|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje travanj 2014.
29.3.2014 11:56:38   
tinast
svima na listi zelim puno sreće i da sto prije ugledate te dvije divne user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart


(Odgovor članu eternity)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Odbrojavanje travanj 2014.
29.3.2014 15:30:27   
nadamse
Cure moje drage. Ja sam vam tako tužna i bezvoljna. Neću na listu za travanj a niti za svibanj i lipanj. Možda tek za srpanj, ali vi ćete mi sve biti okruglice tako da ću tu ostati sama, što me veseli zbog vas. Naime MM je negdje pokupio vodene kozice tako da ništa od keksa i taman kad mu prođu ide na brod.
Lili mila žao mi je zbog minusa, ali ne predaj se. Još malo i tvoj plusić dolazi.
Anamiha lijepo i ohrabrujuće zvuče tvoji simptomi, želim ti plusčinu ko kuću sutra!
Tintin mila moja, tvojih pet minuta stiže.. Uskoro nam postaješ majčica malenoj Sari a ja ti od srca želim što lakši i bezbolniji porod tako da tvoje upoznavanje sa malom slatkicom prođe što ljepše.
Ostalim curkama trudilicama želim, naravno kao i uvijek, da čim prije popišate user posted image i da vašoj sreći nema kraja. A vi drage moje trudnice čuvajte i mazite buše, ali i sebe kako bi sve prošlo u najboljem redu.
Šaljem vam veliku pusu, čitati ću vas stalno, a kada ću tipkati, e to ne znam...

_____________________________

Našla sam mjesto gdje sam sigurnija nego u vlastitom domu. Našla sam jedno prazno mjesto u koje se savršeno uklapam. Pronašla sam njega, njegov zagrljaj, a time sam pronašla i samu sebe.

(Odgovor članu tinast)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Odbrojavanje travanj 2014.
29.3.2014 15:41:42   
tinast
nadam se jako mi je zao sto ti je M pokupio vodene kozice zbog cega morate odgoditi rad na bebici user posted image uzmi si vremena koliko treba, ali znaj da ces jakooo nedostajati user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart


(Odgovor članu nadamse)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Odbrojavanje travanj 2014.
29.3.2014 21:30:11   
daxy
Trudilice:

user posted image Marti83 - 02.04.
user posted image Snjeguljica_83 - 02.04.
user posted image tealitas - 02.04.
user posted image mali andeo - 04.04.
user posted image supergirlzg - 11.04.
user posted image daxy - 12.04.
user posted image scarlet - 16.04.
user posted image perlica55 - 16.04.user posted image
user posted image eternity - 18.04.
user posted image syringa - 18.04.
user posted image hipo - 18.04.
user posted image bebac24 - 21.04.


Navijačice:
Ruža, njanja, tiha, sanjalica, FJ, Mariachi, anne, tonkica, mikihg, Tsmee, ninolina, čokolada, troubled, koka, mirna, Dora04, božica, Candy, tikica_69, Ellenora, piggy, zvrk, tinka, maslacak, Wukovarka, Iva Piva, Thea, CATE, dami, selina, Marta j, ejmama, curice, tonkica, lelo, Ira_ , sina, anaxx, derulja, rahela, CICKA, dami, ninaa, sena, zaba, mamika, mlada mama, nikoleta, dominik, nenica, pupica, mariola, ima nas još, m600, novamama, pepeljuga, dominik, pula25, pufna*, mjesec, kiara2709, natalijax, Viky, minchi, Zvonki, miha, martina87, mamamery, Noblica, lavica81, mali_macic, buduca mamica, lilivana, maja, Nancy, MaTana, uciteljica, boba125, gljiva, maja, katy mama, BUMBI, lee, BruMa, osobno, anuska08, crvenkapica, bomboncic02, boba125, Domy, JUdy, anuska08, adryosijek, cuba, vlatkam, leptir5, Lee, anonno17, AntonijaV, gogule, lidac0605, graško, pakić, breskvica22, gianna, točkica28, fever, pincirotvajler, mariola, sarah_zg, amarnat, nessy, PinkyFunkyBirdy, winkica, anamarijapupek, malena 35, Lotte, maminangel, dada2101, Andydea, zvončica1, Tania, angel@, Bucika001, danijela8, Afrodita83, mamino zlateko, tintin, tinast, ikaaa
user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu tinast)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Odbrojavanje travanj 2014.
29.3.2014 21:33:43   
daxy
Vecer,drage moje. Kako ste mi?

