|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   muška loza
9.12.2009 15:47:17   
Vjeverica ST
kakvi su vaši muževi u tom pogledu? mome ipak nije svejedno...iako znam da bi voilio i curicu izuzetno je ponosan jer ima prvog sina!  na prvi pogled mi je to simpatično a zapravo je nekako glupo... Pogotovo jer znam da mu je i ocu drago! A tek ako im se reče da sliče na njih!!!!!!!!!!!!!!  Prije im baš to nisam govorila, a otkad primjećujem neke sličnosti i to prokomentiram, procvijetao je (svekar) i sad sam ja "dobra nevista" jer moj sin više sliči na njegove.  user posted image Kako šovinistički! user posted image Šta sda je onaj drugi "lošiji"? Isto tako je i meni moglo bit...Jesu li muški samo licemjerti ili su glupavi da primjete takve gluposti koje nekom mogu zagorčati život?!
Imam nekad osjećaj da ti muški- pradida, dida, sin i unuk imaju neki svoj svijet iz kojeg nas isključuju...To ne želim i kod svog sina... Vjerojatno je to češći slučaj u konzervativnijim dijelovima kao što je naša draga Dalmacija! Ja nisam imala dida s tatine strane pa ne znam te odnose....Doduše nije ni kod svioh ljudi isto.
Kako se postaviti prema takvima? Što kažete?

_____________________________

U dobro vjeruje samo malo onih koji ga čine
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: muška loza
9.12.2009 15:54:27   
lueman
mm ima samo kćer za sad a ne znam kaj budem rodila i čini mi se da više navija za još dvije cure.jučer je rekel da su mu ljepša crvena i naranđasta kolica..više ga vuče žensko čini mi se.a ja imam i sina i kćeri pa mi je svejedno,a i mm obožava mog sina user posted image

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu Vjeverica ST)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: muška loza
9.12.2009 15:56:09   
tikica_69
MM bi radije curicu i uopce ga ne zanima hoce li netko nastaviti njegovo prezime....
Ima brata pa nek se on pobrine za nastavak loze user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: muška loza
9.12.2009 15:57:31   
mišica 666
mi imamo curicu i mm želi da i ova beba bude curica bar tako kaze da li laze... ne bi reklauser posted image user posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: muška loza
9.12.2009 16:00:02   
Nika 24052006
Znam da si mm želi sina (to valjda svaki muški duboko u sebi želi),ali nema ono zadrto razmišljanje o tome. Zna mi iz šale reći da se odmah pripremam za treće dijete,ako sada opet rodim curicu,ali to je zaista samo zezancija.Svekar isto nije toliko opčinjen unukom,njemu je bitno da je živo i zdravo,ali svekrva....joj...Ni za Niku joj nije baš bilo drago kad se rodila,a kad sam joj rekla za drugu trudnoću,rekla je nešto u stilu da smijem roditi opet curicuuser posted image .Ja sam jo rekla na to,što je vaš sin posijo to će i požeti.Eto kod nas je malo obrnuta situacija,muški nemaju te komplekse,ali zato "madam" ima.

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: muška loza
9.12.2009 16:00:30   
pepeljuga
Ja imam dva decka a bas bi tila curu a i mm isto,mi smo se pobrinuli za nastavak lozeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 6
   [Obrisani korisnik]
9.12.2009 16:03:51   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu pepeljuga)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: muška loza
9.12.2009 16:15:10   
ejmama
MM je zadnji koji je mogao nastaviti lozu, brat mu nema djece, a tko zna dali će i imati. Kad smo čekali prvo bilo mu je draže da bude muško,a kad se rodila onda je rekao da bi htio još jednu curu i dobio je.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: muška loza
9.12.2009 16:24:35   
Anoniman
Mm je presrecan sto je dobio cerku i kad se spominje i drugo dete, on kaze da bi devojcicu. Uopste nije opterecen time..iako je svekrva kad smo saznala da je devojcica i kad sam ja rekla da je mm bas srecan, ona prokomentarisala kako bi mm-u sigurno bilo malo draze da je muskic, samo on to ne zeli da kaze. Ja sam joj rekla da sigurno nije tako, ali neee ipak je to njen sin, ona zna bolje sta on zeli! Ocigledno i bolje od njega samog user posted image user posted image dok svekar nikad nije ni komentarisao tako nesto, rekla bih da mu je bas drago sto je curica.

(Odgovor članu ejmama)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: muška loza
9.12.2009 16:29:26   
mama mery
bio je presretan kad sam su mi doktori na prvom uzv za toni reli da ce biti curica
ali kad sam mu nakon drugog uzv rekla da je decko dva dana nije skidao osmijeh slicauser posted image


_____________________________




(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: muška loza
9.12.2009 16:46:06   
ninolina
mi imamo dva-dva ali moj muž bi bio valjda najsretniji da ima četri kćeri.


