|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: idem na IVF+ET
19.2.2010 22:15:59   
tikica_69
Ako nisi presla 35 a vratiti ce ti dvije blastociste, mogucnost je vrlo prisutna user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu barby)
Neposredna veza do poruke: 651
   RE: idem na IVF+ET
19.2.2010 23:01:46   
barby
IZVORNA PORUKA: tikica_69

Ako nisi presla 35 a vratiti ce ti dvije blastociste, mogucnost je vrlo prisutna user posted image

nisam jos presla,napunila sam sad 32 g.a kako se to moze izbjeci?zelim jedno vise od svega ali sad trenutno nisam u mogucnosti blizanceke....jako mi je zao ali tako je...

_____________________________

17.1.2011 STIGLA MOJA NAJVECA SRECA
ostala trudna između postupka prirodno:)

22.2 -transfer IVF/ICSI,11.3 beta.nisam je ni docekala:(

2007-missed abortion:(

JA-hipotireoza
sekundarna amenoreja

MM-oligoasthenozoospermia
varikokel

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 652
   RE: idem na IVF+ET
19.2.2010 23:03:42   
tikica_69
a ne znam, ako ti vrate dvije veca je mogucnost za trudnocu nego da ti vrate jednu, a opet povecana je mogucnost za dvojke....nema tu ni pravila ni pametnog savjeta....najbolje je konzultirati se sa svojim mpo lijecnikom

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu barby)
Neposredna veza do poruke: 653
   RE: idem na IVF+ET
19.2.2010 23:06:43   
barby
pricala sam o tome sa dr nakon punkcije i rekla da znam da sa MPO je veca mogucnost visestruke trudnoce a jos s tim da mi je muz blizanac,baka ih imala i ujak.a on rekao da jedino mogu samo 1 vratit..a to me opet naravno strah sta ako se bas taj ne razvije? user posted image na cudu sam.......velikom...... user posted image

_____________________________

17.1.2011 STIGLA MOJA NAJVECA SRECA
ostala trudna između postupka prirodno:)

22.2 -transfer IVF/ICSI,11.3 beta.nisam je ni docekala:(

2007-missed abortion:(

JA-hipotireoza
sekundarna amenoreja

MM-oligoasthenozoospermia
varikokel

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 654
   RE: idem na IVF+ET
19.2.2010 23:08:36   
ninolina
barby ja vjerujem da bi se snašla i sa dvoje... pa koju borbu i muku prolaziš da  dođeš do njih... neznam možda me krivo shvatiš ali budi sretna bez obzira koliko ih budeuser posted image user posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu barby)
Neposredna veza do poruke: 655
   RE: idem na IVF+ET
19.2.2010 23:19:52   
barby
IZVORNA PORUKA: ninolina

barby ja vjerujem da bi se snašla i sa dvoje... pa koju borbu i muku prolaziš da  dođeš do njih... neznam možda me krivo shvatiš ali budi sretna bez obzira koliko ih budeuser posted image user posted image


znam i sumnjala sam da ce me puno njih krivo shvatit.mukotrpan put se prodje dok se dodje do mrvice i presretna sam kako je do sad sve mi islo ali jedino me financije sad muce i nebi htjela da mi dijeca radi toga ispastaju,zelim priustit im sve najbolje,dsa im ama bas nista ne fali a to u ovom trenutku sa dvoje nebi mogla.ja ne radim jos od lani.muzu su smanjili pocetkom god placu dosta,na ugovor je i upitno je oce mu ga uopce za mjesec dana ni produzit...evo samo to mi je....nadam se da me razumijete....user posted image

< Poruku je uredio barby -- 19.2.2010 23:21:06 >


_____________________________

17.1.2011 STIGLA MOJA NAJVECA SRECA
ostala trudna između postupka prirodno:)

22.2 -transfer IVF/ICSI,11.3 beta.nisam je ni docekala:(

2007-missed abortion:(

JA-hipotireoza
sekundarna amenoreja

MM-oligoasthenozoospermia
varikokel

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 656
   RE: idem na IVF+ET
19.2.2010 23:30:22   
smarija
barby duso nemoj o tome da razmisljas kako othranis jedno tako ces i drugo ako budu dvojke, bitno je da sve bude u redu neka samo budu zivi i zdravi.pusa od mene user posted image

(Odgovor članu barby)
Neposredna veza do poruke: 657
   RE: idem na IVF+ET
20.2.2010 9:23:03   
sina
IZVORNA PORUKA: smarija

barby duso nemoj o tome da razmisljas kako othranis jedno tako ces i drugo ako budu dvojke, bitno je da sve bude u redu neka samo budu zivi i zdravi.pusa od mene user posted image

sa ovim se u potpunosti slažem! imamo isti broj godina,ja se spremam na transfer i molim boga da budu dvojke. ne radim ni ja ,muževa plaća je sva u kreditu,malo nas spašava to što živimo na selu,ali gola je istina kad se nađe za jedno,bit će i za drugo

