|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Hormoni štitnjače
26.5.2009 14:22:18   
Joanna
Dobar dan svima!!!
Trebala bih savjet ako znate što o tome. Imam povišeni TSH 5,293, granice su 0,27-4,2.   T4 mi je 152 gr. 59-154, T3 mi je 2,30 gr. 1,3-3. Imam i nalaz holtera al ga ne razumijem.user posted image  
Jako se umaram i srce mi jako kuca, grozan osjećaj. 03.06. sam naručena kod interniste s tim nalazima al ak netko nešto zna ja bih molila da mi kažete. Bojim se za svoje malo zlato.
Trudna sam 27 tjedanauser posted image user posted image , 1 spontani pobačaj u 9 tjednuuser posted image .  Inače sam od početka na mirovanju jer stalno imam nekakvih problema. Uspjela sam dobiti i 12kg do sad.user posted image  
Hvala unaprijed

_____________________________

Mamine princeze
11.08.2009. Nina
26.01.2012. Laura
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Hormoni štitnjače
26.5.2009 14:29:32   
novamama
ne znam, ali kad mi je bila povećana štitnjača išla sam odmah u polikliniku sunce - privatno, dakle, da se riješim muka što prije....

sretnouser posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu Joanna)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Hormoni štitnjače
26.5.2009 14:29:37   
tikica_69
Nemam iskustva s time. Zelim ti puno srece i da sve bude ok i sa tobom i bebicom user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Joanna)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Hormoni štitnjače
26.5.2009 14:36:32   
višnjica2009
pozz nadam se da ima ovdje nekoga ,please hitno trebam savjet , vjesala sam zavjesu u djecjoj sobi i kada sam se spustala uhvatila sam se4 za dvd i tad me malo struja zdrmala ,brzo sam sklonila ruku sada se bojim da nije nest bebici jer sam u 11 tjednu ,please healp..

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Hormoni štitnjače
26.5.2009 14:39:12   
Florijan Jakov
višnjice, tvoje pitanje baš nije vezano za temu (slobodno otvori novu temu) - ali mislim da to što ti se dogodilo ne može ugroziti tvoj plod

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu višnjica2009)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Hormoni štitnjače
26.5.2009 14:41:01   
višnjica2009
ma znam da nije za tu temu al me jako trah da nesto ne bude ,i molim vas pomoc jer neznam sta bih,,

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Hormoni štitnjače
26.5.2009 14:42:14   
Florijan Jakov
Joanna, sad a i tebi odgovorim... koliko vidim hormoni su ti manje više u granici (TSH malo povišen, ali nije strašno) i ne bi trebalo biti nikakvih problema s trudnoćom. Da si imala kakvih problema sa štitnjačom i da su ti hormoni divljali, vjerojatno bi teško ostala trudna. Ovako mislim da nemaš razloga za brigu, no ako želiš otkloniti sve sumnje naruči se kod svoje ginekologice i objasni joj situaciju, pa ćeš vidjeti što će ti savjetovati. Sretno user posted image

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu Joanna)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Hormoni štitnjače
26.5.2009 14:42:25   
mirna
Koliko jako te zdrmala struja? Mislim da ako tebi nije ništa nije ni bebaču...

(Odgovor članu višnjica2009)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Hormoni štitnjače
26.5.2009 14:43:03   
ninolina
Vinjica ne brini nije bebici ništa mene u trudnoći streslo malo jače user posted image pa je sve ok ne brini.
Joanna ja ti želim sreću i tebi i bebici. A nemaš mogućnosti da otiđeš negdje privat ili bar svojem dok da ti pročita nalaz

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Hormoni štitnjače
26.5.2009 14:50:17   
višnjica2009
pa nije jako nisam ni skzila jer sam se spustala ,,malo samo kako sam naslonila ruku na dvd, i onda a sam brzo maknula kad sam shvatila,,

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Hormoni štitnjače
26.5.2009 14:50:53   
višnjica2009
pa meni nije nista samo se bojim za bebicu kad sam tek u 11 tjednu..

(Odgovor članu višnjica2009)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Hormoni štitnjače
26.5.2009 14:51:45   
višnjica2009
ninolina se sjecas koliko si bila trudna kad te stresla..

(Odgovor članu višnjica2009)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Hormoni štitnjače
26.5.2009 14:55:20   
ninolina
ajme neznam točno već smo komentirale tu jer je baš onda i Dominik mislim streslo. A mene odbacilo isvjetlile utičnice i sve ok, ostani smirena sve bu okuser posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu višnjica2009)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Hormoni štitnjače
26.5.2009 14:58:23   
višnjica2009
joj ndasm se da ce sve biti u redu,, jako se bojim ,,

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Hormoni štitnjače
26.5.2009 15:06:06   
Joanna
Privat baš i ne, jedino u ZG. Probat ću u četvrtak kod svog ginekologa ak će me moći primiti. Nakon spontanog pobačaja nisam mogala zatrudnjeti godinu dana. Već sam mislila da ću poludjeti. Al nasreću uspjelo je!!!user posted image user posted image user posted image  U to vrijeme sam radila svakakve pretrage a i mm i bilo je kolko tolko sve ok. Hormone štitnjače nisam radila. Možda je u tome bio problem. Tko zna.
Stalno nekakvi problemi. Prvo 3 mj. nisam mogla iz kreveta kak mi je bilo zlo, povračanje i do 15 puta dnevno, užasno, pa lagano krvarenje u 12 tj., pa se nikako ne mogu riješiti bakterija u urinu, na uzv je gin primjetil aritmiju srca kod bebe pa na Rebro na uzv srca, HVALA BOGU sve ok, pa mene muči srce, zaboravila sam i dva napadaja bubrežnog kamenca, pa alergija po trbuhu... Stalno nešto... Već sam luda od svih silnih doktora.