nadamse strašno mi je žao što ćete morati propustit toliko vremena. user posted image user posted image

Moja najbolja prija je danas rodila sina. Ja sam presretna i osjećam se kao da sam tetka postala. user posted image user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Odbrojavanje travanj 2014.
30.3.2014 12:38:01   
ikaaa
nadam se jako mi je žao što nećeš moći raditi na bebici...budi mi hrabra...jako ćeš nam faliti u odbrojavanjima....ali kad kreneš u odbrojavanje ma to će biti samo tvoj mjesec.... user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ne budi uvjeren da si sam i da živiš samo za sebe, za nekog si rođen i netko je rođen za tebe...I&G31.07.2010.....
Naša mala curica 15.08.2014.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Odbrojavanje travanj 2014.
31.3.2014 8:48:36   
Marti83
Eto jos 3 dana do iscekivanja....Ovaj mj.je nekako cudan PMS,ako je uopce.Jede mi se slatko,ali ne toliko kao inace,nisam bas nervozna i ne grizem user posted image E sad da li je to znak za nesto ili samo proljece radi svoje,vidjeti cemo.Nisam niti napuhnuta kao inace...

_____________________________

Od svih ozbiljnih stvari, brak je najsmješniji......
David 23.03.2012

(Odgovor članu ikaaa)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Odbrojavanje travanj 2014.
31.3.2014 9:38:02   
ikaaa
marti držim figice da mi za 3 dana ugledaš veeeelike user posted image ...user posted image user posted image user posted image
drage moje, ja sam tako noćas ružno sanjala....da mi je koma i govoriti o tome.....sve neke gluposti samo se vrte po glavi, možda je to pogodovalo što sam sinoć onako bezveze na googlu pretraživala što god mi je palo na pamet i otvorila mi se stranica sa pričama i iskustvima žena koje su se borile za svoje bebice...nije mi dalo mira i čitala sam priče....naravno u nekim pričama je bilo toliko toga i tužnog i nesretnog..... da sam cijelu noć samo tako nešto sanjala....cijelu noć sam držala ruku na svom trbuhu nebili čula dali bebica kuca....nekad kad se smirim čujem ju.... tako sam se probudila.... ali uvijek mi je tako otprilike kad dva - tri dana prije nego što idem na kontrolu kod ginića.... valjda je sve ok....to mi je nešto najgore, super se sad osjećam, buša raste, nekad i čujem bebicu, ali kad se približi uvz ja sam uvijek u tom nekom strahu...možda zato što sam predugo čekala svoju malu mrvicu da sad opet pušem na hladno.... stvarno sam paničar.... opustim se, uživam u mrvici, ali kad idem giniću ne prestajem od jutra moliti samo da bude sve ok.... čak me već i on znam, pa se zeza da što sam sad pročitala na internetu.... i takoc...drage moje znam da vas možda opterećujem sa svojim brigama, ali vi ste jedine koje me donekle razumijete....

_____________________________

Ne budi uvjeren da si sam i da živiš samo za sebe, za nekog si rođen i netko je rođen za tebe...I&G31.07.2010.....
Naša mala curica 15.08.2014.

(Odgovor članu Marti83)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Odbrojavanje travanj 2014.
31.3.2014 9:52:26   
daxy
marti još malo,draga,pa ćeš znati. Ja navijam. user posted image user posted image user posted image

ikaaa draga,pusti internet i google. Znam da si uplašena,pokušaj bar čitati pozitivne priče,iskustva.
Ako hoćeš pošaljem ti na mail duhovne priče koje je meni draga prija poslala. Kad ih čitam mene smire i uvijek nađem nešto dobro u svemu ovome. user posted image user posted image user posted image user posted image
Bit će sve u redu s bebicom. user posted image user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu ikaaa)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Odbrojavanje travanj 2014.
31.3.2014 10:06:15   
eternity
pozdrav žene drage,jeste se odmorile preko vikenda?user posted image user posted image
u četvrtak sam bila kod ginekologinje i između ostalog mi je rekla da bi trebala uradit test na trombofiliju pa me zanima jel tko od vas to radio i kolika je cijena kad se privatno radi i gdje se može odradit?

