|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  96 97 98 99 [100]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ledeni kutak za slatki trenutak
13.7.2008 10:14:48   
božica
jutro Rosita-danas imaš slobodno-molim lijepouser posted image

ako moram otvoriti ću ga-sa naslovom"Ružino veslo"user posted image (jer sam se tak nasmijala sinoć---NISI TI VESLO SISALA)


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 2476
   RE: ledeni kutak za slatki trenutak
13.7.2008 10:16:53   
božica
KAJ onda da otvorim birc ili kajuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 2477
   RE: ledeni kutak za slatki trenutak
13.7.2008 10:17:48   
BUMBIKA
Hvala Elena za user posted image .
Hajde ti sredi Martinu,pa nam se brzo vrati.
Kod nas će danas biti 37 stupnjeva i neznam kako ću to preživjeti.Hvala bogu nemoram danas kuhati ručak,idemo kod svekrve.
Kakvo je kod vas vrijeme???

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 2478
   RE: ledeni kutak za slatki trenutak
13.7.2008 10:18:58   
koka
Meni sad Rokić dobro reagira, zato što je Mila dobra. Pitam se kako će biti kad će malo porasti, al otom potom. Volim ih nema šta. Pitala sam se dali ću to malo stvorenje moći toliko maziti kao što sam Roka? A da on ne reagira nekom ljubomorom. Onda ju vidim i sva se rastopim, ma kako mi samo mogu pasti na pamet takve stvari user posted image . Roko je prvi i mislila sam da neću imat onu iskricu za Milu. Nadam se da kužite, ne bi voljela da mislite da sam ludauser posted image  user posted image user posted image user posted image .

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 2479
   RE: ledeni kutak za slatki trenutak
13.7.2008 10:20:04   
božica
ŠALA ŠALA-EVO MUŽ SMIŠLJA IMEuser posted image user posted image user posted image ZA NOVI BIRC

_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 2480
   RE: ledeni kutak za slatki trenutak
13.7.2008 10:21:17   
koka
 user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image  

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 2481
   RE: ledeni kutak za slatki trenutak
13.7.2008 10:22:10   
božica
kOKA JA TE TOTALNO KUŽIM-TAKO JE I MENI BILO-

kako ću ja nekoga voljeti kao viktoriju---mislila sam da nema šanse-ali ipak je moguće.-----------kako veliš ova mala-sitna bubica

_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 2482
   RE: ledeni kutak za slatki trenutak
13.7.2008 10:30:35   
Elena
evo me vratila sam se,samo da vam nesto pitam,kad bi vama rekle da morate da otsecete jedan prst,za koi bi se odlucile?Boli isto za sve,zar ne,tako moje ljepe mame za svako djete vas isto boli,znam to jer mi smo tri sestre i mama uvek nam je ovo davala ko neki uzrok da znamo da nas sve tri isto vole.Zato niste lude,vi ste jedne predivne mamice,pusa za sve4 mame!user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 2483
   RE: ledeni kutak za slatki trenutak
13.7.2008 10:34:05   
koka
Hvala cure, Elena lijepo si rekla al moram priznat kad sam počela čitat sam se pitala ma šta joj je? Dali si je odrezala prst ili je skrenulauser posted image user posted image user posted image user posted image . Baš si me nasmijala, ali istina je to što kažete. Idem polako kuhati al kukam ja bez brige. A evo i moja misica se budi.

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 2484
   RE: ledeni kutak za slatki trenutak
13.7.2008 10:36:28   
Ruža
Dobro jel otvoren taj novi birc?user posted image
Moram do dućanja, dok se vratim neka me čeka jedna ledena limunada, molim lijepo u novom bircu!
Nipošto Božita vesla spominjati, pa to me na more asocira...user posted image
cmok, cmok
Ako budete dobre kupim vam čakaladu!

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 2485
   RE: ledeni kutak za slatki trenutak
13.7.2008 11:05:19   
maja
Vidim da je novi otvoreni, ali i da vas tu pozdravim! Kod nas je običaj da gosti dođu isti dan, ja sam došla doma oko 12, a gosti od 17h pa na dalje, ne moram reći da sam bila umorna i strgana! I onda sve zasipaju perjem, papirom i pale gume! To je grozan običaj i ne znam gdje se još primjeljujeuser posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 2486
   RE: ledeni kutak za slatki trenutak
13.7.2008 21:48:09   
njanja
IZVORNA PORUKA: Elena

evo me vratila sam se,samo da vam nesto pitam,kad bi vama rekle da morate da otsecete jedan prst,za koi bi se odlucile?Boli isto za sve,zar ne,
 Elena, sad si me na  baku sjetila...Ona je to ivijek govorila, ima 3 kćeri....Baš mi je drago da si to rekla!!!!

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 2487
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  96 97 98 99 [100]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  96 97 98 99 [100]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!