_____________________________

Mamine princeze
11.08.2009. Nina
26.01.2012. Laura

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Hormoni štitnjače
26.5.2009 15:13:17   
ninolina
joj znam draga kako ti jegdi je ono značenje blaženo stanje, koma.
Ali ja se nadam da je sve ok i d su to samo podivljali hormoni

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Joanna)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Hormoni štitnjače
26.5.2009 15:14:17   
sina
ajoooooooj i to je blaženo stanje? stvarno ti nije lako,ali drži se,imaš zbog čega trpjeti. ti si bar ostala opet trudna nakon spontanog,ja još uvijek ništa,a i bakterije su tu....

(Odgovor članu Joanna)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Hormoni štitnjače
26.5.2009 15:39:27   
Joanna
Hvala cure, nadam se da će biti sve dobro. Ujutro sam čitala kak su neke trudnice izgubile svoje nerođene bebice i cijeli dan mislim na to. Sva sam u panici i još k tome moje mala curica mi se slabo javlja danas. Ja mislim da imam problema s glavomuser posted image . Baš kad pomislim kaj bi mi još moglo biti nešto mi se desi. Ko da se ureknem. A još me i moj braco muči.user posted image user posted image user posted image On i šogi ne mogu prirodno zatrudnjeti pa su danas bili na pripremi za potpomognutu oplodnju. Nadam se da će ih uspjeti oploditi i vratiti male bebice.user posted image user posted image

(Odgovor članu sina)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Hormoni štitnjače
26.5.2009 18:11:32   
Ruža
Sretno draga! I tebi i bratu!user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu Joanna)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Hormoni štitnjače
26.5.2009 18:27:55   
pikachu
Ja mislim da ta odstupanja nisu nešto zabrinjavajuće za trudnoću, pogotovo ako prije nisi imala problema kao ja... Ja sam isto stalno na kontroli u Sunce poliklinici jer oni tamo vade sve hormone, a ne moraš čekati ni red za vađenje i rezultati su ti odmah... Pa bolje otiđi provjeriti...user posted image

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Hormoni štitnjače
26.5.2009 22:52:41   
Anoniman

Joanna, ja ti savjetujem da odeš što prije kod interniste/ endokrinologa. nije da te strašim, ali štitnjača može utjecati na plod (laički - stvara gušu, u ekstremnim slučajevima dijete slabijih mentalnih/motornih sposobnosti)

moj prvi nalaz hormona štitnjače je bio bolji od tvog pa su mi dali da pijem hormon koji je potpuno prirodan i ne može imati nikakvih štetnih utjecaja na tebe ni na plod. pijem neprestance, čak su mi povećali i dozu nedavno, a piti ću i za vrijeme dojenja.
meni je dijagnosticirana hipotireoza, pretpostavljam da i ti imaš isto obzirom na vrijednosti i da si dobila toliko kilograma (pretpostavljam, nisam doktor niti išta slično)

Ja se kontroliram u Vuk Vrhovec. Nazovi ih i izdiktiraj vrijednosti sa nalaza pa će te uputiti što dalje. ili odi u Sunce kod njihovog interniste

(Odgovor članu pikachu)
  Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Hormoni štitnjače
27.5.2009 10:19:13   
Joanna
Jutro! Sad si me zbilja zabrinula.user posted image Pokušat ću se nekako ugurati preko reda kod interniste jer mi je dugo čekati tjedan dana a ne znati što mi je a i bebi. Samo je pitanje kad radi.user posted image user posted image  Najgore mi je to kaj ne znam koga bi prije zvala ak ne uspijem doći na red. Dal dok. opće prakse, svog ginekologa ili ginekologa na Sv. Duhu kod kojeg sam počela na uzv jer bi tamo išla roditi?user posted image user posted image  Ak odem kod jednog i da mi lijek što će mi reći drugi tj. treći? Sva sam zbunjena. Da bar svi rade kad ih ja trebam!!!  Previše zbrke za moj mali mozakuser posted image , bolje mi je da ja nazovem svoju mamu jer će ona to lakše i smirenije obaviti, šta bi ja bez nje. Ona je moj spasioc i šofer dok mm radi.user posted image user posted image

_____________________________

Mamine princeze
11.08.2009. Nina
26.01.2012. Laura

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Hormoni štitnjače
27.5.2009 10:24:44   
ninolina
Draga polako samo user posted image polako. Po redu ali smireno

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Joanna)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Hormoni štitnjače
27.5.2009 10:31:01   
Joanna
Ja ću se napraviti luda, makar mi ne fali puno do togauser posted image i idem direktno u bolnicu samo kad saznam kad mi radi internista i molit ću ih da me prime. Ipak je u pitanju moja bebica. Još da se radi samo o meni nebi se brinula al ovak ludim!!! Hvala vam kaj mi pišete i odgovarate jer mi je puno lakše kad imam nekog ko me razumije!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamine princeze
11.08.2009. Nina
26.01.2012. Laura

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Hormoni štitnjače
27.5.2009 10:35:27   
ninolina
a možda ti je to najbolja opcija, primiti te mora

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Joanna)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!