Mama najljepšeg anđela (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Roditeljski razgovori



Poruka


majalesa -> Mama najljepšeg anđela (24.10.2014 15:50:42)

...10.10.2014. postala sam mama andjela u 39om tjednu trudnoce...moje srce i dusa su u krhotinama...molim sve mame koje su imale ovakvo iskustvo da mi se jave...zivim i disem jedino zbog najdivnije osobe na svijetu, mog muza...




angel@ -> RE: Mama najljepšeg anđela (24.10.2014 16:01:46)

Draga majalesa ne znam šta bi rekla draga glupo mi je uopće pitati šta se dogodilo ??? Suze mi idu... drži se draga [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




Ana888 -> RE: Mama najljepšeg anđela (24.10.2014 16:24:29)

Draga Majalesa ne mogu opisati koliko mi je žao i ne mogu zamisliti kroz što prolazite tvoj suprug i ti. [sm=smiley19.gif] Svaki dan smo čekali da nam javiš da je stigla tvoja Maša [sm=smiley19.gif] Želim vam da što prije pronađete snagu i utjehu. [sm=smiley31.gif]




andydea -> RE: Mama najljepšeg anđela (24.10.2014 19:00:42)

Majalesa placem i suze idu same..draga moja..ne mogu ti opisati koliko mi je zao..Molim te budi jaka..ako zelis podjeli sa nama pricu i ostani na Rr sa nama..Mi smo tu uz tebe..Molim za tvoju snagu <3




Anoniman -> RE: Mama najljepšeg anđela (24.10.2014 19:40:19)

Draga Majalesa neka Vam Bog da snage da prođete kroz ove teške trenutke




Riza -> RE: Mama najljepšeg anđela (25.10.2014 1:32:31)

Majalesa.....ne mogu zamisliti bol koju prolazite.....molit cu za vas. [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]
Neka Bog da snage i utjehu.




vucica -> RE: Mama najljepšeg anđela (25.10.2014 10:11:02)

Majalesa jako jako mi je zao, uvrstiti cu te u svoje molitve, ne mogu si zamisliti kako ti je i kolika je to bol, ako ce ti biti lakse slobodno pisi sve sto ti je na dusi znas da smo uz tebe...




MarijanaC -> RE: Mama najljepšeg anđela (25.10.2014 10:15:49)

Majalesa znam da ti niti jedna rijec na ovom svijetu ne moze pruziti utjehu. Znaj da smo sve uz tebe. Ako trebas nekoga da mu se pojadas...
Ukoliko ti je potrebno da places placi,ukoliko je potrebno da vristis na ciheli svijet vristi. Radi ono sto ce barem malo ublaziti tugu. Puno poljubaca i zagrljaja punih podrske ti saljemo. I tebi i muzu.




daxy -> RE: Mama najljepšeg anđela (25.10.2014 10:24:49)

Majalesa,strašno mi je žao. [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]
Ne mogu niti izbliza zamislit kolika je tvoja bol,al mogu ti napisat da smo sve tu za tebe ako šta treba.
[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




elina -> RE: Mama najljepšeg anđela (25.10.2014 11:03:13)

Neka dragi Bog ,tebi i tvome mužu ispuni srce mirom i utjehom koja vam je sad potrebna....jako mi je žao i bit ćeš mi umolitvi...




perlica55 -> RE: Mama najljepšeg anđela (25.10.2014 13:06:52)

Čitam i ne vjerujem [sm=smiley19.gif] suza suzu stiže....
Jako mi je žao mila [sm=smiley19.gif]
Zbog ovakvih stvari, poljulja mi se vjera u Boga, valjda
je to ljudski.... [sm=smiley13.gif]




tintin -> RE: Mama najljepšeg anđela (25.10.2014 16:08:43)

Draga Majalesa nemogu vjerovati, nemogu ni zamisliti koja je to bol, jako mi je zao, stvarno sam u soku, uz tebe smo draga, znam da ti sada nista ne znaci nikoje rijeci [sm=smiley19.gif]




Briciola -> RE: Mama najljepšeg anđela (26.10.2014 5:30:44)

Draga Majalesa,jako mi je žao,suze sam isplakala.Ne mogu ni zamisliti bol koju osjećate.Neka je dragi Bog uz vas u ovim teškim trenucima...




keyt -> RE: Mama najljepšeg anđela (27.10.2014 8:42:36)

[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley28.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]
Perlice, nije, ali ipak nemoj [sm=smiley19.gif]




keyt -> RE: Mama najljepšeg anđela (27.10.2014 8:44:42)

Perlice, htjedoh zapravo reći da JE ljudski.




keyt -> RE: Mama najljepšeg anđela (27.10.2014 14:03:31)

O Bože Majalesa, ne poznajemo se, nisam pratila forum jesenskih beba, ali ovo me je toliko pogodilo da ne mogu prestati misliti na to kako ti je sada, a bome ni plakati[sm=smiley19.gif] [sm=smiley19.gif] [sm=smiley19.gif]
Odmah se sjetim svoje trudnoće i strahova da mi se ne dogodi ovo što se dogodilo tebi. Hvala dragom Bogu, nije se dogodilo, imam prekrasnu dvogodišnju curicu i jedva čekam da se danas vratim kući, a ona iz jaslica i da je čvrsto zagrlim.
I zbilja, tko nikada nije u sebi nosio novi život, makar taj život bio star i tek nekoliko dana, ne može razumjeti tu bol. I vjerujem da je to dodatni teret na golemu bol vas majki anđela jer ne dobivate dovoljno razumijevanja onih koji tako nešto nisu iskusili. Stvarno ne znam što ti reći, osim poslati veliki, topli zagrljaj [sm=smiley31.gif]Kada budeš mogla i htjela, ispričaj nam što je krenulo po zlu.




nutella2009 -> RE: Mama najljepšeg anđela (30.10.2014 9:16:47)

Majalesa draga moja .....
Neznam ni sama što napisati a da će ti to pomoći, znam što prolaziš i što te još čeka i sama sam u 39. tjednu izgubila svoju K. evo 25.10. je bilo punih 7 godina i nema tih riječi koje ti mogu sada nešto značiti, naučit ćeš zivjeti s tim vjeruj mi jer se mora meni je to bila prva beba i evo sad čekam 4. Hvala Bogu , ako već imaš djece nađi nekako utjehu u njima ja nisam imala nikog i nisam vidjela razlog za život sve dok nisam dobila svoju L. moj savjet je da ne učiniš grešku kao i ja i da sve gutaš sama jer to nije dobro potraži pomoć kad osjetiš potrebu i nemoj je odbivati barem nekog da te sasluša a pobjedit ćeš onog dana kad budeš mogla pričati o svom anđelu koji te čuva sa suzama u očima ali punih pluća da ona postoji i da je tu , meni je trebalo 3 godine i evo sad nakon 7 godina odlazim kod psihoterapeuta i zbilja mi je lakše...
Drži se draga uz tebe smo ako ti mogu kako pomoći slobodno se javi ...[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley31.gif[/image]




keyt -> RE: Mama najljepšeg anđela (10.11.2014 10:10:51)

Draga Majalesa,

samo da znaš da te nismo zaboravili. Vidim da je danas točno mjesec dana [sm=smiley13.gif]




Stranica: [1]