|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Po cemu pamtite ovu godinu?
9.12.2009 10:45:21   
Anoniman
Sara, Sara, Sara, Sara user posted image user posted image user posted image user posted image
i to prvi dan Nove godine user posted image
pocetak pravog zivota, cim sam izasla iz bolnice poceli smo da zivimo sami..
bilo je i puno ruznih stvari, kojih ne zelim da se secam i nadam se da se nece vise ponoviti ni u jednoj godini...
u 2010. ulazim kao srecna majka i zena user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu anaxx)
  Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Po cemu pamtite ovu godinu?
9.12.2009 10:47:32   
ket
IZVORNA PORUKA: Nellyca

Sara, Sara, Sara, Sara user posted image user posted image user posted image user posted image
i to prvi dan Nove godine user posted image
pocetak pravog zivota, cim sam izasla iz bolnice poceli smo da zivimo sami..
bilo je i puno ruznih stvari, kojih ne zelim da se secam i nadam se da se nece vise ponoviti ni u jednoj godini...
u 2010. ulazim kao srecna majka i zena user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DARISS 11.05.2009.
16 zubića

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Po cemu pamtite ovu godinu?
9.12.2009 11:30:49   
Vjeverica ST
IZVORNA PORUKA: Nellyca

Sara, Sara, Sara, Sara user posted image user posted image user posted image user posted image
i to prvi dan Nove godine user posted image
pocetak pravog zivota, cim sam izasla iz bolnice poceli smo da zivimo sami..
bilo je i puno ruznih stvari, kojih ne zelim da se secam i nadam se da se nece vise ponoviti ni u jednoj godini...
u 2010. ulazim kao srecna majka i zena user posted image user posted image user posted image




nešto slično ovome! PS- Nellyce,vidila sam slike, super ste!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_____________________________

U dobro vjeruje samo malo onih koji ga čine

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Po cemu pamtite ovu godinu?
9.12.2009 11:32:44   
Zvonki
Pokušat ću je pamtiti po dobrim stvarima. One manje dobre ću zaboraviti. user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Po cemu pamtite ovu godinu?
9.12.2009 11:42:16   
Kika83
Po ničemu. Samo loše stvari su se događale i jedva čekam da prođe ova ružna godina. 2010 če biti bolja jer je to moja godinauser posted image

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Po cemu pamtite ovu godinu?
9.12.2009 11:42:38   
MILLA
najljepši ulazak mi je bio u 2009. sa samuelom u naručju gledala vatromet iz bolnice....bilo je predivno...cijela je godina bila divna. pozitivne promjene desile su se mm...dobio posao,sazrio u mnogim stvarima...sve se promjenilo na još bolje...svakako je to godina največih promjena u našim životima ... i mogu reći da sam ponosna na sebe i mm!user posted image user posted image

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Po cemu pamtite ovu godinu?
9.12.2009 11:50:12   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: MILLA

pozitivne promjene desile su se mm...sazrio u mnogim stvarima...sve se promjenilo na još bolje...svakako je to godina največih promjena u našim životima ... i mogu reći da sam ponosna na sebe i mm!user posted image user posted image



ovo cu morati da potpisem user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu MILLA)
  Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Po cemu pamtite ovu godinu?
9.12.2009 12:07:40   
lueman
poslovno nam je bila ova godina dobra(unatoč krizi),privatno nam je bila isto tako dobra,e pa nadam se da će 2010.biti barem kao ova...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Po cemu pamtite ovu godinu?
9.12.2009 13:12:32   
Bebys
lose ...KRIZA I BOLESTI U SVIJETU...
dobro i najbolje...
RODJENJE MOJE PRINCEZE I LJEPOTICE...
user posted image

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Po cemu pamtite ovu godinu?
9.12.2009 13:18:54   
njanja
pamtiti ću je po prekrasnim danima koje sma provodila na porodiljnom s janom i mamama i bebama...te dane nositi ću zauvijek u sebi, divni dani, nova prijateljstva, napredak naših beba, kavice, šetnje....bilo je divno.... pamtiti ću i po povratku na posao i kasnije janovom početku vrtića tj jaslica.... sve u svemu uspješna godina!

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Po cemu pamtite ovu godinu?
9.12.2009 13:28:04   
pako
Po nekim ružnim stvarima,nažalost,ali i jako lijepoj! Izgubila sam baku,dedu i prijateljauser posted image user posted image user posted image  strašno..............

Ali jako dobro je što sam opet trudna i očekujemo još jednog malenog anđelauser posted image user posted image user posted image  

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 36
   [Obrisani korisnik]
9.12.2009 17:08:39   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu pako)
  Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Po cemu pamtite ovu godinu?
9.12.2009 17:10:52   
ciba
Rodila se moja Lorena,uselili smo se u nasu kucu,kuma rodila,druga ostala trudna...a u pon.ja i dem kod gin.pa mozda bude jos koja dobra vijest...sve u svemu ova godina je bila jako dobra!!!

