|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ketogena dijeta
29.3.2010 10:35:50   
majda
Odlučila sam ovo podjeliti sa vama jer sam fascinirana prijateljicom koja je uz pomoć ove dijete skinula svoje kilograme.Naime imala je 105kg i smršala na 70.user posted image user posted image Nesmije se jesti hjeb,znači ništa od brašna,slatkiši,voće,grah,grašak.riža i mahune.Ovo se nejede 5 dana u sedmici a 6 i 7 jedeš što želiš.Znači pet dana se je na dijeti a dva nije.Kad se na dijeti može se jesti meso,kobasice,sve mesne preradjevine,sirevi svi sem topljenih,kajmak,vrhnje i povrće,senf,majoneza......Ma izbor je ekstra jer dolaze lijepi dani i raznovrsno povrće

_____________________________

EDI 17.01.2002
ADRIAN 10.06.2009
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Ketogena dijeta
29.3.2010 11:17:05   
MILLA
zanimljivo....imaš li točan spisak namirnica koje treba izbacit i one koje smiješ jesti?

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu majda)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Ketogena dijeta
29.3.2010 11:24:16   
lueman
jako zanimljivo, ajde napiši malo detaljnjije i u kojem roku je izgubila te silne kileuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu majda)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Ketogena dijeta
29.3.2010 11:27:08   
MILLA
evo sa neta...

KETOGENA DIJETA


user posted image Dijeta koju mislite provoditit naziva se ketogena dijeta. Glavna je osobina ove prehrane da se uglavnom izbjegavaju sve namirnice koje sadrže iskljčivo ugljikohidrate (kruh, keksi,tijesto, ostali proizvodi od žita, riža, palenta, krumpir). Vrlo je slična hiperprtoteinskoj dijeti i tom se dijetom stimulira stvaranje keto-spojeva u organizmu: acetoacetata, 3-hidroksibutirata i acetona. Organizam je stalno u stanju metaboličke acidoze. Inače je ukupan unos masti pojačan, pa je količina dnevno unesenih kalorija 3:1 u korist masti u odnosu na druge nutritivne komponente. Najčešći je izvor masti u toj dijeti ulje, a manje su to proizvodi životinjskog podrijetla. Prilikom provođenja takve dijete preporuča se piti oko 2 litre vode ili biljnih čajeva dnevno. Od vitamina preporuča se upotreba vitamina B6, odnosno korištenje pivskog kvasca koji u sebi sadrži sve potrebne vitamine (kofaktore) važne za metabolizam proteina i aminokiselina. U obroke je dobro uključiti povrće poput špinata, blitve, šparoge, patlidžana, gljiva, karfiola, paprike, rajčice, tikvice, brokule, kelja, kupusa, mahuna u količini od oko 200 grama po obroku , uz 150-200 grama osnovnih proteinskih namirnica.
Ono što Vas zanima je provjera da li se u urinu izlučuju ketoni. To se provjerava trakicama Ketoglur koje pokazuju da li se u urinu izlučuju ketoni. Trakica se namoči u posudicu uu kojoj se nalaziu mokraća.Ako je dijeta uspješna u urinu bi semorali pojavit ketoni (u normalnom stanju ih nema).
No pošto niste naveli koliko ste teški i visoki i koliko imate godina, ne možemo Vam nikako preporučiti da tu dijetu provodite ili ne. Prije provođenja dijete trebali biste se posavjetovati s liječnikom i obaviti osnovne laboratorijske pretrage krvi i urina., kako bi se provjerilo da li je za Vas uopće dobro da provodite takvu dijetu.



_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Ketogena dijeta
29.3.2010 11:30:05   
MILLA
http://www.dietketogenic.com/ketogena-dijeta-recepti.html

a ovdje su recepti za tu dijetu....


_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Ketogena dijeta
29.3.2010 11:36:01   
Bebys
ovo nije lose...ali ja bez kruha nemogu...znaci bit ce tesko..kada psihicki budem spremna...mozda ju krenem...koristiti...user posted image

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Ketogena dijeta
29.3.2010 11:52:33   
lidac0605
Kao i sve ostale instant dijete i ova mi zvuči kao još jedna nezdrava i sa jo-jo efektom...Moraš imat ketone u urinu i držat organizam u acidozi????!!!!!Nikako ne može bit dobra...pa nije bit dijete samo izgubit kile user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Ketogena dijeta
29.3.2010 12:35:11   
mani
to nije nikako zdrava dijeta ketoni ne smiju biti u urinu.štetnje posljedice acidoze se ne događaju odmah nego pslije.brat je bio na atkinsovoj dijeti koja je slična i imao je problema s jetrom i bubrezima.pogotovo štetna za dojilje zbog tih spojeva koji se izlučuju u organizam.

