|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Obilno krvarenje u ranoj trudnoci
23.2.2014 18:38:06   
dindon
Pozdrav svima...
Jako mi je tesko dok samo tipkam sve ovo.
Naime ja sam jedna od onih koje nikako da docekaju svoju bebicu.
Imala sam vec 3 spontana ,zadnji u 14.tom tjednu.
Sad od samig pocetka tj.od dana kad bi trebala dobut menstruaciju imam obilno krvarenje,danas i sa ugruscima.
Bila sam kod gin.nisam sumljala na trudnocu vec na nesta sasvim abnormalno jer krvarim vec 13 dana ,na oregledu mi utvrdi trudnocu kija je jos mala i kaze vidimi se za par dana tocno 25.02 ja cu poludit do tada.
dobila sam dufaston 3x1 i folnu da pijem ali krvarenje ne prestaje nikako ,cak mi se cini i gore.
Dali je koja od vas imala slicnih iskustava ??'
Sad me ne boli nista,grudi su i dalje natecene u bolne,piskim svako malo i tada dolazi do veceg krvarenja sa ugruscima..dok lezim ok je .
Doktor mi je reko strogo mirovanje bez tusiranja i sjedenja,svega se pridrzavam ali ne prestaje !!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Obilno krvarenje u ranoj trudnoci
23.2.2014 18:39:36   
dindon
oprostite na ovolikim greskama ali od suza ni nevidim di su mi slova

(Odgovor članu dindon)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Obilno krvarenje u ranoj trudnoci
23.2.2014 20:13:27   
ruwenzor
Ja sam u obje trudnoće prokrvarila u 4 mj i prenijela na kraju, držim fige da zadržiš trudnoću user posted image user posted image user posted image user posted image i da prođe bez problema
Budi pozitivna i optimistična, bebici treba sretna i smirena mama

_____________________________

zvrkica frkica 26.05.2011. <3
smjehuljica 06.09.2013. <3

(Odgovor članu dindon)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Obilno krvarenje u ranoj trudnoci
23.2.2014 20:24:52   
inesica
Bok! Ja sam u drugoj trudnoci imala krvarenje s velikim ugruscima i meni je to s obzirom na prvu trudnocu koja je bila OK, bio jako veliki sok tj. mislila sam da to sigurno znaci prekid trudnoce. Hvala bogu kolegice su me uvjerile u suprotno pa me malo smirile i ginekologica mi je isti dan prepisala Duphaston i mirovanje. Nakon nekog vremena se smirilo, cak sam jos poslije toga isla raditi kad je prosao krizni period. Tako da ti mogu samo savjetovati da se drzis pravila kao i do sada, slusas svog ginekologa i zabavis nekim hobijem da ti malo skrene misli, vazno je zbog toga sto ce ti malo olaksati sto se stresa tice a i to je jako vazno. Opusti se i vjeruj u sebe, to je sve ti mozes uciniti a ostalo nije u nasoj moci.

_____________________________

Ljudi uvijek priželjkuju nekakve promjene, iako ne žele ništa mijenjati.

(Odgovor članu ruwenzor)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Obilno krvarenje u ranoj trudnoci
23.2.2014 21:28:01   
dindon
Hvala vam cure na podrsci,sve onda ima smisla.
Zene uvijek bolje sve razumiju,pogotovo ako prolaze kroz iste ili sl.stvari.
Pao mi je kamen sa srca i dao mi veliku nadu.
Mirujen i pridrzavam se svega.

(Odgovor članu inesica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Obilno krvarenje u ranoj trudnoci
23.2.2014 21:31:20   
dindon
Mislila sam gotovo je sve i m sam prpremila na najgore.
Imala sam spontane ali jos nikada ovako krvarenje ,mozda je neki hematom u pitanju i sve ce biti ok.
Mislit cu pozitivni i nadat se do zadnjeg dana.
O svemu vas obavjestavam i jos jednom velika HVALA user posted image user posted image

(Odgovor članu dindon)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Obilno krvarenje u ranoj trudnoci
23.2.2014 22:20:23   
kisica
Samo mirno, naravno da krvarenja baš i nisu bezazlena, ali ima jako puno trudnica koje krvare u početku i na kraju iznesu trudnoću bez problema. Lezite, trošite terapiju, meni se nakon 3 dan autrogestana krvarenje zaustavilo...tako da samo strpljivo.