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: muška loza
9.12.2009 17:49:43   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: ninolina

moj muž bi bio valjda najsretniji da ima četri kćeri.


još nije kasno.

kod mm se čekala curica jer svi imaju muškiće
moja šogi rodila prvo žensko nakon puno godina

mm je bilo sve jedno o nastavku ''loze''nismo komentirali

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: muška loza
9.12.2009 17:55:14   
malizia
sve same gluposti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Moj muž ovo, moj muž ono.....
Imam jedno i drugo, volimo ih jednako, nama je apsolutno svejedno, dali ćemo imati 10 kćeri ili 10 sinova, iako moja mati kaže da sam više privržena muškiću što nije istina jer je on ipak dosta manji,pa zato ...........
Ako mislite da su kćeri bogom dane, a važi za one koji misle i za muške VARAJU SE,a obično vam život priredi iznenađenje, čisto da se uvjerite, adioooooooo

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: muška loza
9.12.2009 18:00:05   
ejmama
IZVORNA PORUKA: malizia

sve same gluposti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Moj muž ovo, moj muž ono.....
Imam jedno i drugo, volimo ih jednako, nama je apsolutno svejedno, dali ćemo imati 10 kćeri ili 10 sinova, iako moja mati kaže da sam više privržena muškiću što nije istina jer je on ipak dosta manji,pa zato ...........
Ako mislite da su kćeri bogom dane, a važi za one koji misle i za muške VARAJU SE,a obično vam život priredi iznenađenje, čisto da se uvjerite, adioooooooo



user posted image user posted image user posted image user posted image

Mislim da svi ovdje vole svoju djecu. Ja svoje volim bile one kradljivice, lažljivice, lezbe ili bilo šta drugo, i znam da nikad neznamo šta nam sutra nosi.


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu malizia)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: muška loza
9.12.2009 18:02:06   
ninolina
sve same gluposti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Moj muž ovo, moj muž ono.....
Imam jedno i drugo, volimo ih jednako, nama je apsolutno svejedno, dali ćemo imati 10 kćeri ili 10 sinova, iako moja mati kaže da sam više privržena muškiću što nije istina jer je on ipak dosta manji,pa zato ...........
Ako mislite da su kćeri bogom dane, a važi za one koji misle i za muške VARAJU SE,a obično vam život priredi iznenađenje, čisto da se uvjerite, adioooooooo

nemam komentara na ovakvu izjavu.
Pa sve mi volimo svoju djecuiako ja osobno kažem da sam više privržena dečkima dok muž curama


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu malizia)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: muška loza
9.12.2009 18:10:09   
malizia
IZVORNA PORUKA: ejmama




user posted image user posted image user posted image user posted image

Mislim da svi ovdje vole svoju djecu. Ja svoje volim bile one kradljivice, lažljivice, lezbe ili bilo šta drugo, i znam da nikad neznamo šta nam sutra nosi.



Ma smetaju mi komentari visavi spola, samnom je žena rodila (neću niti reći, tužno), njoj sigurno nije važan spol. Sada su na "cijeni" curice, jadni muškići, sve manje traženi. Jedna je nedavno u dm-a (ja čula ) rekla drugoj, ajme super imaš curicu, a vodi za ruku krasnog dječaka. Bog će joj suditi , ne ja. Ako bi moje treće dijete( kojeg neće biti) biti zaostala mentalno kao neki ovdje u svojim stavovima, ja bi tada nešto jednostavnije-muško!!!!!!!!!!!!!

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: muška loza
9.12.2009 18:15:10   
ZVRK
meni nije ništa jasno ali nema niti veze.odo ja sa ove teme

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu malizia)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: muška loza
9.12.2009 18:18:40   
ninolina
gle mislim da si totalno fulala temu user posted image user posted image user posted image user posted image , jer ovo kaj ti pišeš meni je to skroz ludo

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu malizia)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: muška loza
9.12.2009 19:27:12   
lueman

IZVORNA PORUKA: malizia

sve same gluposti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Moj muž ovo, moj muž ono.....
Imam jedno i drugo, volimo ih jednako, nama je apsolutno svejedno, dali ćemo imati 10 kćeri ili 10 sinova, iako moja mati kaže da sam više privržena muškiću što nije istina jer je on ipak dosta manji,pa zato ...........
Ako mislite da su kćeri bogom dane, a važi za one koji misle i za muške VARAJU SE,a obično vam život priredi iznenađenje, čisto da se uvjerite, adioooooooo


hm, hormoni????user posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu malizia)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: muška loza
9.12.2009 19:31:11   
Nika 24052006
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: muška loza
9.12.2009 19:56:46   
mama mery
IZVORNA PORUKA: Nika 24052006

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________




(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: muška loza
9.12.2009 20:10:14   
tiha
nema veze cure glavu gore i lagani ignore

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: muška loza
9.12.2009 20:26:50   
lavica81
mislim da ima nešto u toj  muškoj lozi i da je svakom muškarcu drago dobit sina jer nastavlja prezime ali koliko sam dosad vidila mm je totalno svejedno. bitno da je živo i zdravo i da ga dobijemo

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: muška loza
9.12.2009 20:42:06   
zaba
naravno da svi volimo svoju djecu,bili oni cure ili dečki,pa zar to uopće treba komentirati?!
pitanje "muške loze" je tradicionalno i pomalo starinjski,ali svak ima na to pravo,nekome je sigurno to važno,ne presudno.A sad,kako nam ispadne - ispadne.Netko ju nastavi,netko ne.Da sam muško,možda bi bolje odgovorila.Pitanje nije sramotno,ni ružno,samo je za moj ukus zadrto.


_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: muška loza
9.12.2009 21:20:13   
natalijax
moj svekar zna samo reći eto rodila sam mu nasljednika jer su zadnja loza njegovi sinovi,i kako kažeš i ja mislim da smo isključene iz puno toga ,evo primjer od svekra čaća je njemačke krvi i toliko ga uzdižu on i njegovi sinovi koda je iz zlatne pizuser posted image e ispo,i samo znaju uspoređivat kako moje dijete lići samo na njih

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dječji vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!