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Ketogena dijeta
29.3.2010 12:44:49   
adryosijek
kod mene djeta znaci jesti manje obroke i to kuhane bez kruha tjesta i sto manje zacina i naravno maslinovo uljei puno vode i hodanja uvijek sam izgubila kila postepeno koje su se tesko vratile sad treba skinut 15 kila uhhh potrajat ce ali isplati se jel sam se gadno udebljala u trudnoci sama sebi sam gadna takouser posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu mani)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Ketogena dijeta
29.3.2010 18:07:25   
evanda
Poznam čovjeka kojemu su  zatajili bubrezi od ove dijete....liječnici kažu da je od viška ketona u mokraći, da je to jako opasna dijeta....
Naš kum je skinuo 30 kg ovom dijetom, nije se razbolio, ali je za par mjeseci sve kile vratio i još dodao koju

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Ketogena dijeta
31.3.2010 8:51:24   
zozo1
Nakon svake dijete treba početi jesti umjereno i ipak malo promijeniti prehrambene navike. Normalno da se ljudi nakon takvih dijeta udebljaju kad navale na kaloričnu hranu koju su prije jeli i to ko izbezumljeni. Ne debljaju se sigurno od zraka.Ja sam nakon prve trudnoće un dijetom skinula 30 kg i to u nekoliko navrata ( ne sve odjednom), poslije sam malo pripazila na prehranu, ne jela kruh, ipak se malo pazila i nikad nisam vratila kile ( varirale su kila dvije gore, odmah se malo pripazila i skinula dolje).  Ipak neke samokontrole treba.


_____________________________

JAN, 18.12.2004.
FRAN, 19.02.2010.

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 11
   [Obrisani korisnik]
31.3.2010 8:59:02   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu zozo1)
  Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Ketogena dijeta
4.4.2010 22:38:12   
majda
Da se javim.Ja se odlučila ipak na ovu dijetu i na njoj sam 7 dana.Sutra se vagam pa vam javim kako ide.I uopće nije teško.user posted image

_____________________________

EDI 17.01.2002
ADRIAN 10.06.2009

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Ketogena dijeta
6.4.2010 15:10:58   
majda
Za sedam dana ove ketogene dijete skinula sam 2,3kg.Idem dalje.A trbuh doista izgleda manji.user posted image

_____________________________

EDI 17.01.2002
ADRIAN 10.06.2009

(Odgovor članu majda)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Ketogena dijeta
15.4.2010 18:03:42   
majda
Samo da se javim da sam za 20 dana ove svoje dijete smršala 5,5kg i vrištim od sreće.Kakva god ona bila kile lete a ja nisam gladna.Kao što neko reče i drek bi pojela da više skinem ovo salo.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

EDI 17.01.2002
ADRIAN 10.06.2009

(Odgovor članu majda)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Ketogena dijeta
15.4.2010 18:05:17   
danery
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu majda)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Ketogena dijeta
15.4.2010 18:20:53   
curice
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Ketogena dijeta
15.4.2010 22:05:54   
majda
Hvala na pljeskanju.Javim se kad prodje još 10 dana odnosno kad bude ravno mjesec dijete.user posted image

_____________________________

EDI 17.01.2002
ADRIAN 10.06.2009

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Ketogena dijeta
17.4.2018 8:03:13   
tendere
Tablete za mršavljenje - http://thermacuts.com.hr Vjeruj mi, djeluje. Imam 32 godine, probala sam svega i to je jedini suplement u mojem životu, koji sam isprobala i koji stvarno iskopao kilograme i drži me iz daleka.

(Odgovor članu majda)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Ketogena dijeta
17.4.2018 9:01:37   
tendere
Tablete za mršavljenje - HTTP://THERMACUTS.COM

(Odgovor članu majda)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Ketogena dijeta
8.4.2024 15:21:23   
malateeoll
Tablete za mršavljenje - https://euhealth24.com/hr/drug/xenical-generic iskreno PREPORUČAM svakome.

(Odgovor članu tendere)
Neposredna veza do poruke: 21
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!