(Odgovor članu smarija)
Neposredna veza do poruke: 658
   RE: idem na IVF+ET
20.2.2010 10:15:01   
pufna*
~~~~~~~~~~~~~~ da vam se male štrucice nađu u naručju što prije! 

_____________________________

moja pepita - 31.05.2010.
još jedno malo - 11.05.2012.



(Odgovor članu sina)
Neposredna veza do poruke: 659
   RE: idem na IVF+ET
20.2.2010 14:54:11   
zaba
žaba navijačica user posted image

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu pufna*)
Neposredna veza do poruke: 660
   RE: idem na IVF+ET
20.2.2010 17:01:52   
Leva
Neki dan sam citala studiju o mogucnosti viseplodne trudnoce i zena tj. njena jajna stanica je ta koja diktira da li ce biti blizanceki ili ne, muz tu nema nikakve veze. Te blizanacke trudnoce sa njegove strane ce utjecati tek na vasu djecu (ako budete imali curice).
U svakom slucaju sretno i neka ti je mrvica/mrvice ziva i zdrava user posted image user posted image

< Poruku je uredio Leva -- 20.2.2010 17:02:34 >


_____________________________

JA-ok, ON- Oligospermia
http://sunasce.blogger.ba/
5 x IUI /AIH = 0
1. stimulirani ICSI = 0
1. prirodni IVF/ ICSI - bez JS

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 661
   RE: idem na IVF+ET
20.2.2010 18:55:48   
lavica81
barby draga sretnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 662
   RE: idem na IVF+ET
20.2.2010 22:32:26   
barby
jel normalno da me danas cijeli dan nabijaju jajnici onako kao da bi trebala mengu dobit,danas mi je treci dan od punkcije,,,,,,user posted image

_____________________________

17.1.2011 STIGLA MOJA NAJVECA SRECA
ostala trudna između postupka prirodno:)

22.2 -transfer IVF/ICSI,11.3 beta.nisam je ni docekala:(

2007-missed abortion:(

JA-hipotireoza
sekundarna amenoreja

MM-oligoasthenozoospermia
varikokel

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 663
   RE: idem na IVF+ET
20.2.2010 22:36:34   
ninolina
IZVORNA PORUKA: ninolina

barby ja vjerujem da bi se snašla i sa dvoje... pa koju borbu i muku prolaziš da dođeš do njih... neznam možda me krivo shvatiš ali budi sretna bez obzira koliko ih budeuser posted image user posted image



znam i sumnjala sam da ce me puno njih krivo shvatit.mukotrpan put se prodje dok se dodje do mrvice i presretna sam kako je do sad sve mi islo ali jedino me financije sad muce i nebi htjela da mi dijeca radi toga ispastaju,zelim priustit im sve najbolje,dsa im ama bas nista ne fali a to u ovom trenutku sa dvoje nebi mogla.ja ne radim jos od lani.muzu su smanjili pocetkom god placu dosta,na ugovor je i upitno je oce mu ga uopce za mjesec dana ni produzit...evo samo to mi je....nadam se da me razumijete....user posted image

ma nisam te ja krivo shvatila, znam da te takvo razmišljanje izluđuje ali opusti se i jedva čekam da nam javiš da je to to... user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu barby)
Neposredna veza do poruke: 664
   RE: idem na IVF+ET
20.2.2010 22:37:40   
ninolina
jel normalno da me danas cijeli dan nabijaju jajnici onako kao da bi trebala mengu dobit,danas mi je treci dan od punkcije,,,,,,user posted image

sigurno će ti netko bolje reći ali koliko sam čitala prije u postovima normalno je


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 665
   RE: idem na IVF+ET
20.2.2010 22:38:17   
barby
IZVORNA PORUKA: ninolina

IZVORNA PORUKA: ninolina

barby ja vjerujem da bi se snašla i sa dvoje... pa koju borbu i muku prolaziš da dođeš do njih... neznam možda me krivo shvatiš ali budi sretna bez obzira koliko ih budeuser posted image user posted image



znam i sumnjala sam da ce me puno njih krivo shvatit.mukotrpan put se prodje dok se dodje do mrvice i presretna sam kako je do sad sve mi islo ali jedino me financije sad muce i nebi htjela da mi dijeca radi toga ispastaju,zelim priustit im sve najbolje,dsa im ama bas nista ne fali a to u ovom trenutku sa dvoje nebi mogla.ja ne radim jos od lani.muzu su smanjili pocetkom god placu dosta,na ugovor je i upitno je oce mu ga uopce za mjesec dana ni produzit...evo samo to mi je....nadam se da me razumijete....user posted image

ma nisam te ja krivo shvatila, znam da te takvo razmišljanje izluđuje ali opusti se i jedva čekam da nam javiš da je to to... user posted image user posted image user posted image user posted image


ma i ja jedva cekam naravno!!!!!!!od transfera do bete ce mi biti najgore vrijeme,......

_____________________________

17.1.2011 STIGLA MOJA NAJVECA SRECA