_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu dindon)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Obilno krvarenje u ranoj trudnoci
24.2.2014 12:39:21   
dindon
Cula sam i citala o krvarenjima u trudnoci i sama sam svaku trudnocu startala sa laznom menstruacijom i nijedna nije dobro zavrsila ,zato me strah.Ovaj puta he najgorr jer krvarim od ocekivane menstruacije i umijesto da ide na bolje sa terapijom nekako mi se cini gore.

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Obilno krvarenje u ranoj trudnoci
24.2.2014 14:15:07   
Jasmina19
Draga dindon,nadam se da ce bit sve uredu.Samo miruj sto vise i pridrzavaj se terapije koju si dobila.Nemas tu sta vise napravit,preostaje ti samo cekanje.Znam da si sad prestrasena al pokusaj se smirit najvise sto mozes i nemoj citat svakakve stvari po netu jel si samo stvaras dodatan stres.Ja sam imala dva spontana zaredom i znam iz iskustva da ti nije lako.Drzim fige da bude sve dobrouser posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

(Odgovor članu dindon)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Obilno krvarenje u ranoj trudnoci
24.2.2014 16:41:12   
dindon
user posted image user posted image user posted image

malo sam smirenija... prihvatila sam cinjenicu da ja tu puno ne mogu,sem pridrzavati se zadanog i cekati sutra.
malo me pocelo bolit i danas imam malo jace krvarenje i vece ugruske,cak su u dva navrata izasla dva velika komada 2-3 cm user posted image user posted image
Biti ce kako Bog da,a ako me pocne jako bolit gibam na hitnu .
Pocela sam piti Mg jer sam citala da on opusta misice,pa moze pomoc :))

(Odgovor članu Jasmina19)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Obilno krvarenje u ranoj trudnoci
25.2.2014 19:14:17   
dindon
user posted image user posted image drage moje ,dosla sam sa pregleda nazalost moja beba nije uspijela opstat.
Jedino dobro u svemu je da ne moram na kiretazu,doktor je reko da cu se sama ocistit do kraja dao mi je samo neke 3 tablete koje moram popit i doci na kontrolu kada krvarenje prestane.Dugo sam bila kod njega i sve mi fino objasnio..sad mi je dao da se testiram na trombozu jer samo jos to nisam...i onda cekam jos mj.dana i ponovno u nove pobjede samo se nadam ovaj put urednoj trudnoci.
Hvala vam svima na savjetima i podrsci user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu dindon)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Obilno krvarenje u ranoj trudnoci
25.2.2014 20:51:59   
ruwenzor
žao mi je user posted image
drži se, želim ti svu sreću user posted image

_____________________________

zvrkica frkica 26.05.2011. <3
smjehuljica 06.09.2013. <3

(Odgovor članu dindon)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Obilno krvarenje u ranoj trudnoci
25.2.2014 21:41:33   
Jasmina19
A,joj bas mi je žao sto je tako ispalo.user posted image user posted image Obavezno moras na obradu prije iduce trudnoce jel ocito nesto nije uredu.....brisevi,papa,hormoni stitnjace,i testovi na trombofiliju.Nadam se da ces brzo otkriti i rjesiti uzrok spontanih i imati jednu prekrasnu bebicu.

_____________________________

My Ovulation Chart

(Odgovor članu ruwenzor)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Obilno krvarenje u ranoj trudnoci
27.2.2014 15:06:52   
dindon
Uf,uf sve to imam napravljeno vec osim trombofilije koju idem radit iduci mj.kad se ocistim od hormona.
Papu i briseve radim svakih 6 mj.i dosad sve super,stitnjacu isto svakih 6 mj. jer imam Hashimoto...sta se tice nalaza sam predana tome ali dosad jos nije nadjen uzrok moje jadi :(((
ne predajem se ja lako...uskoro u nove pobjede.

(Odgovor članu Jasmina19)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Obilno krvarenje u ranoj trudnoci
27.2.2014 15:40:06   
PinkyFunkyBirdy
Daga dindon, jako mi je žao. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu dindon)
Neposredna veza do poruke: 15
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!