|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Hormoni štitnjače
27.5.2009 13:55:12   
Joanna
Danas je radil ujutro al me nije imal tko odvesti user posted image a sutra radi popodne pa idem sutra. Tolko ću još izdržati, ionak sam čekala nalaze 2 tjedna. Valjda se neće ništa desiti. Rekao je doktor da trudnice mogu doći kad žele. Ajde super da je tak. user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Mamine princeze
11.08.2009. Nina
26.01.2012. Laura

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Hormoni štitnjače
28.5.2009 19:22:47   
Joanna
Samo da vam javim da sam bila kod interniste i da mi je dao Euthyrox 25mg kak ste mi i rekle. Za mjesec dana moram na kontrolu. Nadam se da će mi se nalazi popraviti! Pozz

_____________________________

Mamine princeze
11.08.2009. Nina
26.01.2012. Laura

(Odgovor članu Joanna)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Hormoni štitnjače
28.5.2009 20:49:39   
ninolina
super draga samo polako

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Joanna)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Hormoni štitnjače
29.5.2009 13:42:23   
Bubu
Ja imam sličan slučaj! Mjesec dana prije nego sam ostala trudna vadila sam hormone radi čestih vrtoglavica i lupanja srca. TSH mi je bio 5.28, a T3 i T4 u granicama normale. Srce ok.
Endokrinologinja mi je rekla da to nije ništa zabrinjavajuće i da je najvjerojatnije od stresa te da mi za sad neće dati nikakvu terapiju. Jednom kad dirneš u hormone teško da ćeš ikad više vratiti prirodni balans.
Mjesec dana nakon toga sam zatrudnjela i to od prve. Nedavno sam kontrolirala hormone i TSH mi se spustio na normalu. Razgovarala sam i sa ginekologicom i doktorom alternativne medicine i svi su mi rekli da su te vrijednosti malo povišene i da ne mogu štetiti djetetu, a da je razlog tome najvjerojatnije stres.
Budući da si, koliko vidim, neprestano pod stresom radi straha od pobaćaj i svih tih boljki koje proživljavaš vjerojatno je i to. A kile si mogla dobiti i od stresa i mirovanja.
Bilo bi dobro napraviti ultrazvuk štitnjaće da vidiš da li je povećana.
Ja bi ti savjetovala da tražiš drugo mišljenje prije nego se kreneš šopati hormonima, Dr. Maja Cigrovski Berković iz Vinogradske ti je moja preporuka.
Btw sad sam u 25. tjednu trudnoće i sve je u najboljem redu, Bogu hvala..

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Hormoni štitnjače
1.6.2009 13:35:25   
zlato_tatino
Stitnjaca cesto prestane luditi u trudnoci i kad zene rode neke od njih se nikad vise ne zale na probleme sa divljanjem hormona...

(Odgovor članu Bubu)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Hormoni štitnjače
21.1.2015 11:07:02   
linica123
Također sam u trudnoći imala problem sa povećanim radom i hormonima štitnjače. Štitnjača mi je tako neko vrijeme zadavala probleme sa promjenama raspoloženja, zbog čega sam otišla na pregled u polikliniku, nakon čega sam dobila određenu terapiju i upute kako se dalje na najbolje nositi s tim problemom. Svakako preporučma pravovremeni pregled.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 31
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!