|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Duphaston
11.1.2010 18:32:31   
maja
Radi lakšeg snalaženja i više pomoći i odgovora kopiram ovo ovdje! SilkWhite dobrodošla!


Pozzz curke...evo meni kasni 2 tjedna, a inače ima uredan ciklus od 28 dana...tak da sam bila u velikoj brizi...i napravila sam kućni test (PrimaStick) navečer i rezultat je bio negativan, pa sam otišla giniću i on me poslao na vađenje Beta hcg-a iz krvi i taj je rezultat bio negativan...Inače imam Pcos (Policistične jajnike) pa mi je doktor prepisao Duphaston i rekao da bi se nakon tjedan dana uzimanja tog lijeka trebalo javiti krvarenje...užas!!! Stvarno ne znam kaj da radim...dali neka od vas ima iskustvo sa uzimanjem tih tableta???? Mislim dal postoji vjerojatnost da sam trudna bez obzira na neg. rez HCg-a iz krvi???? 

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Duphaston
11.1.2010 18:33:49   
ninolina
sigurno će se cure javiti koje znaju a za ovo negativno na trudnoću nisam pametne, stvarno neznam. Sretno

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Duphaston
11.1.2010 20:12:02   
tikica_69
Mozda ce Kika znati.....ja nikad cula za taj lijek. No, cula sam da je za PCOS odlican Infolic retard.

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Duphaston
11.1.2010 20:22:31   
Kika83
Ja sam pila Duphaston ovaj mjesec i on ti je isto šta i Dabroston samo druga firma ali sve apsolutno identično.
Ako nema trudnoće prokrvarit češ sigurno.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Duphaston
11.1.2010 21:39:03   
SilkWhite
Ginić je rekao da bi nakon tjedan dana uzimanja tih tabletica trebala prokrvariti, ako nisam trudna i također je rekao u slučaju da jesam da neće naštetiti plodu, al mene nekak strah tableta...ja bi rađe još malo pričekala, pa da mi dođe prirodnim putem. Općenito nisam baš tip koji dobro prihvaća bilo koji oblik hormonalne terapije (tak se pokazalo u praksi)...a i brine me to kaj mi je ciklus točan...samo mi je jedanpun kasnila 4 dana...fakat nemam pojma kaj da radim, nisam pametnauser posted image ...a tko zna možda su i pobrkali krvi u labaratoriju (što nije nemoguće, al je i mala vjerojatnost) pa je rez ispao neg... - to se ja tješim...stvarno bi me razveselio Plusić.user posted image

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Duphaston
11.1.2010 21:43:54   
tikica_69
Ako ti je nalaz beta HCG negativan onda nema sanse da si trudna. Sve drugo ti je kika rekla i ne moras se uopce brinuti...sve ce biti ok ako ces redovito uzimati terapiju jer neredoviti ciklusi kod PCOS su uobicajeniuser posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu SilkWhite)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Duphaston
11.1.2010 21:57:22   
SilkWhite
Da, znam...al to znači da se moj PCOS očito pogoršao???...zadnji put na ultrazvuku na proljeće mi je doc rekao da se ne moram brinuti zato kaj imam redoviti ciklus i uredne menstruacije (bez uzimanja ikakve terapije) i da imam najblaži oblik Pcos-a...i danas na pregledu nisam osjetila nikakvu bol kad mi je provjeravao jajnike...a očito bi me više bolilo...u svakom slučaju mislim da bi sutra ipak trebala počet uzimati Duphaston...pa će mi valjda u roku od 7 dana doći krvarenje - tak je reko...a ako ne dođe onda ima šanse da sam trudna ili???

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Duphaston
11.1.2010 22:05:46   
SilkWhite
Još moram naglasiti da sam ovaj mjesec s dragim radila na bebi...pa se tak veselim kaj mi vještica ne dolazi...a kad ono negativno...user posted image ...i sad ne znam na čemu sam. Nema krvi, nema plusića...user posted image Samo veliki upitnik?