ostala trudna između postupka prirodno:)

22.2 -transfer IVF/ICSI,11.3 beta.nisam je ni docekala:(

2007-missed abortion:(

JA-hipotireoza
sekundarna amenoreja

MM-oligoasthenozoospermia
varikokel

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 666
   RE: idem na IVF+ET
20.2.2010 22:38:29   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: barby

jel normalno da me danas cijeli dan nabijaju jajnici onako kao da bi trebala mengu dobit,danas mi je treci dan od punkcije,,,,,,user posted image


Da.....tako bole i nakon transfera da se ne zabrines


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu barby)
Neposredna veza do poruke: 667
   RE: idem na IVF+ET
20.2.2010 22:39:51   
ninolina
ma i ja jedva cekam naravno!!!!!!!od transfera do bete ce mi biti najgore vrijeme,......

ma brzo će to proći samo se ti drži uz tebe smouser posted image user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 668
   RE: idem na IVF+ET
20.2.2010 22:42:46   
tikica_69
Meni je od transfera do bete najbolje vrijeme....svi samo skacu oko mene user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 669
   RE: idem na IVF+ET
20.2.2010 22:49:03   
barby
IZVORNA PORUKA: tikica_69

IZVORNA PORUKA: barby

jel normalno da me danas cijeli dan nabijaju jajnici onako kao da bi trebala mengu dobit,danas mi je treci dan od punkcije,,,,,,user posted image


Da.....tako bole i nakon transfera da se ne zabrines


a onda ok,nema razloga za brigu...a tikice reci mi da li i sise moraju bolit na dodir i biti onako nabrekle i osjetljive?

_____________________________

17.1.2011 STIGLA MOJA NAJVECA SRECA
ostala trudna između postupka prirodno:)

22.2 -transfer IVF/ICSI,11.3 beta.nisam je ni docekala:(

2007-missed abortion:(

JA-hipotireoza
sekundarna amenoreja

MM-oligoasthenozoospermia
varikokel

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 670
   RE: idem na IVF+ET
20.2.2010 22:52:22   
tikica_69
Da.....moje su poslije punkcije katastrofa, pogotovo bradavice. Peku za poluditi



_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu barby)
Neposredna veza do poruke: 671
   RE: idem na IVF+ET
20.2.2010 22:56:29   
barby
IZVORNA PORUKA: tikica_69

Da.....moje su poslije punkcije katastrofa, pogotovo bradavice. Peku za poluditi



ali moje nedaju to me i brine,skroz mlitave,opustene

_____________________________

17.1.2011 STIGLA MOJA NAJVECA SRECA
ostala trudna između postupka prirodno:)

22.2 -transfer IVF/ICSI,11.3 beta.nisam je ni docekala:(

2007-missed abortion:(

JA-hipotireoza
sekundarna amenoreja

MM-oligoasthenozoospermia
varikokel

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 672
   RE: idem na IVF+ET
20.2.2010 22:59:09   
tikica_69
Nije ti to obavezno pa da se sad moras brinuti. Mislim da ovisi koliko si stimulacije uzimala. Moraju ti hormoni nekako djelovati na organizam, a meni obicnu udri na cice. Valjda zato sto je jedino guzica veca od njih, a tamo bas hormoni ne lupaju user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu barby)
Neposredna veza do poruke: 673
   RE: idem na IVF+ET
20.2.2010 23:05:10   
barby
IZVORNA PORUKA: tikica_69

Nije ti to obavezno pa da se sad moras brinuti. Mislim da ovisi koliko si stimulacije uzimala. Moraju ti hormoni nekako djelovati na organizam, a meni obicnu udri na cice. Valjda zato sto je jedino guzica veca od njih, a tamo bas hormoni ne lupaju user posted image

a samo osjetim to probadanje dolje i iscjedak jos dok sam uzimala stimulaciju,onako prozirni i jos traje...ej sad sam se sjetila,ja sam danas pocela sta vljat utrogestane rekla mi bilologica jucer kad sam zvala da pocnem do transfera....mozda mi je i to reakcija....user posted image

_____________________________

17.1.2011 STIGLA MOJA NAJVECA SRECA
ostala trudna između postupka prirodno:)

22.2 -transfer IVF/ICSI,11.3 beta.nisam je ni docekala:(

2007-missed abortion:(

JA-hipotireoza
sekundarna amenoreja

MM-oligoasthenozoospermia
varikokel

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 674
   RE: idem na IVF+ET
20.2.2010 23:12:13   
barby
tiki a u kojoj si ti sad fazi?

_____________________________

17.1.2011 STIGLA MOJA NAJVECA SRECA
ostala trudna između postupka prirodno:)

22.2 -transfer IVF/ICSI,11.3 beta.nisam je ni docekala:(

2007-missed abortion:(

JA-hipotireoza
sekundarna amenoreja

MM-oligoasthenozoospermia
varikokel

(Odgovor članu barby)
Neposredna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!