|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: MPO u Mariboru
18.2.2010 20:00:47   
BruMa
Predivno!user posted image user posted image

_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded


(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 626
   RE: MPO u Mariboru
18.2.2010 20:02:12   
anuska08
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Bok cure, dobro došle na raju!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 627
   RE: MPO u Mariboru
18.2.2010 20:14:57   
pikachu
IZVORNA PORUKA: tikica_69

Evo mene cure...presretni smo. Vracena su nam dva kvalitetna zametka. Jedan od 8 stanica, do kojih kod nas u ovih 12 postupaka nikada nismo dosli i jedan od 4 stanice, nesto je sporiji, ali je kvalitetan.
Treca nam se stanica oplodila ali se prasica nije htjela dijeliti.
Smrzlica nemamo, ali nam ni ne treba jer sam cvrsto odlucila biti trudna svih 9 mjeseci user posted image
Osoblje bolnice je preljubazno, atmosfera je odlicna. Sprijateljila sam se sa jednom Sarajkom i Beogradjankom, razmjenile smo brojeve i obecale jedna drugoj da cemo se sigurno cuti i vidjeti.
Dok smo se mi patile, nasi muzevi su se naravno skompali u birtiji uz pivo i jeger pa su pali dogovori za cevape na Bascarsiji i vesalice u Beogradu user posted image
Eto odmah i anegdote....
Prvo smo isli embriologu koji nam je rekao koliko imamo zametaka i oje su kvalitete. Onda je mene sestra uputila u sobu za boravak gdje se presvuces i sa ostalim zenama cekas transfer, a muzeve dole da plate postupak i onda su slobodni sat i pol.
I tako ja se presvucem, prodje jedno 10-ak minuta i saljem mm poruku - "Koliki je racun?" da vidim jesmo li dobro izracunali sve. A on meni odgovara: "Dvije pive, kava i jeger - 14,20 eura!" user posted image
Beta se vadi 05.03. do tada laganini i sa smijeskom na licu user posted image
Hvala vam za tolkike molitve, vibrice i bubamare, do sada su pomogle....vratiti cu vam to nekad nekako



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Tako mi je drago!!!!! Napokon!!!!! Jeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Pozdrav tm... Zakon je...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 628
   RE: MPO u Mariboru
18.2.2010 20:21:12   
BUMBIKA
Super,baš mi je dragouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image
a anegdota je mrak..user posted image user posted image user posted image


_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu pikachu)
Neposredna veza do poruke: 629
   RE: MPO u Mariboru
18.2.2010 20:31:55   
Marta j
Super bas mi je dragouser posted image user posted image user posted image

Evo ti jos bubamarauser posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 630
   RE: MPO u Mariboru
18.2.2010 21:06:26   
lee
tikice moja draga plačem od sreče.havla dragom bogu da je sve super.sad če dodji Laura.evo zagljaj jedan veliki, baš se veselim ljetu kad češ biti trudnica.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 631
   RE: MPO u Mariboru
18.2.2010 22:04:27   
ninolina
ajme tikice predivne su... moj mm ko malo djete cmolji kraj mene i kaže da BIT ĆE TROJKEuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 632
   RE: MPO u Mariboru
18.2.2010 22:08:56   
Leva
Masallah Tiki ovo su predivne vijesti user posted image
Bebice stižu o jeeeeee user posted image user posted image user posted image user posted image
Drzim te za riječ da ćeš doći u Sarajevo, kod mene imas smjestaj a na ćevape mozes i na Čaršiju user posted image user posted image
p.s. Betu radimo isti dan i navijam da budu ogromne user posted image
p.p.s Evo me ko' mala curica skakućem po kući od sreće user posted image

< Poruku je uredio Leva -- 18.2.2010 22:11:07 >


_____________________________

JA-ok, ON- Oligospermia
http://sunasce.blogger.ba/
5 x IUI /AIH = 0
1. stimulirani ICSI = 0
1. prirodni IVF/ ICSI - bez JS

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 633
   RE: MPO u Mariboru
18.2.2010 22:12:49   
tikica_69
ninolina, uopce nije nemoguce. Jednoj curi sa Rode su u MB vratili dva zametka, pa se jedan podijelio i sada nosi trojke user posted image
No, mislim da nisam spremna ni na dvojke user posted image
Leva, ne skakuci, cuvaj djecu user posted image


< Poruku je uredio tikica_69 -- 18.2.2010 22:13:20 >


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 634
   RE: MPO u Mariboru
18.2.2010 22:14:57   
ninolina
ninolina, uopce nije nemoguce. Jednoj curi sa Rode su u MB vratili dva zametka, pa se jedan podijelio i sada nosi trojke user posted image
No, mislim da nisam spremna ni na dvojke user posted image

mm kad smo išli na ultrazvuk točno je znao kako će biti, šta će biti... on ti je ko doktor po tom pitanjuuser posted image user posted image
i sad kad je škicnuo slike kaže da su ziher trojke...
ma bi se ti ziher brzo privikla, pogledaj kolko nas ima svaki dan bi jedna čuvalauser posted image user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 635
   RE: MPO u Mariboru
18.2.2010 22:16:45   
tikica_69
Kaze mm da ide kapariti neki kombi user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 636
   RE: MPO u Mariboru
18.2.2010 22:18:22   
ninolina
Kaze mm da ide kapariti neki kombi user posted image

he he nek se pripremi... i mi morali kad je Iris došla a tek ti mam za petero djeceuser posted image user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 637
   RE: MPO u Mariboru
18.2.2010 22:19:20   
Leva
Kod nas u Sarajevu su dvoje prije mjesec dana dobili četvorke i sada nam je kao zafrkancija da jedna drugu zezamo sa ono: Dabogda dobila jednu bebu za svaku godinu čekanja. Tebi Tiki želim Leuru 1 i Lauru 2 (kojoj ćemo u međuvremenu neko ime smisliti) dvije bebe bile dovoljne zar neuser posted image

