kad je viki u vrtiču)
do nedavno smo imale šetnju od 17 pa do 18:30
a obevezno poslije vrtiča odem još malo van ili direkt iz vrtiča ostanemo vani...
a držimo se rasporeda da je ručak do 14 i popodnevni spavanc.user posted image
o da i ja samo sa viki lajsala vani non stop sam bila vani al sad dok ih imam dva non stop nekaj imam za delat


< Poruku je uredio božica -- 3.11.2008 9:27:51 >


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: dnevni raspored
3.11.2008 11:08:33   
Anoniman
već smo malo pričali na tu temu ranije...


http://www.ringeraja.hr/forum/Dnevni_raspored/m_40452/tm.htm

(Odgovor članu božica)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: dnevni raspored
3.11.2008 11:37:10   
Florijan Jakov
tnxuser posted image

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: dnevni raspored
3.11.2008 11:41:47   
mamavlatkica

Evo da se i mi javimo na ovu temu : Jan -Renato se budi oko 7.00 -7.30 papa svoj kakao ili čokolino onda još malo drierma a ja kuham kavicu . U 8.00 doručkujemo nekad i Jan sa nama papa u zadnje vrijeme je to praksa . Igramo , slušamo glazbu ako moramo do dućana maleni i ja odemo . Užina je oko 10.30 ili 11.00 onda se opet igramo do 12.00 kada maleni ide spavati . Obično spava od 12-15 ili 13-16 u tom perijodu ja kuham ručak ili spremam ili odmaram uz forum ) Ručamo oko 15.00 ili 16.00 obićno svi za stolom . Ja prvo htanim maloga a onda mi jedemo a on se zabavlja u stolci . Popodne pokušavam malo muža zaokupirati sa malim ili idemo van ( ovisi o vremenu i raspoloženju . U 19.00 ili 19.30 obavezno kupanje i igra u kadi , večera .Oko 20,00 spavanje uz laganu glazbu .
Nedjeljom obavezno idemo na misu u 12.00 pa sa kumom na kavicu i druženje do 13.00 .



_____________________________

Ljubav je mala riječ ;
ljudi je čine velikom .
LJubav znači dijeliti dio sebe s drugima
Ljubav je čin beskrajnog oprosta , nježnog pogleda koji prelazi u naviku .
Ljubav je uvijek spremna vjerovati u čuda

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: dnevni raspored
12.1.2009 9:31:28   
božica
bome da jesmo pisaliuser posted image

_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!