|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 26 [27] 28   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: MPO u Mariboru
19.2.2010 9:29:55   
smarija
user posted image user posted image (nastavak poruke jer sam krivo stisnula tipku).user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu smarija)
Neposredna veza do poruke: 651
   RE: MPO u Mariboru
19.2.2010 10:27:48   
saraXY
Predivne vijesti user posted image user posted image user posted image

P.S. Tikice, a koliki je bio pravi račun?

(Odgovor članu smarija)
Neposredna veza do poruke: 652
   RE: MPO u Mariboru
19.2.2010 10:49:49   
Tsmee
Tikice, ne znam što da kažem.... Želim svu sreću tebi i tvojim mrvicama user posted image

_____________________________

Već nas je puna kuća...

(Odgovor članu smarija)
Neposredna veza do poruke: 653
   RE: MPO u Mariboru
19.2.2010 11:06:03   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: saraXY

Predivne vijesti user posted image user posted image user posted image

P.S. Tikice, a koliki je bio pravi račun?


1800 eura + 2 x 50 eura za dva UZV u domu zdravlja, znaci postupak cistih 1900 eura.
Lijekove sam vecinu dobila, ono sto nisam iznosi oko 1000 kn (da sam sve kupovala bilo bi 7000kn)
A sad moras jos racunati da smo presli 1300km i benzin za to + sto smo gore i jeli nekada, no nije nam zao ni kune da i ne uspije.


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu saraXY)
Neposredna veza do poruke: 654
   RE: MPO u Mariboru
19.2.2010 11:12:47   
FIONA
Tiks kak se osjećaš...koje emocije te peru...aj pričaj malo...ja sam tak nestrpljiva tak da ne znam kak vi to proživljavate....posebno ti????user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 655
   RE: MPO u Mariboru
19.2.2010 11:19:41   
tikica_69
Osjecam se trudno sto trenutno i jesam user posted image
Emocije? A ne znam....ja sam full smirena, mirujem, optimisticna sam, veselim se bebi, pricam sa njima kad se gladim po busiuser posted image
Upravo gledam dvd sa snimkama kad su decki bili mali i ne mogu docekati vise jedan takav smotuljak i tu srecu. Gledam se kako sam sretna i tu ljubav koju imam u ocima prema njima i razmisljam si jesam li jos uvijek takva ili sam grublja prema njima nego prije.
Malo me progesteron sora jer sam na Utrogestanu pa sam stvarno smirena i samo bi spavala i mazila se. Dominika sam malo prije iznatezala pa me pitao hocu li biti takva sad stalno user posted image
Moj Kiki on to drugacije prozivljava. Jucer kad smo se vracali iz MB se skoro rasplakao u autu od srece. Cijelo popodne me gladio po busi, par puta po noci sam osjetila sa me gladi.....
Uglavno vjerujem da cemo je imati kad - tad!


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 656
   RE: MPO u Mariboru
19.2.2010 11:22:02   
ninolina
ma sad si me rasplakala.... drago mi je zbog vas... a kako te čitam pazi sad ovo...
veselim se bebi, pricam sa njima kad se gladim po busi
eto dokaza da ipak vjeruješ u to da češ biti mama Laure i Lorene  ma ja sam sigurna da će se primiti dvijeuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 657
   RE: MPO u Mariboru
19.2.2010 11:25:30   
mirna
prekrasno si to napisila tikica...user posted image jos uvijek držim fige!user posted image možda ćemo obje iduću godinu s kolicama na kavu...user posted image

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 658
   RE: MPO u Mariboru
19.2.2010 11:25:53   
FIONA
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...al si me raspekmezila...joj supač...vjerujem da ste u sedmom nebu...sam ti uživaj, izležavaj se...nek te maze i paze...ak kaj trebaš viči...pričajte s bebicama nek vas slušaju od početka da ne buš kasnije imala problema...user posted image ...šalim se komad...čuvaj te se...vjerujem da i Kiki proživljava sve emotivno i koliko je sve sad ajmo reč u Božjim rukama i njegova ljubav i toplina i sve te emocije samo ti daju snagu i poticaj da rastu bebice iz sata u sat...joooj...tak mi je drago....sretnooooooooooooooooooo....

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 659
   RE: MPO u Mariboru
19.2.2010 11:27:33   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: ninolina

češ biti mama Laure i Lorene 

to je odmah palo i drugo ime koje je falilo'?