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Duphaston
11.1.2010 22:08:53   
tikica_69
Prokrvariti ces kako ti je kika rekla....ma bit ce beba, polako....i ti ces skoro na listu trudnica user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu SilkWhite)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Duphaston
12.1.2010 0:55:14   
barby
ja ga uzimama vec godinama,ne stalno al povremeno.nemas se sta bojati lijek ko lijek naravno to su hormoni ali kako su ti vec rekle cure ako ga pijes prokrvarit ces i sve o...ako si trudna neces,ali po beti i testu nisi tako da..bit ce bebica ne brini...user posted image

_____________________________

17.1.2011 STIGLA MOJA NAJVECA SRECA
ostala trudna između postupka prirodno:)

22.2 -transfer IVF/ICSI,11.3 beta.nisam je ni docekala:(

2007-missed abortion:(

JA-hipotireoza
sekundarna amenoreja

MM-oligoasthenozoospermia
varikokel

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Duphaston
4.3.2010 7:31:27   
Točkica28
ja trazim bas neku slicnu temu pa cu tu napisati vezano uz utrogestan... ja ga pijem... krvarenja  u ranoj trudnoći... i samo spavam... ljudi moji ja u 20 navecer spavam(a da ne pricam da strogo mirujem, dakle cijeli dan ležim) jel to od tih hormona ii jednostavno od trudnoce... vrtoglavice jer mogu biti uzrok od utrića????

(Odgovor članu barby)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Duphaston
4.3.2010 7:36:19   
FIONA
¸draga moja j asam ih stavljala vaginalno i bil asam pospana da sam se naspavala i bila još umornija...od hormonai procesa radi same trudnoće i još gore jel si puna hormona...utrogestan je jako težak, bar meni...bu prošlo...sam se naspavaj...došla bu i faza kad ne buđ mogl aspavati od buše...sretno!!!

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Duphaston
4.3.2010 7:59:19   
ines
Ja sam isto u prvoj trudnoči pila Dabroston jer sam prokrvarila s pet tjedana. Spavalo mi se za poludit. Sad sam trudna ne pijem ništa i opet mi se užasno spava to je valjda normalno kad si trudan.

_____________________________

Mama dva mala anđela!

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Duphaston
4.3.2010 8:07:59   
Točkica28
ines... prokrvarila 1 ili krvarila??? malo me bune ti pojmovi... ja svakih par dana malo prokrvarrim
jel se hormoni piju samo prvo 3mjesecje?

(Odgovor članu ines)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Duphaston
4.3.2010 8:20:35   
ines
Prokrvarila. Malo bistre krvi i bolovi su bili strašni. Pila sam dabroston cijelo prvo tromjesječje.

_____________________________

Mama dva mala anđela!

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Duphaston
4.3.2010 14:17:46   
Tsmee
Pospanost je normalan simptom u prvom tromjesečju. Meni se isto užasno spava. Straaaaašno.
U prvoj trudnoći mi se dogodilo da sam zaspala na jednoj prezentaciji. Koja blamaža user posted image !

_____________________________

Već nas je puna kuća...

(Odgovor članu ines)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Duphaston
4.3.2010 17:32:31   
danery
točkica ja sam u 16.tj.i još pijem duphastone...prokrvarika sam u 5.tj.malo i od onda još u par navrata na par dana...ništa strašno...nemoj se brinuti,prestat će...

koliko znam,dr određuje trajanje terapije...ja još 2 tj.moram piti i onda je dosta,tako mi je rekao gin.


(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Duphaston
5.3.2010 7:30:30   
Točkica28
draga jel moguce da mi se bljuje od tih hormona ili cisto od trudnoce

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Duphaston
5.3.2010 9:17:27   
danery
može biti i jedno i drugo...ja nisam puno povraćala al mi do 14.tj.po cijele dane bilo muka...


(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Duphaston
19.11.2010 11:37:08   
zlata2
Bok cure!
Kad sam bila kod gin na pregledu i rekla da želim ostati trudna, prepisao mi je duphaston. Pila sam ga prošli mjesec od 16. do 25. dana 2 puta na dan i ovaj mjesec mi je čudno to da nemam plodne sluzi.
Da li to znači da nisam ni ovulirala?
Molim pomoć ako neka ima iskustva s time.
Danas mi je 17. dan ciklusa i jučer sam ponovo počela pit duphaston...

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Duphaston
21.10.2013 15:13:15   
zeljnabebe
Isti problem imam i ja test na trudnoću pozitivan, a krv negativan. Kasnila je deset dana. Dao mi je te tablete i pijem ih,a nigdje menge. Pijem ih vec 6 dana. Radimo na bebi vec godinu dana i tako želim bebu. Imam sve simptome trudnoće. Od povraćanja do umora a da ne govorim kolko mi se slano jese. A kaladont ne podnosim. Ne znam viae sta da radim

(Odgovor članu zlata2)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Duphaston
8.4.2024 16:01:26   
malateeoll
+1 Klomifen - https://euhealth24.com/hr/drug/clomid iskreno PREPORUČAM svakome!

(Odgovor članu zeljnabebe)
Neposredna veza do poruke: 22
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!