|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   socijalna pomoc samohrane majke
16.1.2014 16:37:02   
leptirica2
Samohrana sam majka,zivim u stanu svoje bake,stan ide po pola ,nece ostati mojoj mami.a,. Prijavljena sam tu. Nisam se udala za oca moje dvoje djece.duuuga prica. Djeca su na njemu pripisana,.tj. da zive na njegovoj adresi,a zive sa mnom tu od rodenja.jos sam na porodiljnoj naknadi. Nezaposlena sam,tekuci racun mi je u blokadi od uhuhu odavno. Mislila sam da ce zastariti dug za mobitel,al kamate su prevelike. On radi al je prijavljen u sebe doma da zivi. Imam li pravo na socijalnu pomoc!? Ne bih isla dolje ispitivat ,dok sama ne skuzim kako to sve ide..user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: socijalna pomoc samohrane majke
16.1.2014 16:40:42   
leptirica2
Ovo sve izgleda uzasno. Svaki mjesec dajem odredeni iznos da mi ubije dug.taman mi ostane za potreptina za dicu cili misec,a hrani me majka i baka.mada su i one debeli u dugu zbog mene. Trazim posao ,a tko ce mi dicu cuvat. Snacu se nekako. Sve je rjesivo.

(Odgovor članu leptirica2)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: socijalna pomoc samohrane majke
17.1.2014 19:40:34   
girlpower
trebala bi imati pravo na razliku dok primas porodiljno a kad nebudes imala porodiljno onda dobijes pun iznos stalne pomoci

_____________________________

13.04.2000 miko
20.02.2003 gago
17.06.2005 beba
15.08.2010i jedina princeza zvana JEJA

(Odgovor članu leptirica2)
Neposredna veza do poruke: 3
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!