Ako neko želi i može da pomogne (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Nadamo se zajedno



Poruka


bebilule -> Ako neko želi i može da pomogne (27.2.2014 12:37:57)

Drage buduće mame,

Ovo je moja prva poruka ovdje, vjerovatno ne i posljednja i treba mi pomoć. Radi se o sljedećem: ja sam iz Sarajeva, u istoj sam borbi kao i vi da se uskoro pojave te dvije crtice. U potrazi sam za Yes Baby lubrikantom kojeg nema u Bosni jer niko nije distributer. Ako neko od vas ima snage, volje i vremena da mi pomogne bila bih vrlo zahvalna. Možda je glupo što ovako pokušavam ali sve sam opcije iscrpila (i online dostavu i kupovinu ovdje...) Ima li iko vremena od vas ko živi u Zagrebu da ode do jedne apoteke (poslala bih pp naziv apoteke), kupi ovaj lubrikant za lakše začeće i pošalje mi autobusom za Sarajevo. Ja bih prije toga poslala, odnosno uplatila novac. Znam da je puno, ali ja baš nikoga nemam tamo...shvatiću ako je ova molba puno i nemojte se smijati ovoj molbi, ovo je poruka davljenika, a nekome možda i neće biti mrsko [sm=jezicek.gif] [sm=jezicek.gif]

Hvala i srećno!




mišica 666 -> RE: Ako neko želi i može da pomogne (28.2.2014 7:58:13)

amo cure jel ima koja dobra duša da pomogne. Bebilule dobro nam došla [sm=smiley1.gif]




daxy -> RE: Ako neko želi i može da pomogne (28.2.2014 10:28:17)

bebilule dobrodošla. Ja se nadam da će se javit neka od cura iz Zagreba da ti pomogne.
Sretno u pravljenju bebice. [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




bebilule -> RE: Ako neko želi i može da pomogne (28.2.2014 20:05:29)

Hvala vam. Ovdje smo sve sa istim željama. Ja nekako mislim da će se neko naći. Ima dobrih ljudi - javila se odmah djevojka iz Osijeka, ali tamo nema u apoteci a i ako pošalju iz Zagreba u tu apoteku nema autobusa za Sarajevo...a poštom...mi živimo u Bosni, ovdje je sve divlje pa i carinici, pitanje je da li bi i stiglo do mene :(




melka -> RE: Ako neko želi i može da pomogne (28.2.2014 22:32:10)

MILA GDJE BUDES KOJE MJESTO




bebilule -> RE: Ako neko želi i može da pomogne (1.3.2014 20:55:09)

Sarajevo




rafaella -> RE: Ako neko želi i može da pomogne (2.3.2014 1:12:19)

Ajde meni pošalji detalje, da vidim jel mogu, u Zg-u sam skoro svaki dan, a autobusni mi je ko dnevni boravak. Rado ću to učiniti ako mogu [sm=smiley1.gif]




Stranica: [1]