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 660
   RE: MPO u Mariboru
19.2.2010 11:32:04   
pincirotvajler
user posted image user posted image sretni smo
user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 661
   RE: MPO u Mariboru
19.2.2010 11:32:24   
tikica_69
Da, da.... odmah je palo i drugo ime.....ako budu decki nadrajsali smo u svakom pogledu pocevsi od toga da nemamo imena user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 662
   RE: MPO u Mariboru
19.2.2010 11:36:08   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: tikica_69

Da, da.... odmah je palo i drugo ime.....ako budu decki nadrajsali smo u svakom pogledu pocevsi od toga da nemamo imena user posted image

a samo žensku verziju u muško napisati.......
user posted image

a ako stvarno budu ''pišulinci''samo onda si ti nastrasdala sa toliko njih oko tebeuser posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 663
   RE: MPO u Mariboru
19.2.2010 11:40:57   
Anoniman
Tikice to je tooo, stizu bebice i tako se radujem!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ZVRK)
  Neposredna veza do poruke: 664
   RE: MPO u Mariboru
19.2.2010 11:47:31   
Ninaa
Ajme predivno, baš mi mi je drago da se osjećate sretno i j vjerujem da ste ovaj put uspijeli. Ja sam sinoć opet sanjala dijete i to curicu, nadam se da to ima veze s tobom.Bila je prelijepa.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 665
   RE: MPO u Mariboru
19.2.2010 11:52:52   
leilany
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 666
   RE: MPO u Mariboru
19.2.2010 11:54:05   
malizia
IZVORNA PORUKA: martina ks

Ajme predivno, baš mi mi je drago da se osjećate sretno i j vjerujem da ste ovaj put uspijeli. Ja sam sinoć opet sanjala dijete i to curicu, nadam se da to ima veze s tobom.Bila je prelijepa.


bilo mi pravo čudno, a i ja sam svoj san povezala s Tikicom, čini mi se da sam i ja oboljela od tiks-sindroma.user posted image

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 667
   RE: MPO u Mariboru
19.2.2010 11:54:56   
ninolina
bilo mi pravo čudno, a i ja sam svoj san povezala s Tikicom, čini mi se da sam i ja oboljela od tiks-sindroma.user posted image

očito svi osim što mariola i ja sanjamo blizance he he


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu malizia)
Neposredna veza do poruke: 668
   RE: MPO u Mariboru
19.2.2010 12:00:46   
Bebys
user posted image   

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 669
   RE: MPO u Mariboru
19.2.2010 12:02:49   
Bebys
zelim da ti padaju bebe kao ove iz tusa...
neka ti je sa svom srecom...
toliko divnih stvari ovdje ima napisano....nadam se da i bog cuje....
pusa debela pusa i sretno.....user posted image user posted image user posted image user posted image
taman kaka sam i ja rekla pocetkom 2011 to je prvi mjesec taman da rodis...nekako mislim ili kraj ili  nova godina...s obzirom da zena od zaceca ustvari nosi 10 mj. to bi bilo to...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 670
   RE: MPO u Mariboru
19.2.2010 12:09:52   
mama mery
tikice draga tako sam sretna zbog tebe i imam osjecaj da ce sve biti uredu

zelim ti puuno puno srece i jednui ( ili dvije )user posted image saljem ti velikiuser posted image od user posted image

P.S sad cu jos vise molitiuser posted image

< Poruku je uredio mama mery -- 19.2.2010 12:10:21 >


_____________________________




(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 671
   RE: MPO u Mariboru
19.2.2010 14:46:58   
Ruža
IZVORNA PORUKA: tikica_69

Osjecam se trudno sto trenutno i jesam user posted image
Emocije? A ne znam....ja sam full smirena, mirujem, optimisticna sam, veselim se bebi, pricam sa njima kad se gladim po busiuser posted image
Upravo gledam dvd sa snimkama kad su decki bili mali i ne mogu docekati vise jedan takav smotuljak i tu srecu. Gledam se kako sam sretna i tu ljubav koju imam u ocima prema njima i razmisljam si jesam li jos uvijek takva ili sam grublja prema njima nego prije.
Malo me progesteron sora jer sam na Utrogestanu pa sam stvarno smirena i samo bi spavala i mazila se. Dominika sam malo prije iznatezala pa me pitao hocu li biti takva sad stalno user posted image
Moj Kiki on to drugacije prozivljava. Jucer kad smo se vracali iz MB se skoro rasplakao u autu od srece. Cijelo popodne me gladio po busi, par puta po noci sam osjetila sa me gladi.....
Uglavno vjerujem da cemo je imati kad - tad!



Sva sam se naježila i raspekmezila.... Ajme ne znam što bi ti rekla. Čekamo skupa s tobom i šaljemo ogroman zagrljaj!!!!

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 672
   RE: MPO u Mariboru
19.2.2010 19:13:28   
JUdy
Drago mi je da sve proslo uredu. Sada s tobom cekamo zeljenu bebicu Lauricu.user posted image

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 673
   RE: MPO u Mariboru
19.2.2010 19:17:00   
novamama

IZVORNA PORUKA: tikica_69
Jucer kad smo se vracali iz MB se skoro rasplakao u autu od srece. Cijelo popodne me gladio po busi, par puta po noci sam osjetila sa me gladi.....



divan ti jeuser posted image oči su mi se zasuzile kad sam ovo čitalauser posted image

bit će to divna braćauser posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 674
   RE: MPO u Mariboru
19.2.2010 19:24:38   
lee
predivno tikice.user posted image user posted image

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  24 25 26 [27] 28   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 26 [27] 28   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!