|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Moja borba protiv postporođajnog trbuha
30.3.2010 15:14:45   
sandibel123
Tako i ja mislim, uvijek imam taj osjecaj da te kreme ne pomazu i da je to stvar zdrave prehrane, dovoljno vode i vjezbanja. Ja sam vce zapocela s trbusnjacima tako da bude sve cvrsto kad se salo skine :D  jos maaaaalo jos maaalo user posted image
Mozda isprobam koju masazicu za celulit, mislim da je to bolje :D i za opustit se malo!

(Odgovor članu zozo1)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Moja borba protiv postporođajnog trbuha
30.3.2010 15:51:22   
zozo1
Ja se isto veselim svakoj kili, svakom pomaku  prema dolje ko malo dijete, mužu uopće ne idem u glavu da kaj se tak živciram zbog natučenih kila. Ispadam luda i opsjednuta brojkama. Pa normalno da mi je bitno da se vratim na staru kilažu i da napokon budem zadovoljna sa sobom. Mada nije sve u tome ali ipak malo i je user posted image

_____________________________

JAN, 18.12.2004.
FRAN, 19.02.2010.

(Odgovor članu sandibel123)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Moja borba protiv postporođajnog trbuha
30.3.2010 15:54:25   
leilany
IZVORNA PORUKA: zozo1

Ja se isto veselim svakoj kili, svakom pomaku  prema dolje ko malo dijete, mužu uopće ne idem u glavu da kaj se tak živciram zbog natučenih kila. Ispadam luda i opsjednuta brojkama. Pa normalno da mi je bitno da se vratim na staru kilažu i da napokon budem zadovoljna sa sobom. Mada nije sve u tome ali ipak malo i je user posted image


potpisujem te.....
ja dobila 25kg...i otislo svih 25 dolje..al sam natukla i onih par kg prije trudnoce jer sam bila prestala pusit pa sam grickala sve zivo....i skupila kojih 6-7kg  i dosla na 70 i s tolko ostala trudna...
znaci sad sam na 70 i jos bi morala 6-7 dolje....da stanem u staru obleku....


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu zozo1)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Moja borba protiv postporođajnog trbuha
30.3.2010 15:57:13   
xxl
Ja imam 5 viška i svih 5 su u trbuhu...

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Moja borba protiv postporođajnog trbuha
30.3.2010 15:58:26   
Domy

IZVORNA PORUKA: xxl

Ja imam 5 viška i svih 5 su u trbuhu...

savjetjem ti biciklu i role pa da vidiš kako lete kileuser posted image user posted image

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Moja borba protiv postporođajnog trbuha
30.3.2010 15:58:27   
leilany
 i ja imam bove(citaj skembu) -to se pripremam za ljetouser posted image user posted image

_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Moja borba protiv postporođajnog trbuha
30.3.2010 16:00:05   
xxl
Viš kak Leleyni to optimistično gledauser posted image user posted image Domy nemrem,al nemrem vježbat ni bit gladna...al imam željuuser posted image

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Moja borba protiv postporođajnog trbuha
30.3.2010 16:00:49   
leilany
IZVORNA PORUKA: Domy
savjetjem ti biciklu i role pa da vidiš kako lete kileuser posted image user posted image


eh domy neko mi je ukrao biciklo....user posted image user posted image jer ga nisam dobro vezo lancomuser posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Moja borba protiv postporođajnog trbuha
30.3.2010 16:02:34   
Domy

IZVORNA PORUKA: leilany

IZVORNA PORUKA: Domy
savjetjem ti biciklu i role pa da vidiš kako lete kileuser posted image user posted image


eh domy neko mi je ukrao biciklo....user posted image user posted image jer ga nisam dobro vezo lancomuser posted image user posted image


ajme s tobom krepat od user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Moja borba protiv postporođajnog trbuha
30.3.2010 16:02:43   
danery
ja imam neku napravu za vježbanje,kao 2 kruga jedan na drugome pa se na njemu zakreće...super za struk,zove se body twister...
našla prošle godine u pevecu za 50 kn...
rekao bi čovjek kad vidi to čudo da je za ništa,ali bome kako bole mišići nakon vježbe...

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Moja borba protiv postporođajnog trbuha
4.4.2010 13:40:23   
sandibel123
Cure evo vam ako vas zanima danasnji post sam uvela na zahtjev svoj jelovnik i vjezbanje sve sazeto. ;-)
http://sandy-headquarters.blogspot.com/2010/04/moj-jelovnik-i-tjedne-vjezbe.html

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Moja borba protiv postporođajnog trbuha
6.4.2010 10:23:22   
sandibel123
Cure!!! peti tjedan -1kg!! sadasnja tezina: 71kg... sve ukupno skinula oko 7cm s bokova, struka i prsa!!! Super!
Kako vama ide? pozz

(Odgovor članu sandibel123)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Moja borba protiv postporođajnog trbuha
6.4.2010 21:34:55   
zozo1
Ja u trudnoći dobila 32 kg, 6 tjedana nakon poroda 18 kg manje, nadam se da ću kroz 2 mjeseca uspjeti rješiti još ovih 13 kg. Na UN dijeti sam ( malo muljam) paa svakih 4 dana ode po 1 kg. Moram priznati da sam  nakon trudnoće 6 tj. nosila bally bandit steznik kojeg sam dobila na poklon i koji mi je stvarno vratio trbuh u prijašnje stanje ( samo normalno ostalo malo sala kojeg treba skinuti). Mene muče bokovi i noge u koje je sve otišlo. Sad imam 79 kg na 172, težina prije poroda 65 kg. Veselim se svakoj kili doljeuser posted image

_____________________________

JAN, 18.12.2004.
FRAN, 19.02.2010.

