|
Korisnici na ovoj temi: nitko
|
|
Korisnik | |
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 24.3.2009 14:02:33
|
|
|
|
mamavlatkica
|
ah to ja mislila da malci ne smiju paapti gljive , ma neki puta znam imati doma smrznute ali sad mi u kledenicu ne stane ni mrvica a kamoli gljive.
_____________________________
Ljubav je mala riječ ; ljudi je čine velikom . LJubav znači dijeliti dio sebe s drugima Ljubav je čin beskrajnog oprosta , nježnog pogleda koji prelazi u naviku . Ljubav je uvijek spremna vjerovati u čuda
|
|
|
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 24.3.2009 14:02:57
|
|
|
|
mariola
|
O kKika stigla si nam. Šta ima kod tebe? Ovdje ništa posebno novoga
|
|
|
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 24.3.2009 14:02:57
|
|
|
|
ZVRK
|
kika je prošao prst?
_____________________________
Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi! zvrkić došao 17.06.2005. zvrkica došla 08.12.2010.
|
|
|
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 24.3.2009 14:03:57
|
|
|
|
mlada mama
|
pa pa dino je budan moram ici
|
|
|
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 24.3.2009 14:04:08
|
|
|
|
mariola
|
Cure idem doma, ne mogu više. Javim se večeras ako mi bude bolje. kissii
|
|
|
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 24.3.2009 14:06:10
|
|
|
|
Anoniman
|
mlada mama, ljubi Dineka i uživajte mariola, lezi i odmaraj, sve na ovom svijetu je sad u drugom planu.... znam kak je to...
|
|
|
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 24.3.2009 14:06:12
|
|
|
|
Kika83
|
pa pa curama koje odlaze prst prošo a ja sam koma danas, grlo me ubija,kašljem ko konj i sva sam nikakva. izgleda da je onaj propuh za vikend napravio svoje. cijelu zimu sve 5 i evo mi ga sad blago vama koji cugate,jedete i plešete u bircu
|
|
|
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 24.3.2009 14:06:16
|
|
|
|
Marta j
|
Bog kika kako si? Mariola pa pa kada dodes doma lijepo lezi...
_____________________________
Uzivam uz svoja tri musketira.... M&M-10.6.2006 Mate-11.05.2009 Antonio-29.6.2011
|
|
|
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 24.3.2009 14:06:21
|
|
|
|
ZVRK
|
mariola pa pa i odmori se
_____________________________
Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi! zvrkić došao 17.06.2005. zvrkica došla 08.12.2010.
|
|
|
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 24.3.2009 14:09:10
|
|
|
|
Anoniman
|
žao mi je Kika, vidjela sam ti na statusu.... pij čajek s limunom i medom, nadam se da će biti bolje... imaš kakav sirup za kašalj? evo:
|
|
|
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 24.3.2009 14:12:24
|
|
|
|
mamavlatkica
|
evo komadi moji ja klopam juhicu od jućer , odustala ok kuhanja variva dok ne poklopamo juhicu . Puna finog povrća i, piletine i domaćih rezanaca . Moje zlato je obožava a i meni u zadnje vrijeme paše kuhano meso umjesto pećenog .
_____________________________
Ljubav je mala riječ ; ljudi je čine velikom . LJubav znači dijeliti dio sebe s drugima Ljubav je čin beskrajnog oprosta , nježnog pogleda koji prelazi u naviku . Ljubav je uvijek spremna vjerovati u čuda
|
|
|
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 24.3.2009 14:21:07
|
|
|
|
Kika83
|
hvala mariachi pomaže mi uvijek toplo mlijeko i med pa valjda če i ovaj put.uf nesječam se kad sam zadnji put bila bolesna kako su tvoje cure? marta kako si ti? miruješ?
|
|
|
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 24.3.2009 14:21:42
|
|
|
|
ZVRK
|
ja vas ubrzo napuštam dolazi zvrkovo vrijeme za ići po njega u vrtić
_____________________________
Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi! zvrkić došao 17.06.2005. zvrkica došla 08.12.2010.
|
|
|
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 24.3.2009 14:25:09
|
|
|
|
Marta j
|
Vise ne moram stalno mirovati pa sam malo aktivna pa malo odmaram,jer vise nemogu bas puno nesto raditi...
_____________________________
Uzivam uz svoja tri musketira.... M&M-10.6.2006 Mate-11.05.2009 Antonio-29.6.2011
|
|
|
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 24.3.2009 14:26:53
|
|
|
|
Kika83
|
martice još samo malo izdrži,brzo če ti ovo vrijeme proći pa pa zvrkice
|
|
|
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 24.3.2009 14:29:21
|
|
|
|
Marta j
|
Jos samo 33 dana a mozda i prije-jedva cekam... Pa pa zvrkic....
_____________________________
Uzivam uz svoja tri musketira.... M&M-10.6.2006 Mate-11.05.2009 Antonio-29.6.2011
|
|
|
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 24.3.2009 14:33:03
|
|
|
|
Kika83
|
IZVORNA PORUKA: Marta j Jos samo 33 dana a mozda i prije-jedva cekam... Pa pa zvrkic.... vjerujem da jedva čekaš. vrijeme sa nama če ti brzo proč
|
|
|
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 24.3.2009 14:34:19
|
|
|
|
Anoniman
|
moje curke spavaju, a ja ću se sad malo primit posla, dosta sam sjedila papa, curke!
|
|
|
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 24.3.2009 15:07:14
|
|
|
|
Zvonki
|
Naše malo !!!
_____________________________
.-..-. `·.·´ ?/ /? / \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!
|
|
|
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 24.3.2009 15:07:21
|
|
|
|
ejmama
|
Eto super, sad se opusti uživaj.
_____________________________
H 07 E 09
|
|
|
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 24.3.2009 15:12:27
|
|
|
|
Nika 24052006
|
Evo mene malo k vama,ako me primate...
|
|
|
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 24.3.2009 15:14:01
|
|
|
|
Zvonki
|
Evo, dođi
_____________________________
.-..-. `·.·´ ?/ /? / \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!
|
|
|
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 24.3.2009 15:14:08
|
|
|
|
ejmama
|
Naravno
_____________________________
H 07 E 09
|
|
|
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 24.3.2009 15:15:37
|
|
|
|
Nika 24052006
|
Evo me,uskocila na druzenje...
|
|
|
|
Anketa
Financije i bebacosakJe li pravo vrijeme?...
Imamo li dovoljno novaca za novog clana?... itd.
Samo su neka od pitanja buducih roditelja!
Koliko je na vasu odluku da imate bebu utjecalo vase financijsko stanje?Imamo manje od 3000 kn (
21%)

Imamo od 3000 do 4000 (
10%)

Imamo od 4000 do 5000 (
7%)

Imamo od 5000 do 6000 (
6%)

Imamo vise od 6000 kn (
56%)
Broj svih glasova: 89Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti
svoju anketu!
Oznake
Sve najbolje!
Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:
Čestitamo!