|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  53 54 [55] 56 57   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: CB:Za sve trudilice-čekalice.
24.3.2009 14:02:33   
mamavlatkica
ah to ja mislila da malci ne smiju paapti gljive , ma neki puta znam imati doma smrznute ali sad mi u kledenicu ne stane ni mrvica a kamoli gljive. user posted image

_____________________________

Ljubav je mala riječ ;
ljudi je čine velikom .
LJubav znači dijeliti dio sebe s drugima
Ljubav je čin beskrajnog oprosta , nježnog pogleda koji prelazi u naviku .
Ljubav je uvijek spremna vjerovati u čuda

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 1351
   RE: CB:Za sve trudilice-čekalice.
24.3.2009 14:02:57   
mariola
O kKika stigla si nam. Šta ima kod tebe?
Ovdje ništa posebno novoga

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1352
   RE: CB:Za sve trudilice-čekalice.
24.3.2009 14:02:57   
ZVRK
kika je prošao prst?

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 1353
   RE: CB:Za sve trudilice-čekalice.
24.3.2009 14:03:57   
mlada mama
pa pa dino je budan moram ici

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 1354
   RE: CB:Za sve trudilice-čekalice.
24.3.2009 14:04:08   
mariola
Cure idem doma, ne mogu više. Javim se večeras ako mi bude bolje. kissii

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 1355
   RE: CB:Za sve trudilice-čekalice.
24.3.2009 14:06:10   
Anoniman
mlada mama, ljubi Dineka i uživajte
mariola, lezi i odmaraj, sve na ovom svijetu je sad u drugom planu.... znam kak je to...user posted image

(Odgovor članu mariola)
  Neposredna veza do poruke: 1356
   RE: CB:Za sve trudilice-čekalice.
24.3.2009 14:06:12   
Kika83
pa pa curama koje odlazeuser posted image
prst prošo a ja sam koma danas, grlo me ubija,kašljem ko konj i sva sam nikakva. izgleda da je onaj propuh za vikend napravio svoje. cijelu zimu sve 5 i evo mi ga sad user posted image
blago vama koji cugate,jedete i plešete u bircuuser posted image user posted image

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 1357
   RE: CB:Za sve trudilice-čekalice.
24.3.2009 14:06:16   
Marta j
Bog kika kako si?

Mariola pa pa kada dodes doma lijepo lezi...


_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 1358
   RE: CB:Za sve trudilice-čekalice.
24.3.2009 14:06:21   
ZVRK
mariola pa pa i odmori se

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 1359
   RE: CB:Za sve trudilice-čekalice.
24.3.2009 14:09:10   
Anoniman
žao mi je Kika, vidjela sam ti na statusu....
pij čajek s limunom i medom, nadam se da će biti bolje... imaš kakav sirup za kašalj?
evo:

user posted image

(Odgovor članu Marta j)
  Neposredna veza do poruke: 1360
   RE: CB:Za sve trudilice-čekalice.
24.3.2009 14:12:24   
mamavlatkica
evo komadi moji ja klopam juhicu od jućer , odustala ok kuhanja variva dok ne poklopamo juhicu . Puna finog povrća i, piletine i domaćih rezanaca . Moje zlato je obožava a i meni u zadnje vrijeme paše kuhano meso umjesto pećenog .

_____________________________

Ljubav je mala riječ ;
ljudi je čine velikom .
LJubav znači dijeliti dio sebe s drugima
Ljubav je čin beskrajnog oprosta , nježnog pogleda koji prelazi u naviku .
Ljubav je uvijek spremna vjerovati u čuda

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 1361
   RE: CB:Za sve trudilice-čekalice.
24.3.2009 14:21:07   
Kika83
hvala mariachiuser posted image
pomaže mi uvijek toplo mlijeko i med pa valjda če i ovaj put.uf nesječam se kad sam zadnji put bila bolesnauser posted image
kako su tvoje cure?
marta kako si ti? miruješ?