(Odgovor članu sandibel123)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Moja borba protiv postporođajnog trbuha
7.4.2010 11:52:22   
sandibel123
I meni je otislo uglavnom s bokova i noge, a ostalo mi je jos na trbuhu i rukama. Mislim da su to tvrdoglave zone koje dolaze na kraju. Moramo izdrzati jednostavno do zadnjih kila da vidimo kako ce to onda izgledati. Malo znaju biti tvrdoglavi ali vidit cemo. Jos malo pa smo tamo!!!user posted image

(Odgovor članu zozo1)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Moja borba protiv postporođajnog trbuha
8.4.2010 17:18:36   
sandibel123
Pridruzite nam se u ovotjednoj akciji, zanima vas izazov???
http://sandy-headquarters.blogspot.com/2010/04/ovotjedna-akcija.html

(Odgovor članu sandibel123)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Moja borba protiv postporođajnog trbuha
12.4.2010 11:52:04   
sandibel123
6 tjedan otkad sam zapocela blog, tezina: 70kg! -2.5cm sa struka, -1.5cm s bokova! Di ste mame??? Javite se, kako vama ide? Jeste sto prosetale danas, kakve vjezbe? Veliki pozdrav!

(Odgovor članu sandibel123)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Moja borba protiv postporođajnog trbuha
12.4.2010 11:57:16   
Bebys
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
bravo za tebe..
eno vidi otvorena je tema...bas danas NOVA...ZA SVE MAME KOJE MRSAVE  PRIDRUZI IM SE I RECI SVOJA ISKUSTVA DAJ IM SVOJ BLOG...neka se ohrabre...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
vidi na nove teme...naci ces..ih

(Odgovor članu sandibel123)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Moja borba protiv postporođajnog trbuha
12.4.2010 12:04:15   
sandibel123
Hvala!! Mozes mi poslati link molim te za temu? nisam sigurna koje je :D hvala jos jednom!

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Moja borba protiv postporođajnog trbuha
12.4.2010 12:26:00   
bubamara787
malo sam skicnula tvoj blog... a nakon toga sam otisla i stala na vagu... katastrofa.. nakon dvije trudnoce imam viska cak 22 kg... i sad sam definitivno odlucila da to moram i skinuti... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Marta 05.04.2008.
Katarina 12.10.2009.

(Odgovor članu sandibel123)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Moja borba protiv postporođajnog trbuha
12.4.2010 12:38:49   
sandibel123
Super!!!! za odluku naravno :D Ja sam 100% uz tebe i tu sam za tebe. samo ustraj i budi odlucna, ne trebas velike promjene odjednom, sve POLAKO ALI SIGURNO to je moj moto! javi nam se kako ti ide! pozzuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu bubamara787)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Moja borba protiv postporođajnog trbuha
12.4.2010 14:42:33   
crex
bravoooooooo!!!!user posted image

(Odgovor članu sandibel123)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Moja borba protiv postporođajnog trbuha
14.4.2010 16:24:21   
sandibel123
Curke, danas sam vam napisala nesto sto bi mozda puno vama pomoglo oko mrsavljenja! nadam se da ce vam se svidjeti!
evo link:
http://sandy-headquarters.blogspot.com/2010/04/savrseni-obrok.html

< Poruku je uredio sandibel123 -- 14.4.2010 16:32:40 >

(Odgovor članu crex)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Moja borba protiv postporođajnog trbuha
14.4.2010 18:37:23   
ninolina
van teme malecki ti je presladakuser posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu sandibel123)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Moja borba protiv postporođajnog trbuha
15.4.2010 11:57:13   
sandibel123
user posted image ajoooj bas ti hvala. Srce mamino user posted image  user posted image

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Moja borba protiv postporođajnog trbuha
18.4.2010 11:56:51   
sandibel123
Zasto nam tako tesko ici na dijetu i jos uz sve te poteskoce na kraju nam ne uspije i odustanemo i vrtimo se u taj zacarani krug!!!
Danas sam pisala o tome (nakon dugog citanja!!!) pa zavirite i pogledajte bit ce mi drago!!!! bacite i po koji komentar zelim obavezno vase misljenje!!!
http://sandy-headquarters.blogspot.com/2010/04/zasto-95-konvencionalnih-dijeta-ne.html

(Odgovor članu sandibel123)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!