_____________________________

Lorena 12.03.2009. 3850g i 51 cm
Matej 8.03.2012. 4290g i 52 cm

http://www.youtube.com/watch?v=B7r5yaSq1-k

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Po cemu pamtite ovu godinu?
9.12.2009 17:17:40   
anavelenik
pamtit cu ovu godinu po puno lijepih stvari,a najvise po rodjenju moga alexa

(Odgovor članu ciba)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Po cemu pamtite ovu godinu?
9.12.2009 17:20:39   
ninolina
a u pon.ja i dem kod gin.pa mozda bude jos koja dobra vijest...sve u svemu ova godina je bila jako dobra!!!

ako je ono što mislim, neka ti je kako si sama poželiš user posted image user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu anavelenik)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Po cemu pamtite ovu godinu?
9.12.2009 17:22:51   
buduća mamica
godina je započela vjenčanjem iz snova, putovanjem u Opatiju user posted image , zatim trudnoćom i puno puno ljubavi u našoj skromnoj kućici...
početak 2010. će sigurno zasjeniti sve ovo jer stiže naša princezica, plod svega lijepoga iz 2009.user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu anavelenik)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Po cemu pamtite ovu godinu?
9.12.2009 20:34:51   
lavica81
mm je dobio novi, bolji posao i zadovoljniji je puno. ujedno smo i saznali da ima oligoastheno..što nas je pogodilo. ali Bože moj, mladi smo, Hvala dragom Bogu i zdravi, volimo se i hrabro idemo u nove pobjedeuser posted image
nadam se da će nam ova nova 2010 donijeti  i jednu malu bebicu da bi naša sreća bila potpuna.

(Odgovor članu buduća mamica)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Po cemu pamtite ovu godinu?
9.12.2009 21:30:41   
m600
IZVORNA PORUKA: mala pcelica

ja ju pamtim samo po rodjenju moje princeze i to mi je najljepše sto mi se ove god. desilo...a sve ono drugo cu da zaboravim,naravno loše,kad sat otkuca ponoć i predjemo u neku novu i nadam se sretniju godinu user posted image


user posted image user posted image user posted image potpisujem


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Po cemu pamtite ovu godinu?
9.12.2009 21:36:46   
piggy
jedva čekam da završi ova godina neću je pamtiti po lijepim stvarima i nadam se da će mi sljedeća godina biti puno bolja:)))))))


_____________________________

šašava,vrckasta,nasmijana i posebna :) :)

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Po cemu pamtite ovu godinu?
17.12.2009 17:16:12   
happy future mum
počela je divno, dečko i ja smo se zaručili 24.1, vjenčali 2.8., no sve je to zasjenjeno kada sam 15.8. napravila test i otkrila da ću 8.4. postati mama.user posted image Spremati se postati mama u 23. godini, na pola faksa, možda se i ne čini idilično, no meni što vrijeme dalje prolazi, sve sam spremnija upoznati našeg malenog sina, jer je on jedino što nam još nedostaje ( i stan bi dobro došao ali nećemo pretjerivati). Godina završava pomalo tužno, najbolja prijateljica i kuma mi se liječi od anoreksije i psihoze u Americi, i to je jedino što mi u ovom trenutku može natjerati suze na oči, jer u svom stanju ne mogu shvatiti što čovjeka odvodi na takav put. Brzo ozdravi, Nena, jer kada se vratiš, biti će i netko novi s nama.

_____________________________

11.4. 2010, voli mama svoga malenog anđela najviše
24.6.2011., dolazi nam braco

(Odgovor članu piggy)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Po cemu pamtite ovu godinu?
17.12.2009 17:52:33   
Domy
Ova godina mi je katastrofa jedva čekam da ode..sve negativne stvari mi se desile.kad bi vam počela pričat nebi završila tri dana..Nadam se da če Nova biti bolja..

(Odgovor članu happy future mum)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Po cemu pamtite ovu godinu?
17.12.2009 23:38:25   
mariola
Nikad neću zaboraviti dan kad sam ugledala dvije crtice na testuuser posted image
A onda devet prekrasnih mjeseci i napoljetku rođene prekrasne zdrave bebe. ovu goidnu definitivno neću nikad zaboraviti. I još milijun sitnica svakodnevnih.user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Po cemu pamtite ovu godinu?
17.12.2009 23:58:12   
Mishek
Putovanje u Dansku, prvi let avionom, "rad" na bebi, plusić na testu user posted image , priprema svadbe, svadba, život u braku. I sreća jer su i moja vjenčana kuma i frendica kojoj sam ja vjenčana kuma i moja krizmana kuma također trudne i s nestrpljenjem čekamo 2010.g. da se počnemo porađati. user posted image  

_____________________________

Moje dijete = moja sreća

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 48
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Dojenje.
пеперутка16

Koliko si dugo dojila?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!