(Odgovor članu mamavlatkica)
Neposredna veza do poruke: 1362
   RE: CB:Za sve trudilice-čekalice.
24.3.2009 14:21:42   
ZVRK
ja vas ubrzo napuštam
dolazi zvrkovo vrijeme za ići po njega u vrtić

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu mamavlatkica)
Neposredna veza do poruke: 1363
   RE: CB:Za sve trudilice-čekalice.
24.3.2009 14:25:09   
Marta j
Vise ne moram stalno mirovati pa sam malo aktivna pa malo odmaram,jer vise nemogu bas puno nesto raditi...

_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 1364
   RE: CB:Za sve trudilice-čekalice.
24.3.2009 14:26:53   
Kika83
martice još samo malo izdrži,brzo če ti ovo vrijeme proćiuser posted image

pa pa zvrkice

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 1365
   RE: CB:Za sve trudilice-čekalice.
24.3.2009 14:29:21   
Marta j
Jos samo 33 dana a mozda i prije-jedva cekam...

Pa pa zvrkic....


_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 1366
   RE: CB:Za sve trudilice-čekalice.
24.3.2009 14:33:03   
Kika83
IZVORNA PORUKA: Marta j

Jos samo 33 dana a mozda i prije-jedva cekam...

Pa pa zvrkic....



vjerujem da jedva čekaš. vrijeme sa nama če ti brzo pročuser posted image

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 1367
   RE: CB:Za sve trudilice-čekalice.
24.3.2009 14:34:19   
Anoniman
moje curke spavaju, a ja ću se sad malo primit posla, dosta sam sjedila user posted image
papa, curke!

(Odgovor članu Kika83)
  Neposredna veza do poruke: 1368
   RE: CB:Za sve trudilice-čekalice.
24.3.2009 15:00:12   
mamika
bok cure evo me
bila kod ginića-bebica u redu ,kuca srčeko user posted image
"velika" je cijelih 12 mm.....user posted image
moja mala mrvica.....
ovo s grčevima je kao normalno jer je maternici trudnoća ipak strano tijelo pa joj treba da se privikne,morala bih malo više mirovati
kontrola opet za 4 tjedna.
sad sam ipak mirnija

_____________________________

ROBERT 13.07.2003
STELA 06.05.2006
KATJA 22.10.2009
http://www.youtube.com/watch?v=jJNVoqYxNmY
http://www.youtube.com/watch?v=PxXjMV64OFI&feature=related
http://www.facebook.com/video/video.php?v=1358914890312&ref=mf

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1369
   RE: CB:Za sve trudilice-čekalice.
24.3.2009 15:07:14   
Zvonki
Naše malo user posted image !!!

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu mamika)
Neposredna veza do poruke: 1370
   RE: CB:Za sve trudilice-čekalice.
24.3.2009 15:07:21   
ejmama
Eto super, sad se opusti uživaj.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu mamika)
Neposredna veza do poruke: 1371
   RE: CB:Za sve trudilice-čekalice.
24.3.2009 15:12:27   
Nika 24052006
Evo mene malo k vama,ako me primate...

(Odgovor članu mamavlatkica)
Neposredna veza do poruke: 1372
   RE: CB:Za sve trudilice-čekalice.
24.3.2009 15:14:01   
Zvonki
Evo, dođi user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 1373
   RE: CB:Za sve trudilice-čekalice.
24.3.2009 15:14:08   
ejmama
Naravno



_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 1374
   RE: CB:Za sve trudilice-čekalice.
24.3.2009 15:15:37   
Nika 24052006
Evo me,uskocila na druzenje...

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 1375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  53 54 [55] 56 57   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  53 54 [55] 56 57   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Financije i beba
cosak

Je li pravo vrijeme?... Imamo li dovoljno novaca za novog clana?... itd. Samo su neka od pitanja buducih roditelja! Koliko je na vasu odluku da imate bebu utjecalo vase financijsko stanje?

Imamo manje od 3000 kn (21%)

Imamo od 3000 do 4000 (10%)

Imamo od 4000 do 5000 (7%)

Imamo od 5000 do 6000 (6%)

Imamo vise od 6000 kn (56%)


Broj svih glasova: 89

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!