|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   pecanje
31.7.2010 20:32:31   
natalijax
Mislim da ova tema definitivno pripada ovdje,Uf to pecanje,možda je problem kao kod naše točkice,Mm bi išao svaki dan na pecanje,al s tim da ode ujutro u devet i vrati se u deset naveće,manemoj jel ,Pocelo je ovak kažem još mjesec dana i ode ljeto a on uh jbt dvaput sam peco,Ma da moš mislit,Rekla sam mu što si se ženio ak misliš ić stalno na pecanje i njegov odgovor je da sam znao da ce ovak bit ni nebiuser posted image Rekla sam mu od ponedjeljka moš ič sto se mene tiće svaki dan,Al ču otić jedan dan produžit vozačku,prijevoz si traži sam a ja cu autom svaki dan kod mame pa se ti hebi sam sa sobom i pecanjem,Ja neznam jel to pecanje toliko stravstvenouser posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: pecanje
31.7.2010 22:08:12   
minnie
je, moj ti je muž stravstveni ribić ali ide jako rijetko. onda kada ide ja znam da ga nema cijeli dan ali pošto ide možda 3 puta godišnje ja mu ne radim nikakve probleme. i ti sigurno znaš otići nekada u šoping pa te nemacijeli dan. ako ide rijetko mislim da ne bi trbala biti ljuta na njega

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: pecanje
1.8.2010 11:50:30   
maja
user posted image nato, a zašto ti nebi s njim malo na pecanje

mene i sestru je tata kad smo bile djevojčice vodio na pecanje (i mi smo pecale) i baš je bio gušt, sad nisam već sto godina, a ni nemam nekog ribiča kraj sebe mada bi voljela otići

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu minnie)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: pecanje
1.8.2010 13:49:49   
Thea
Sva sreća što moj ne voli pecanje i nogomet... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: pecanje
1.8.2010 14:17:26   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Thea

Sva sreća što moj ne voli pecanje i nogomet... user posted image user posted image user posted image


ni moj user posted image user posted image

(Odgovor članu Thea)
  Neposredna veza do poruke: 5
   [Brisano sporočilo]
1.8.2010 14:20:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: pecanje
25.6.2011 19:43:06   
lime
natalijax ovo je ko da si opisala mog dečka!!! user posted image user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: pecanje
25.6.2011 23:55:32   
maryann01
i moj je nekad išao na pecanje i to mu je bio takav gušt koji ja nisam mogla nikako shvatiti,pa je samo jednom prestao,nakon toga na red su došli auti i sve vezano za njih a kad ga je to pustilo kupio je motor na četiri kotača tzv quad i to ga ne pušta već neko vrijeme tak da sam se i ja s tim zarazila i konačno shvaćam kaj je u tome takav gušt.samo kaj ja nemogu ostaviti djecu da bi se cijeli dan vozikala na tom čudu,vjerojatno njima uvijek treba nekakav ispušni ventiluser posted image user posted image user posted image

_____________________________

moj quatro
Josip 20.04.2002. 3350gr 50cm
Viktorija 24.07.2003. 3330gr 50cm
Andrej 27.01.2011.3500gr 52cm
Fran 17.02.2015.3200gr 50cm

(Odgovor članu lime)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: pecanje
3.11.2011 14:17:16   
tatica
Ne znam koliko mi je pametno ulaziti u kokošinjac ali ću se "okuražiti" user posted image

Zašto ti sebi nešto ne nađeš i isto kao i on odeš... od jutra do navečer...izlet neki s frendicama ili bilo što drugo?

Kod tebe je vidim problem prijevoz, no nije valjda blesav da ode pecat a ti moraš negdje s bebačem i to...


(Odgovor članu maryann01)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!