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Odbrojavanje travanj 2014.
31.3.2014 12:17:12   
scarlet
Vikend je super prošao!!!!!user posted image
Eto ja i MM smo bili vrijedni i vidjet ćemo šta će biti ovaj mjesecuser posted image
Moram priznati da sam ovaj put bila manje opterećena nego prošli mjesec, više smo uživali i rekla sam šta bude bude ako ne upali lagano krećemo u idući mjesec opet u radne akcijeuser posted image user posted image user posted image
Cure puno sreće nadam se da će nam i travanj biti "plodan" kao i ožujak i da će biti puno Božićnih bebicauser posted image

_____________________________

LUKA 31.03.2009. - moj život

druga srecica stize za Bozic!!!

(Odgovor članu eternity)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Odbrojavanje travanj 2014.
31.3.2014 15:24:09   
eternity
itko da zna nešto o trombofiliji?user posted image ovo što sam uspjela naći na netu ne sviđa mi se baš pa ima li tko dobra iskustva?user posted image

(Odgovor članu scarlet)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Odbrojavanje travanj 2014.
31.3.2014 16:58:26   
scarlet
Draga eternity stvarno ne znam ništa o testu trombofilije, nisam ga radila, javit će se sigurno malo kasnije cure, sigurno netko zna.

Ja sam malo pala bed, pomagajte;
bila sam danas kod ginekologice na redovnom pregledu i rekla da se trudimo. Radila mi je i ultrazvuk i rekla da ne vidi folikul ni na desnom ni lijevom jajniku, e sad me muči da li ga je uopće bilo ovaj mjesec?
Sad mi jesu plodni dani i ovulacija bi mi trebala biti, po računici sutra, to je taj 14. dan sad se nadam da je bio....
MOja optimistična doktorica je rekla da je možda danas malo rano da je već bila ovulacija ali kaže: ajmo biti optimistična i nadati se da se već rasprsnuo pa ga zato nema.
To mi daje nadu ali svejedno mi je bio bed kad ga nije vidjela. zanima me kako to stvarno ide sa ovulacijom da li je uvijek 14. dan ili bez obzira na ciklus može biti i malo prije?user posted image

_____________________________

LUKA 31.03.2009. - moj život

druga srecica stize za Bozic!!!

(Odgovor članu eternity)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Odbrojavanje travanj 2014.
31.3.2014 17:42:32   
daxy
eternity ne mogu ti ni ja pomoći,nažalost. user posted image

scarlet draga, ovulacija može biti 10 ili 24 dan ciklusa. To je dosta individualno.
To što tebi dr. G nije vidila folikul ne znači da nećeš imati O. Ako je O već prošla trebala je vidit žuto tijelo na jajniku i slobodnu tekućinu u trbušnoj šupljini. Ako O tek treba nastupit trebala je i to vidit. Po endometriju je mogla zaključit u kojoj si fazi,al eto nije (tko zna zašto). Jeli ti rekla koliko ti je endometrij debel,je li trolinijski?
Bože amaterizma kod ovih ginekologa.... user posted image

Koliko ti traju ciklusi? user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu scarlet)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Odbrojavanje travanj 2014.
31.3.2014 17:56:17   
scarlet
Bacila je pogled ultrazvukom na oba dva jajnika i samo komentirala da niti ni na jednom jajniku ne vidi folikul. Nista drugo vise nije gledala ni govorila. U prosjeku mi je ciklus 28 dana sad je bio 27. 20.03. Sam dobila stvari znaci sad su mi plodni dani. Cijeli vikend evo i sinoc smo se "trudili"

_____________________________

LUKA 31.03.2009. - moj život

druga srecica stize za Bozic!!!

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Odbrojavanje travanj 2014.
31.3.2014 19:40:10   
tinast
scarlet a da mjeris BT? i fino si to sve zapises i vodis na FF (fertility friend) kao i ja. meni je bilo malo nezgodno na početku dok se nisam navikla a sa vremenom će ti bit lakse koristit FF i vidjet ces da nije tako tesko.

