Obilno krvarenje u ranoj trudnoci (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Trudnoća i porod



Poruka


dindon -> Obilno krvarenje u ranoj trudnoci (23.2.2014 18:38:06)

Pozdrav svima...
Jako mi je tesko dok samo tipkam sve ovo.
Naime ja sam jedna od onih koje nikako da docekaju svoju bebicu.
Imala sam vec 3 spontana ,zadnji u 14.tom tjednu.
Sad od samig pocetka tj.od dana kad bi trebala dobut menstruaciju imam obilno krvarenje,danas i sa ugruscima.
Bila sam kod gin.nisam sumljala na trudnocu vec na nesta sasvim abnormalno jer krvarim vec 13 dana ,na oregledu mi utvrdi trudnocu kija je jos mala i kaze vidimi se za par dana tocno 25.02 ja cu poludit do tada.
dobila sam dufaston 3x1 i folnu da pijem ali krvarenje ne prestaje nikako ,cak mi se cini i gore.
Dali je koja od vas imala slicnih iskustava ??'
Sad me ne boli nista,grudi su i dalje natecene u bolne,piskim svako malo i tada dolazi do veceg krvarenja sa ugruscima..dok lezim ok je .
Doktor mi je reko strogo mirovanje bez tusiranja i sjedenja,svega se pridrzavam ali ne prestaje !!!![sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]




dindon -> RE: Obilno krvarenje u ranoj trudnoci (23.2.2014 18:39:36)

oprostite na ovolikim greskama ali od suza ni nevidim di su mi slova




ruwenzor -> RE: Obilno krvarenje u ranoj trudnoci (23.2.2014 20:13:27)

Ja sam u obje trudnoće prokrvarila u 4 mj i prenijela na kraju, držim fige da zadržiš trudnoću [sm=pikapoka2.gif][sm=smiley31.gif][sm=pikapoka2.gif][sm=pikapoka2.gif] i da prođe bez problema
Budi pozitivna i optimistična, bebici treba sretna i smirena mama




inesica -> RE: Obilno krvarenje u ranoj trudnoci (23.2.2014 20:24:52)

Bok! Ja sam u drugoj trudnoci imala krvarenje s velikim ugruscima i meni je to s obzirom na prvu trudnocu koja je bila OK, bio jako veliki sok tj. mislila sam da to sigurno znaci prekid trudnoce. Hvala bogu kolegice su me uvjerile u suprotno pa me malo smirile i ginekologica mi je isti dan prepisala Duphaston i mirovanje. Nakon nekog vremena se smirilo, cak sam jos poslije toga isla raditi kad je prosao krizni period. Tako da ti mogu samo savjetovati da se drzis pravila kao i do sada, slusas svog ginekologa i zabavis nekim hobijem da ti malo skrene misli, vazno je zbog toga sto ce ti malo olaksati sto se stresa tice a i to je jako vazno. Opusti se i vjeruj u sebe, to je sve ti mozes uciniti a ostalo nije u nasoj moci.




dindon -> RE: Obilno krvarenje u ranoj trudnoci (23.2.2014 21:28:01)

Hvala vam cure na podrsci,sve onda ima smisla.
Zene uvijek bolje sve razumiju,pogotovo ako prolaze kroz iste ili sl.stvari.
Pao mi je kamen sa srca i dao mi veliku nadu.
Mirujen i pridrzavam se svega.




dindon -> RE: Obilno krvarenje u ranoj trudnoci (23.2.2014 21:31:20)

Mislila sam gotovo je sve i m sam prpremila na najgore.
Imala sam spontane ali jos nikada ovako krvarenje ,mozda je neki hematom u pitanju i sve ce biti ok.
Mislit cu pozitivni i nadat se do zadnjeg dana.
O svemu vas obavjestavam i jos jednom velika HVALA [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




kisica -> RE: Obilno krvarenje u ranoj trudnoci (23.2.2014 22:20:23)