< Poruku je uredio Leva -- 18.2.2010 22:20:56 >


_____________________________

JA-ok, ON- Oligospermia
http://sunasce.blogger.ba/
5 x IUI /AIH = 0
1. stimulirani ICSI = 0
1. prirodni IVF/ ICSI - bez JS

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 638
   RE: MPO u Mariboru
18.2.2010 22:26:19   
Ninaa
Draga jako sam sretna zbog tebe i ja sam sinoć sanjala blizance, neobičan san, bili u bolnici blizanci su bili tu nisu bili naši a voljeli smo ih i gledali, mm i ja. Bili su dečko i curica! Eto nadam se da su to tvoji, prvo kad sam se probudila pomislila sam na tebe. Mislim da je već netko na rr sanjao blizance pa možda je to to. s nestrpljenjem čekamo 5.3 a onda ćemo se svi napiti, ne virtualno već za pravo!

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 639
   RE: MPO u Mariboru
18.2.2010 22:28:41   
ninolina
Draga jako sam sretna zbog tebe i ja sam sinoć sanjala blizance, neobičan san, bili u bolnici blizanci su bili tu nisu bili naši a voljeli smo ih i gledali, mm i ja. Bili su dečko i curica! Eto nadam se da su to tvoji, prvo kad sam se probudila pomislila sam na tebe. Mislim da je već netko na rr sanjao blizance pa možda je to to. s nestrpljenjem čekamo 5.3 a onda ćemo se svi napiti, ne virtualno već za pravo!

ja sam sanjala ima već neko vrijeme i sigurna sam da su to njeniuser posted image user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 640
   RE: MPO u Mariboru
18.2.2010 22:29:54   
mamica29
ovo je prekrasna vijest. tako mi je drago zbog vas user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

JAN 04.05.2006.

(Odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 641
   RE: MPO u Mariboru
18.2.2010 22:38:39   
Ninaa
IZVORNA PORUKA: ninolina

Draga jako sam sretna zbog tebe i ja sam sinoć sanjala blizance, neobičan san, bili u bolnici blizanci su bili tu nisu bili naši a voljeli smo ih i gledali, mm i ja. Bili su dečko i curica! Eto nadam se da su to tvoji, prvo kad sam se probudila pomislila sam na tebe. Mislim da je već netko na rr sanjao blizance pa možda je to to. s nestrpljenjem čekamo 5.3 a onda ćemo se svi napiti, ne virtualno već za pravo!

ja sam sanjala ima već neko vrijeme i sigurna sam da su to njeniuser posted image user posted image

Mislim da je i Mariola.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 642
   RE: MPO u Mariboru
18.2.2010 22:46:59   
njanja
ajme tako mi je dragooooooooooooooooo

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 643
   RE: MPO u Mariboru
18.2.2010 23:07:05   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: martina ks

Draga jako sam sretna zbog tebe i ja sam sinoć sanjala blizance, neobičan san, bili u bolnici blizanci su bili tu nisu bili naši a voljeli smo ih i gledali, mm i ja. Bili su dečko i curica! Eto nadam se da su to tvoji, prvo kad sam se probudila pomislila sam na tebe. Mislim da je već netko na rr sanjao blizance pa možda je to to. s nestrpljenjem čekamo 5.3 a onda ćemo se svi napiti, ne virtualno već za pravo! - osim trudnice, naravno, ona mora paziti!!!!!


wooow!! prekrasno.. ježim seeee!!!! user posted image

(Odgovor članu Ninaa)
  Neposredna veza do poruke: 644
   RE: MPO u Mariboru
18.2.2010 23:12:59   
MaTana
Tikice, ovo su predivne vijesti!!!! Želim ti puno sreće, a i ja imam osjećaj da su blizanci na putu!!!user posted image user posted image user posted image user posted image
Molim se za lijepe rezultate 5.3.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 645
   RE: MPO u Mariboru
18.2.2010 23:38:48   
nancy
odlicne vijestiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ajme kako mi je draga zbog tebe Tiki.......evo jos koja bmaricauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Karlo.03.2009 mamin vragolan
Renato nam stigao-26.01.2011

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 646
   RE: MPO u Mariboru
18.2.2010 23:42:07   
Vaga77
kako slatko, zelim ti lijepe trenutke u ovih 9.mj.
I ja se spremam prikupit papire i poslat u Maribor, imam neke stare 6 mjeseci, ne znam dali ce biti odgovarajuci.
pua tebi i curamauser posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 647
   RE: MPO u Mariboru
18.2.2010 23:44:11   
tikica_69
Samo ti posalji, prije ces doci na red. A sto ce im trebati novijega, budu ti javili.
Sretno!


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Vaga77)
Neposredna veza do poruke: 648
   RE: MPO u Mariboru
18.2.2010 23:47:26   
Vaga77
Hvala, brza si...!!!user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 649
   RE: MPO u Mariboru
19.2.2010 9:28:46   
smarija
Tiki jako mi je drago sto se sve tako lijepo poslozilo zelim ti puno srece da bude jednaa moze i dvije 

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!