_____________________________

My Ovulation Chart


(Odgovor članu scarlet)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Odbrojavanje travanj 2014.
31.3.2014 19:52:45   
scarlet
Nemam bas iskustva sa mjerenjem temperature. Kad je najbolje poceti? Sa prvim danom stvari? Skuzila sam da se prati kad poraste temp. Je pocetak plodnih dana? Nadam se da je ipak bila ovulacija i da je vec upalilo, ako nije mozda bi mogla iduci ciklus malo mjereti temperaturu i prouciti kako se to radi. Do sad se nisam htjela previ
se s tim opterecivati jer mi je mm doma samo vikendom preko tjedna ga nema pa mi je mozda i bolje da ne znam jesmo li pogodili ili ne.

_____________________________

LUKA 31.03.2009. - moj život

druga srecica stize za Bozic!!!

(Odgovor članu tinast)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Odbrojavanje travanj 2014.
31.3.2014 20:07:39   
tinast
ja sam počela od 7-8 dana sa mjerenjem temperature. mozes počet od početka ciklusa a mozes i ovako kao ja prije početka plodnog razdoblja. mjeris je ujutro prije nego se razbudis i ustanes. mozes koristiti zivin ili digitalni toplomjer. svako jutro na ff si upises temperaturu, vrijeme, sluz i po tome mozes vidjet graf kako ti izgleda i jesu li ti počeli plodni dani ili ne. malo je nezgodno u početku ali naviknes se

_____________________________

My Ovulation Chart


(Odgovor članu scarlet)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Odbrojavanje travanj 2014.
31.3.2014 20:11:38   
scarlet
Hvala tinast, probat ću od idućeg puta ako sad nije upalilo.

_____________________________

LUKA 31.03.2009. - moj život

druga srecica stize za Bozic!!!

(Odgovor članu tinast)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Odbrojavanje travanj 2014.
31.3.2014 20:34:08   
tealitas
Marti nisi jedina ovaj mjesec sa čudnim pms-om, jučer sam pojela pola tegle kiselih krastavaca ,danas mi je piletina smrdila, imam blago povišenu temperaturu 37,1 ali nisam do sada nikada mjerila pa neznam kako to ide, imala sam sirasti iscjedak i grčeve ali ne u jajnicima nego malo ispod pupka pa me sve to malo začudilo. Bilo bi mi drago da mi kažete svoje mišljenje u vezi toga. pussa curke user posted image

(Odgovor članu scarlet)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Odbrojavanje travanj 2014.
31.3.2014 23:03:52   
scarlet
Tealitas jesi mozda trudna? Nisam sigurna za iscjedak ali glad? Hmm... :)

Laku noc curke idem pokusati zaspati i ne razmisljati o folikulima...ne znam sta da mislim...imali li sanse da je bilo nesto pa ona ne vidi ili?

_____________________________

LUKA 31.03.2009. - moj život

druga srecica stize za Bozic!!!

(Odgovor članu tealitas)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Odbrojavanje travanj 2014.
1.4.2014 6:59:09   
Snjeguljica_83
Jutro, dame!

Scarlet,
vidim da imaš već jedno dijete, baš ti je juper imao 5. roćkas! user posted image , pa me zanima koliko dugo se trudite oko drugog djeteta? Vjerojatno si napisala prije, ali nisam zapamtila, toliko nas je ovdje.... user posted image

Anamiha, drži se, draga....... Što drugo......user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu scarlet)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Odbrojavanje travanj 2014.
1.4.2014 7:21:23   
hipo
Dobro jutro, zene! Želim nam puno user posted image user posted image user posted image ovajmjesec!


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Odbrojavanje travanj 2014.
1.4.2014 8:20:09   
folletto
pa vi ste već na travnju, pisala sam u ožujku...

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Odbrojavanje travanj 2014.
1.4.2014 8:32:30   
andydea
Jutro..trudilice
Snjeguljice sad kad se sjetim i mi smo najduze radili na drugoj bebi..
Kako si mi ti ?! -ima simptoma ?! -Kad piskis?!
Marti drago mi je da ponovno odbrojavas..sjecam se kako sam pratila tvoje odbrojavanje za porod..Kako si mi ti ?!
Svim drugim curkama zelim puno srece i velikih plusica...
Meni je danas 9. Tj.i ne mogu vjerovati kako vrijeme leti..ljubim vas

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu folletto)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!