|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Mama najljepšeg anđela
24.10.2014 15:50:42   
majalesa
...10.10.2014. postala sam mama andjela u 39om tjednu trudnoce...moje srce i dusa su u krhotinama...molim sve mame koje su imale ovakvo iskustvo da mi se jave...zivim i disem jedino zbog najdivnije osobe na svijetu, mog muza...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Mama najljepšeg anđela
24.10.2014 16:01:46   
angel@
Draga majalesa ne znam šta bi rekla draga glupo mi je uopće pitati šta se dogodilo ??? Suze mi idu... drži se draga user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

** 27.11.2010.- najsretniji dan u mom životu-naše vjenčanje
**14.9.-mm Danijel-moja ljubav,ponos i najveća podrška
**07.6..- stigao nam David mamino i tatino najveće blago :-)))


Nebo strpljive voli....

(Odgovor članu majalesa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Mama najljepšeg anđela
24.10.2014 16:24:29   
Ana888
Draga Majalesa ne mogu opisati koliko mi je žao i ne mogu zamisliti kroz što prolazite tvoj suprug i ti. user posted image Svaki dan smo čekali da nam javiš da je stigla tvoja Maša user posted image Želim vam da što prije pronađete snagu i utjehu. user posted image

(Odgovor članu angel@)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Mama najljepšeg anđela
24.10.2014 19:00:42   
andydea
Majalesa placem i suze idu same..draga moja..ne mogu ti opisati koliko mi je zao..Molim te budi jaka..ako zelis podjeli sa nama pricu i ostani na Rr sa nama..Mi smo tu uz tebe..Molim za tvoju snagu <3

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu Ana888)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Mama najljepšeg anđela
24.10.2014 19:40:19   
Anoniman
Draga Majalesa neka Vam Bog da snage da prođete kroz ove teške trenutke

(Odgovor članu andydea)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Mama najljepšeg anđela
25.10.2014 1:32:31   
Riza
Majalesa.....ne mogu zamisliti bol koju prolazite.....molit cu za vas. user posted image user posted image
Neka Bog da snage i utjehu.

_____________________________

..Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.

mrva mamina - 03.10.2014.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Mama najljepšeg anđela
25.10.2014 10:11:02   
vucica
Majalesa jako jako mi je zao, uvrstiti cu te u svoje molitve, ne mogu si zamisliti kako ti je i kolika je to bol, ako ce ti biti lakse slobodno pisi sve sto ti je na dusi znas da smo uz tebe...

(Odgovor članu Riza)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Mama najljepšeg anđela
25.10.2014 10:15:49   
MarijanaC
Majalesa znam da ti niti jedna rijec na ovom svijetu ne moze pruziti utjehu. Znaj da smo sve uz tebe. Ako trebas nekoga da mu se pojadas...
Ukoliko ti je potrebno da places placi,ukoliko je potrebno da vristis na ciheli svijet vristi. Radi ono sto ce barem malo ublaziti tugu. Puno poljubaca i zagrljaja punih podrske ti saljemo. I tebi i muzu.

_____________________________

Za dva života bogatija
user posted image user posted image Gabrijel 01.03.2012.
Matej 27.09.2014.user posted image user posted image

(Odgovor članu vucica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Mama najljepšeg anđela
25.10.2014 10:24:49   
daxy
Majalesa,strašno mi je žao. user posted image user posted image
Ne mogu niti izbliza zamislit kolika je tvoja bol,al mogu ti napisat da smo sve tu za tebe ako šta treba.
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu MarijanaC)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Mama najljepšeg anđela
25.10.2014 11:03:13   
elina
Neka dragi Bog ,tebi i tvome mužu ispuni srce mirom i utjehom koja vam je sad potrebna....jako mi je žao i bit ćeš mi umolitvi...

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Mama najljepšeg anđela
25.10.2014 13:06:52   
perlica55
Čitam i ne vjerujem user posted image suza suzu stiže....
Jako mi je žao mila user posted image
Zbog ovakvih stvari, poljulja mi se vjera u Boga, valjda
je to ljudski.... user posted image


_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu elina)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Mama najljepšeg anđela
25.10.2014 16:08:43   
tintin
Draga Majalesa nemogu vjerovati, nemogu ni zamisliti koja je to bol, jako mi je zao, stvarno sam u soku, uz tebe smo draga, znam da ti sada nista ne znaci nikoje rijeci user posted image

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Mama najljepšeg anđela
26.10.2014 5:30:44   
Briciola
Draga Majalesa,jako mi je žao,suze sam isplakala.Ne mogu ni zamisliti bol koju osjećate.Neka je dragi Bog uz vas u ovim teškim trenucima...

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Mama najljepšeg anđela
27.10.2014 8:42:36   
keyt
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Perlice, nije, ali ipak nemoj user posted image

(Odgovor članu Briciola)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Mama najljepšeg anđela
27.10.2014 8:44:42   
keyt
Perlice, htjedoh zapravo reći da JE ljudski.

(Odgovor članu keyt)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Mama najljepšeg anđela
27.10.2014 14:03:31   
keyt
O Bože Majalesa, ne poznajemo se, nisam pratila forum jesenskih beba, ali ovo me je toliko pogodilo da ne mogu prestati misliti na to kako ti je sada, a bome ni plakatiuser posted image user posted image user posted image
Odmah se sjetim svoje trudnoće i strahova da mi se ne dogodi ovo što se dogodilo tebi. Hvala dragom Bogu, nije se dogodilo, imam prekrasnu dvogodišnju curicu i jedva čekam da se danas vratim kući, a ona iz jaslica i da je čvrsto zagrlim.
I zbilja, tko nikada nije u sebi nosio novi život, makar taj život bio star i tek nekoliko dana, ne može razumjeti tu bol. I vjerujem da je to dodatni teret na golemu bol vas majki anđela jer ne dobivate dovoljno razumijevanja onih koji tako nešto nisu iskusili. Stvarno ne znam što ti reći, osim poslati veliki, topli zagrljaj user posted image Kada budeš mogla i htjela, ispričaj nam što je krenulo po zlu.

(Odgovor članu keyt)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Mama najljepšeg anđela
30.10.2014 9:16:47   
nutella2009
Majalesa draga moja .....
Neznam ni sama što napisati a da će ti to pomoći, znam što prolaziš i što te još čeka i sama sam u 39. tjednu izgubila svoju K. evo 25.10. je bilo punih 7 godina i nema tih riječi koje ti mogu sada nešto značiti, naučit ćeš zivjeti s tim vjeruj mi jer se mora meni je to bila prva beba i evo sad čekam 4. Hvala Bogu , ako već imaš djece nađi nekako utjehu u njima ja nisam imala nikog i nisam vidjela razlog za život sve dok nisam dobila svoju L. moj savjet je da ne učiniš grešku kao i ja i da sve gutaš sama jer to nije dobro potraži pomoć kad osjetiš potrebu i nemoj je odbivati barem nekog da te sasluša a pobjedit ćeš onog dana kad budeš mogla pričati o svom anđelu koji te čuva sa suzama u očima ali punih pluća da ona postoji i da je tu , meni je trebalo 3 godine i evo sad nakon 7 godina odlazim kod psihoterapeuta i zbilja mi je lakše...
Drži se draga uz tebe smo ako ti mogu kako pomoći slobodno se javi ...user posted image

(Odgovor članu keyt)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Mama najljepšeg anđela
10.11.2014 10:10:51   
keyt
Draga Majalesa,

samo da znaš da te nismo zaboravili. Vidim da je danas točno mjesec dana user posted image

(Odgovor članu nutella2009)
Neposredna veza do poruke: 18
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!