|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ako neko želi i može da pomogne
27.2.2014 12:37:57   
bebilule
Drage buduće mame,

Ovo je moja prva poruka ovdje, vjerovatno ne i posljednja i treba mi pomoć. Radi se o sljedećem: ja sam iz Sarajeva, u istoj sam borbi kao i vi da se uskoro pojave te dvije crtice. U potrazi sam za Yes Baby lubrikantom kojeg nema u Bosni jer niko nije distributer. Ako neko od vas ima snage, volje i vremena da mi pomogne bila bih vrlo zahvalna. Možda je glupo što ovako pokušavam ali sve sam opcije iscrpila (i online dostavu i kupovinu ovdje...) Ima li iko vremena od vas ko živi u Zagrebu da ode do jedne apoteke (poslala bih pp naziv apoteke), kupi ovaj lubrikant za lakše začeće i pošalje mi autobusom za Sarajevo. Ja bih prije toga poslala, odnosno uplatila novac. Znam da je puno, ali ja baš nikoga nemam tamo...shvatiću ako je ova molba puno i nemojte se smijati ovoj molbi, ovo je poruka davljenika, a nekome možda i neće biti mrsko user posted image user posted image

Hvala i srećno!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Ako neko želi i može da pomogne
28.2.2014 7:58:13   
mišica 666
amo cure jel ima koja dobra duša da pomogne. Bebilule dobro nam došla user posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu bebilule)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Ako neko želi i može da pomogne
28.2.2014 10:28:17   
daxy
bebilule dobrodošla. Ja se nadam da će se javit neka od cura iz Zagreba da ti pomogne.
Sretno u pravljenju bebice. user posted image user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Ako neko želi i može da pomogne
28.2.2014 20:05:29   
bebilule
Hvala vam. Ovdje smo sve sa istim željama. Ja nekako mislim da će se neko naći. Ima dobrih ljudi - javila se odmah djevojka iz Osijeka, ali tamo nema u apoteci a i ako pošalju iz Zagreba u tu apoteku nema autobusa za Sarajevo...a poštom...mi živimo u Bosni, ovdje je sve divlje pa i carinici, pitanje je da li bi i stiglo do mene :(

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Ako neko želi i može da pomogne
28.2.2014 22:32:10   
melka
MILA GDJE BUDES KOJE MJESTO

(Odgovor članu bebilule)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Ako neko želi i može da pomogne
1.3.2014 20:55:09   
bebilule
Sarajevo

(Odgovor članu melka)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Ako neko želi i može da pomogne
2.3.2014 1:12:19   
rafaella
Ajde meni pošalji detalje, da vidim jel mogu, u Zg-u sam skoro svaki dan, a autobusni mi je ko dnevni boravak. Rado ću to učiniti ako mogu user posted image

_____________________________

Žene lako izlude muškarce, ali ih teško dovode pameti :)

(Odgovor članu bebilule)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!