|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   I muškarcima je potrebna nježnost...
30.10.2011 23:24:48   
modesty blaise
 
"...
U svakodnevnoj utrci s vremenom žena želi biti savršena – na poslu, u kući, na ulici, posvuda! Želi postići sve bez obzira na “cijenu“ koju u toj utrci neće ni primijetiti.
To je velika greška - koja može biti kobna za njezinu vezu. Žene danas nemaju vremena za nježnost i pažnju – pokazalo je istraživanje brenda „Milka“ – „Koliko smo nježni“, provedeno ovih dana u Hrvatskoj.
„Žena zmaj“ zna očekivati, čak i zahtijevati nježnost i pažnju od voljene osobe, a da je istovremeno uskraćuje zbog prezauzetosti ili stresa koji su uzrokovani na prvom mjestu potrebom da žena uopće i bude “zmaj”.

Ne želi se reći da nježnost prema partneru treba “ugurati” u dnevni raspored, još manje zapostaviti sve kako bi se njemu posvetile. Samo se misli na ono od čega ste oboje krenuli - na nježnost i pažnju.

Ne pokušavajte biti savršene u svemu jer to nitko nije niti treba biti. Uživajte u obostranoj nesavršenosti. Obveze uglavnom mogu pričekati, ali osjećaji ne. I muškarcima je potrebna nježnost – vjerovali ili ne! Oni će to teško priznati, ali uz malo “gurkanja” s vaše strane, vidjet ćete da je onaj nježni momak s početka veze i dalje tu, ali se pritajio da ne smeta ženi koja želi biti “zmaj”.

Probajte s vremena na vrijeme u njegovom zagrljaju šutjeti – bez teških tema ili velikih riječi. Neka velike riječi zamijeni blagi dodir njegove kose. Neka u tom trenutku shvati da vam je pored njega sve na mjestu. Ma koliko vam se vaš muškarac čini kao “macho” znat će to cijeniti i na pravi način uzvratiti. Ne bježite od povrataka u prošlost, prisjetite se zajedno kako ste se zaljubili. Pohvalite neku njegovu lijepu gestu s početka veze i iznenadit ćete se kada budete vidjeli koliko vaš muškarac u stvari dobro pamti male a važne trenutke. A velika je vjerojatnost i da će nešto slično ponoviti.

Muškarcima je važno da vide kako ste sretni zbog nekih njegovih postupaka, zato to pokazujte jer njima vaša radost odgovara i podiže samopouzdanje. Neka se i on osjeća dobro jer je za vas učinio nešto posebno i neće željeti prestati vas činiti sretnom. Udijelite mu nekad kompliment i tražite da s vama podijeli svoje viđenje problema koji ga muče. Pokažite da vjerujete u njegov sud i da ste tu ukoliko zatreba. Da ćete učiniti sve da pomognete, kao što biste voljeli da i on učini za vas.

Ono što je najvažnije - muškarcima je potrebna i fizička nježnost, dodir, milovanje, poljubac, zagrljaj. Prema nekim istraživanjima, njima je to važnije u vezi nego ženama. Zašto mislite da stalno on vas treba maziti? Kad ste vi njega posljednji put prve pomazile, izmasirale leđa ako ga bole. U suvremenom svijetu muškarac koji pokazuje i prima nježnost smatra se slabićem. Usudite se biti ta koja će ga osloboditi predrasuda! Pokažite nježnost bez zadrške.
..."

Datum objave:
27.10.2011 12:39
Autor: tportal.hr

Meni se ovaj članak skroz svidio...čak sam se malo i zamislilauser posted image

< Poruku je uredio modesty blaise -- 30.10.2011 23:26:09 >


_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: I muškarcima je potrebna nježnost...
31.10.2011 7:07:09   
bibilibi
I ja isto,ali prije nego sto sam procitala clanakuser posted image Stvarno sam primjetila da sam poslije dva decka pocela popustati u njeznosti ka velikom "decku" i da se on poceo nekako gubiti,jer ne zna gdje bi se ugurao i privukao paznju.Neke njegove malo nezgrapnije izlive njeznosti sam ja cesto docekivala na noz uz "joj,sta ti je sad?Sta skaces po meni,nemoj daviti imam jos to i to uraditi..." I dok ja uradim sve on jadan zaspi negdje.A i tad se ne sjetim da ga bar njezno pokrijem,vec se jos izivciram sto je zaspo u dnevnoj. I onda smo se poceli svadjati,ali bas.Tipa-ne pricamo 7 dana. I zadnjih par dana mi je doslo malo do glave da se ja skupim sa bebacima i mazim,a mm ne zna kako da pridje,distancira se i onda eto nas opet u svadjanju. Sad stavim male u krevet i utrpam se do njega.Sretni oboje,cak se bolje i rasporedimo oko obaveza bez svadje,sex je nekako spontaniji(prije smo skoro ugovaraliuser posted image ) i stvarno imam ponovo mog dragog od prije(sa nekih 15 kg viseuser posted image )

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: I muškarcima je potrebna nježnost...
31.10.2011 8:01:59   
pincirotvajler
ah,moj ima i previše toga user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu bibilibi)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: I muškarcima je potrebna nježnost...
31.10.2011 11:38:12   
mamacita
S ovim se slazem. I ja vidim da mm to itekako treba. Njeznost. Uistinu tako nesto jednostavno za dati. Recimo... ja legnem u krevet, totalno pospana, mm gleda utakmicu na laptopu pored mene, no stavio je slusalice da mi ne smeta, i drzi me za ruku dok gleda tekmu. Meni je to lijepo, i volim te njezne geste.

