|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: MPO u Mariboru
18.2.2010 14:44:13   
pepeljuga
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 576
   RE: MPO u Mariboru
18.2.2010 14:46:07   
mariola
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 577
   RE: MPO u Mariboru
18.2.2010 14:47:55   
curice
ajme predivnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ajde draga čim stigneš javi se, nestrpljivi smouser posted image user posted image

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 578
   RE: MPO u Mariboru
18.2.2010 14:49:19   
saraXY
Bravooo, stižu user posted image user posted image

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 579
   RE: MPO u Mariboru
18.2.2010 14:57:37   
Tsmee
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jooooj, to su prekrasne vijesti.

Vibrice, vibrice ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

_____________________________

Već nas je puna kuća...

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 580
   RE: MPO u Mariboru
18.2.2010 15:00:48   
ninolina
bravoooo, sad će dvije bebeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Tsmee)
Neposredna veza do poruke: 581
   RE: MPO u Mariboru
18.2.2010 15:43:19   
tikica_69
Evo mene cure...presretni smo. Vracena su nam dva kvalitetna zametka. Jedan od 8 stanica, do kojih kod nas u ovih 12 postupaka nikada nismo dosli i jedan od 4 stanice, nesto je sporiji, ali je kvalitetan.
Treca nam se stanica oplodila ali se prasica nije htjela dijeliti.
Smrzlica nemamo, ali nam ni ne treba jer sam cvrsto odlucila biti trudna svih 9 mjeseci user posted image
Osoblje bolnice je preljubazno, atmosfera je odlicna. Sprijateljila sam se sa jednom Sarajkom i Beogradjankom, razmjenile smo brojeve i obecale jedna drugoj da cemo se sigurno cuti i vidjeti.
Dok smo se mi patile, nasi muzevi su se naravno skompali u birtiji uz pivo i jeger pa su pali dogovori za cevape na Bascarsiji i vesalice u Beogradu user posted image
Eto odmah i anegdote....
Prvo smo isli embriologu koji nam je rekao koliko imamo zametaka i oje su kvalitete. Onda je mene sestra uputila u sobu za boravak gdje se presvuces i sa ostalim zenama cekas transfer, a muzeve dole da plate postupak i onda su slobodni sat i pol.
I tako ja se presvucem, prodje jedno 10-ak minuta i saljem mm poruku - "Koliki je racun?" da vidim jesmo li dobro izracunali sve. A on meni odgovara: "Dvije pive, kava i jeger - 14,20 eura!" user posted image
Beta se vadi 05.03. do tada laganini i sa smijeskom na licu user posted image
Hvala vam za tolkike molitve, vibrice i bubamare, do sada su pomogle....vratiti cu vam to nekad nekako

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 582
   RE: MPO u Mariboru
18.2.2010 15:43:50   
anuska08
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Bravo,bravo!user posted image user posted image user posted image
SUPEEEEER!!! BAŠ SAM SRETNA ZBOG VASSSS!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image








< Poruku je uredio anuska08 -- 18.2.2010 15:48:09 >


_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 583
   RE: MPO u Mariboru
18.2.2010 15:44:52   
pepeljuga
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image placem od sreceuser posted image


a tm je zakon.....user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 584
   RE: MPO u Mariboru
18.2.2010 15:49:06   
joszde
bravo tiki želim ti svu sreću ovog svijeta sve najbolje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 585
   [Obrisani korisnik]
18.2.2010 15:49:40   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu pepeljuga)
  Neposredna veza do poruke: 586
   RE: MPO u Mariboru
18.2.2010 15:52:43   
zaba
šaljem ti pusu user posted image

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 587
   RE: MPO u Mariboru
18.2.2010 15:53:15   
mama mery
prekrasne vijesti tikice user posted image
i ja placem od sreceuser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________




(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 588
   RE: MPO u Mariboru
18.2.2010 15:54:07   
Indy
Želim ti lijepu trudnoćuuser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 589
   RE: MPO u Mariboru
18.2.2010 15:56:07   
Domy
i ja vam tiki želim svu sreču ovog svijeta...uvidjela sam da si prava žena i osoba..i zaslužuješ to...user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 590
   RE: MPO u Mariboru
18.2.2010 15:59:55   
malizia
Tebi Tikice hvala što si mi uljepšala dan, tila ne tila zaista sam se "zbližila" s tobom i svim trudilicima. Sve najbolje od srcauser posted image !

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 591
   RE: MPO u Mariboru
18.2.2010 16:13:42   
ninolina
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image placem od sreceuser posted image


a tm je zakon.....user posted image user posted image user posted image user posted image



I ja.user posted image user posted image user posted image

P.S. Ovih 8 stanica će biti curica,a ovih 4 dečko(muški su malo sporiji)user posted image

ajme prekrasno, pita me mm šta mi je (suze su mi  krenule) a ja dobit ćemo bebeuser posted image jao prekrasno, predivno, sretnooo


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu malizia)
Neposredna veza do poruke: 592
   RE: MPO u Mariboru
18.2.2010 16:16:28   
bomboncic02
Ja sam izvan sebe od sreće, uljepšala si mi ne dan nego cijeli mjesec koji je loše počeo!!
Sad samo uživaj i mazi trbuščić i jedva čekam da vidim trbuščić koji će rasti!!

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu malizia)
Neposredna veza do poruke: 593
   RE: MPO u Mariboru
18.2.2010 16:19:01   
Anoniman
Placem, srecna sam kao malo dete, kao da se meni desava!!! stizu bebeeeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu bomboncic02)
  Neposredna veza do poruke: 594
   RE: MPO u Mariboru
18.2.2010 16:23:07   
Florijan Jakov
veselim se zbog vas i optimistično isčekujem 5.3. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 595
   RE: MPO u Mariboru
18.2.2010 16:27:51   
gljiva
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 596
   RE: MPO u Mariboru
18.2.2010 16:31:07   
novamama
user posted image user posted image za obje mrviceuser posted image za mamu
i user posted image za tatu

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu gljiva)
Neposredna veza do poruke: 597
   RE: MPO u Mariboru
18.2.2010 17:21:20   
FIONA
... MAJKA Talasanje nepoznatog, sine,
nosi te i vraća, beskrajno more.
Gdje će te na koncu ostaviti? Zar te dozivaju tamo, druga moja dušo,
s tolikom žudnjom
kao ja ovdje, zar bi strepili tamo plačući,
kao ja, kad bi ti ostao ovdje
konačno i zauvijek?



Juan Ramón Jiménez
(1881-1958)



nadam se da će ostati u tebi konačno i uz tebe zauvijek...

i ja sam se rasplakala od sreće i to ti od srca i želim...sretno komadi!!!!!


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 598
   RE: MPO u Mariboru
18.2.2010 17:22:25   
mišica 666
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image lipe vijesti  tek 5.3. kakav će tulum to biti na raji. jedva čekam.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 599
   RE: MPO u Mariboru
18.2.2010 17:25:27   
adryosijek
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!