Samo mirno, naravno da krvarenja baš i nisu bezazlena, ali ima jako puno trudnica koje krvare u početku i na kraju iznesu trudnoću bez problema. Lezite, trošite terapiju, meni se nakon 3 dan autrogestana krvarenje zaustavilo...tako da samo strpljivo.




dindon -> RE: Obilno krvarenje u ranoj trudnoci (24.2.2014 12:39:21)

Cula sam i citala o krvarenjima u trudnoci i sama sam svaku trudnocu startala sa laznom menstruacijom i nijedna nije dobro zavrsila ,zato me strah.Ovaj puta he najgorr jer krvarim od ocekivane menstruacije i umijesto da ide na bolje sa terapijom nekako mi se cini gore.




Jasmina19 -> RE: Obilno krvarenje u ranoj trudnoci (24.2.2014 14:15:07)

Draga dindon,nadam se da ce bit sve uredu.Samo miruj sto vise i pridrzavaj se terapije koju si dobila.Nemas tu sta vise napravit,preostaje ti samo cekanje.Znam da si sad prestrasena al pokusaj se smirit najvise sto mozes i nemoj citat svakakve stvari po netu jel si samo stvaras dodatan stres.Ja sam imala dva spontana zaredom i znam iz iskustva da ti nije lako.Drzim fige da bude sve dobro[sm=bravo.gif]




dindon -> RE: Obilno krvarenje u ranoj trudnoci (24.2.2014 16:41:12)

[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]

malo sam smirenija... prihvatila sam cinjenicu da ja tu puno ne mogu,sem pridrzavati se zadanog i cekati sutra.
malo me pocelo bolit i danas imam malo jace krvarenje i vece ugruske,cak su u dva navrata izasla dva velika komada 2-3 cm [sm=zmeden2.gif][sm=zmeden2.gif]
Biti ce kako Bog da,a ako me pocne jako bolit gibam na hitnu .
Pocela sam piti Mg jer sam citala da on opusta misice,pa moze pomoc :))




dindon -> RE: Obilno krvarenje u ranoj trudnoci (25.2.2014 19:14:17)

[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif] drage moje ,dosla sam sa pregleda nazalost moja beba nije uspijela opstat.
Jedino dobro u svemu je da ne moram na kiretazu,doktor je reko da cu se sama ocistit do kraja dao mi je samo neke 3 tablete koje moram popit i doci na kontrolu kada krvarenje prestane.Dugo sam bila kod njega i sve mi fino objasnio..sad mi je dao da se testiram na trombozu jer samo jos to nisam...i onda cekam jos mj.dana i ponovno u nove pobjede samo se nadam ovaj put urednoj trudnoci.
Hvala vam svima na savjetima i podrsci [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif]




ruwenzor -> RE: Obilno krvarenje u ranoj trudnoci (25.2.2014 20:51:59)

žao mi je [sm=smiley19.gif]
drži se, želim ti svu sreću [sm=smiley31.gif]




Jasmina19 -> RE: Obilno krvarenje u ranoj trudnoci (25.2.2014 21:41:33)

A,joj bas mi je žao sto je tako ispalo.[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]Obavezno moras na obradu prije iduce trudnoce jel ocito nesto nije uredu.....brisevi,papa,hormoni stitnjace,i testovi na trombofiliju.Nadam se da ces brzo otkriti i rjesiti uzrok spontanih i imati jednu prekrasnu bebicu.




dindon -> RE: Obilno krvarenje u ranoj trudnoci (27.2.2014 15:06:52)

Uf,uf sve to imam napravljeno vec osim trombofilije koju idem radit iduci mj.kad se ocistim od hormona.
Papu i briseve radim svakih 6 mj.i dosad sve super,stitnjacu isto svakih 6 mj. jer imam Hashimoto...sta se tice nalaza sam predana tome ali dosad jos nije nadjen uzrok moje jadi :(((
ne predajem se ja lako...uskoro u nove pobjede.




PinkyFunkyBirdy -> RE: Obilno krvarenje u ranoj trudnoci (27.2.2014 15:40:06)

Daga dindon, jako mi je žao. [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]




Stranica: [1]