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: I muškarcima je potrebna nježnost...
31.10.2011 13:29:02   
Mirjana J.
IZVORNA PORUKA: bibilibi

I ja isto,ali prije nego sto sam procitala clanakuser posted image Stvarno sam primjetila da sam poslije dva decka pocela popustati u njeznosti ka velikom "decku" i da se on poceo nekako gubiti,jer ne zna gdje bi se ugurao i privukao paznju.Neke njegove malo nezgrapnije izlive njeznosti sam ja cesto docekivala na noz uz "joj,sta ti je sad?Sta skaces po meni,nemoj daviti imam jos to i to uraditi..." I dok ja uradim sve on jadan zaspi negdje.A i tad se ne sjetim da ga bar njezno pokrijem,vec se jos izivciram sto je zaspo u dnevnoj. I onda smo se poceli svadjati,ali bas.Tipa-ne pricamo 7 dana. I zadnjih par dana mi je doslo malo do glave da se ja skupim sa bebacima i mazim,a mm ne zna kako da pridje,distancira se i onda eto nas opet u svadjanju. Sad stavim male u krevet i utrpam se do njega.Sretni oboje,cak se bolje i rasporedimo oko obaveza bez svadje,sex je nekako spontaniji(prije smo skoro ugovaraliuser posted image ) i stvarno imam ponovo mog dragog od prije(sa nekih 15 kg viseuser posted image )

slično je i kod mene..on razočaran spava na kauču... a ja kronično nenaspavana sa malim hiperaktivnim djetetom po cijeli dan sama kod kuće... a hrpa robe za ispeglat... kuća,suđe... ajme ma meni ponekad nije ni do života a ne do nježnosti... btw. njemu nježnost znači sex a ja nemam ni volje a ni snage nakon cijelog dana...


_____________________________

Tomislav-28.07.2000
Josip-21.10.2010

(Odgovor članu bibilibi)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: I muškarcima je potrebna nježnost...
31.10.2011 14:53:34   
Krky
Uh, ja sam grozna i trošim svu nježnost i pažnju na malce. Znam da mi je mm u deficitu, al sad ćemo mi na Hanimun (s malim kašnjenjem) pa ćemo se osjećat kao da imamo 18 godina (svojih, a ne ovih, bračnih!)

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu Mirjana J.)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: I muškarcima je potrebna nježnost...
31.10.2011 15:54:49   
sina
vidjet ću kako će to biti kad dođe beba,ali nekako vjerujem da neću zapostaviti mm baš zbog toga što znam da se to inače desi kada user posted image dođe,a i ja sam jedna velika maza pa se kad god je prilika "utrpam"mm i onda se mazimo


_____________________________

16.03.2012- Korana
09.10.2013- Ivan

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: I muškarcima je potrebna nježnost...
5.11.2011 10:42:48   
sretnabeba4
bome me ovo natjeralo na razmišljanje!!!! čini mi se da sad kad ovo čitam uopće ne posvećujem pažnju svom dragom, mislim samo na sebe, kad sam umorna legnem i spavam... po danu bjež amo bježi tamo, on radi, gotovo da se i ne vidimo, a uvečer ja preumorna dok on gleda tv do kasno u noć. ne mogu se sjetitii kad smo zadnji put izmjenjivali nježnost!!!! uffff, bilo je to prije nego se Jan rodio, ajmeeee, idem na popravni!!!!!

_____________________________

Patrick//28.02.2001
Dominick//16.07.2002.
Hana//21.10.2003
Jan// 08.05.2011

(Odgovor članu sina)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: I muškarcima je potrebna nježnost...
6.11.2011 21:33:09   
Sunshine28
ja mislim da bi mene ljubicasta kravica jako pohvalila...mm mora bjezati od mene!user posted image
iako se vjecno trudim biti zena zmaj kada je nježnost sa mm u pitanju drugačija sam...user posted image
ali opet, mi nemamo djece....nemam na koga drugog usmjeriti svoju pažnju pa on profitira user posted image


_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu sretnabeba4)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: I muškarcima je potrebna nježnost...
6.11.2011 22:00:03   
andydea
e sad...ja sam takva maza i ne prođe dan da se ne pomazim s mm.On isto nekad bježi s smješkom od mene,ali znam da mu to imponira...voli kad mu tepam,masiram noge...dočekam s ručkom...sve su to nježne geste...nekad mu i poruke pišem na salvete...svijećice zapalim i tak...mislim da je stvar u osobi...ja sam romantična,a i on je pažljiv prema meni...i kad se posvađamo...imamo izljeve nježnosti,a da nismo ni svjesni...možda s godinama dolazi do nekog zasičenja ili prestanak dokazivanja...djeca...ali dovoljna je lijepa rijeć,pogled i koji poljubac...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: I muškarcima je potrebna nježnost...
6.11.2011 22:10:35   
Ira_
Svaki dan dobije nježnosti, nekad manje, nekad više.

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!