|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   kadica za kupanje bebe
14.4.2010 14:37:12   
adryosijek
zanima me dali je kupala koja svoju bebu u onoj kadici iz plodina ili turbolimaca zove se zirafa ima i u sparu dode 100 kuna vise ili manje.ja trebam uzet ovih dana pa neznam koja je najprekticnija za bebu a necu one sa komodama ili na stalku posto kad rodim idem za italiju kad prode koj mjesec pa dok sam doma da imam di prat bebacaa 

_____________________________

moja mala cura je moje sve...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: kadica za kupanje bebe
14.4.2010 14:40:40   
pako
Neznam kako se zove ali ja sam kupila neku plavu u turbo limaču za 100 kuna i super je. Mala, praktična, možeš s njom di god hočeš!

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: kadica za kupanje bebe
14.4.2010 14:41:25   
ninolina
mislim da ti je sasvim ok

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: kadica za kupanje bebe
14.4.2010 14:41:42   
tinka25
Ne znam konkretno za tu kadicu, ali meni su patronažne rekle da je najbolje uzeti onu običnu, sa ravnim dnom i bez ikakvih izbočina jer samo smetaju. Tako da ti je najbolje uzeti takvu neku koja će ti služiti dok si tu.

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: kadica za kupanje bebe
14.4.2010 14:44:15   
ejmama
Oba puta sam imala onu najobičniju kadicu, samo sam prvi put u kadici imala rupu i gumeni čep i to mi je bilo super jer kad bi bila gotova s kupanjem samo bi maknula čep i voda bi prošla u veliku kadu i onda bi je ispirala,a voda bi curila dole.

Kako sam iskompliciralauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu tinka25)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: kadica za kupanje bebe
14.4.2010 14:50:59   
pincirotvajler
ja imam onu veću iz adax, 100kn je bila, ravno dno

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: kadica za kupanje bebe
14.4.2010 14:52:26   
Anoniman
ejmama, i ja imam tu sa čepom. al nismo ju predugo koristili. najbolje nam je prošla najobičnija kadica bez izbočina, al se, nažalost potrgala, jer je moja kingkongica stala u nju i krc-krc... user posted image
čim su počele sjediti, nabavili smo im jedan škaf taman da mogu sjesti a ne prevrnuti se, sa dubljim stranicama, tako da im dođe do pazuha, dvije manje još i sad uživaju u svojem škafićuuser posted image  - bućkamo ih jednu po jednu.

(Odgovor članu ejmama)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: kadica za kupanje bebe
14.4.2010 14:53:32   
pako
IZVORNA PORUKA: ejmama

Oba puta sam imala onu najobičniju kadicu, samo sam prvi put u kadici imala rupu i gumeni čep i to mi je bilo super jer kad bi bila gotova s kupanjem samo bi maknula čep i voda bi prošla u veliku kadu i onda bi je ispirala,a voda bi curila dole.

Kako sam iskompliciralauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



takva je i naša - ranvno dno sa gumenim čepom da se lakše isprazniuser posted image

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: kadica za kupanje bebe
14.4.2010 14:54:50   
ejmama
Ja sam taj čep izgubila i na kraju sam za Enu morala kupiti novu kadicu, a ova je završila u smeću tako mi je bilo žao jer je bila ko nova ,a nisam nigdje više našla takvu kadicu.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: kadica za kupanje bebe
14.4.2010 14:59:43   
cuba

IZVORNA PORUKA: ejmama

Ja sam taj čep izgubila i na kraju sam za Enu morala kupiti novu kadicu, a ova je završila u smeću tako mi je bilo žao jer je bila ko nova ,a nisam nigdje više našla takvu kadicu.

Imamo i mi takvu kadicu jer je prerasta onu iz komode. Kupili smo je Turbo limača prije jedno 2 mjeseca, 100kn, marka Bubu. Koliko znam ima je još pa možeš provjerit...

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: kadica za kupanje bebe
14.4.2010 15:01:04   
adryosijek
nece mi slikeuser posted image


_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: kadica za kupanje bebe
14.4.2010 15:01:27   
adryosijek
nasla sam ima 3 vrste u turbo limacu ona s cepom je 99 kn ima anatomska bijela i ko bazencic sve su 100 kn

< Poruku je uredio adryosijek -- 14.4.2010 15:03:02 >


_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: kadica za kupanje bebe
14.4.2010 15:04:10   
ejmama
IZVORNA PORUKA: cuba


IZVORNA PORUKA: ejmama

Ja sam taj čep izgubila i na kraju sam za Enu morala kupiti novu kadicu, a ova je završila u smeću tako mi je bilo žao jer je bila ko nova ,a nisam nigdje više našla takvu kadicu.

Imamo i mi takvu kadicu jer je prerasta onu iz komode. Kupili smo je Turbo limača prije jedno 2 mjeseca, 100kn, marka Bubu. Koliko znam ima je još pa možeš provjerit...


Gotovo je sad, znaš da sam slala muža da ide u trgovine i traži takvu kadicu pa da popali čep, šta ćeš trudnički hormoniuser posted image user posted image user posted image On jadan morao slušati jer sam ga ispilila s tim čepom.


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: kadica za kupanje bebe
14.4.2010 15:08:46   
ejmama
IZVORNA PORUKA: adryosijek

nasla sam ima 3 vrste u turbo limacu ona s cepom je 99 kn ima anatomska bijela i ko bazencic sve su 100 kn


Ona bijela ti je isto OK, ja bi uzela ovu s čepom.


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: kadica za kupanje bebe
14.4.2010 15:12:18   
adryosijek
necu valjda biti smotana da izgubim cepuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: kadica za kupanje bebe
14.4.2010 15:14:44   
cuba

IZVORNA PORUKA: ejmama

IZVORNA PORUKA: cuba


IZVORNA PORUKA: ejmama

Ja sam taj čep izgubila i na kraju sam za Enu morala kupiti novu kadicu, a ova je završila u smeću tako mi je bilo žao jer je bila ko nova ,a nisam nigdje više našla takvu kadicu.

Imamo i mi takvu kadicu jer je prerasta onu iz komode. Kupili smo je Turbo limača prije jedno 2 mjeseca, 100kn, marka Bubu. Koliko znam ima je još pa možeš provjerit...


Gotovo je sad, znaš da sam slala muža da ide u trgovine i traži takvu kadicu pa da popali čep, šta ćeš trudnički hormoniuser posted image user posted image user posted image On jadan morao slušati jer sam ga ispilila s tim čepom.


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: kadica za kupanje bebe
14.4.2010 15:20:01   
adryosijek
velika vjerojatnost da i ja izgubim taj cepuser posted image user posted image user posted image  

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: kadica za kupanje bebe
14.4.2010 15:38:31   
ejmama
IZVORNA PORUKA: adryosijek

necu valjda biti smotana da izgubim cepuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ma Hana ti nikad nebi izlazila iz kade pa bi joj ja dala da se igra samo da ne plače da se hoče još kupati, tako da ga je ona negdje šviknula i nikad ga nisam našla.


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 18
   [Obrisani korisnik]
14.4.2010 15:42:15   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu adryosijek)
  Neposredna veza do poruke: 19
   RE: kadica za kupanje bebe
14.4.2010 16:08:54   
mala pcelica
mi smo uzeli u getrou veliku i super nam je,jer one male brzo prerastu pa onda problem nit moze sjesti u nju(ako jos ne sjedi) niti moze leci jer je mala

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: kadica za kupanje bebe
14.4.2010 18:38:34   
marija0
mi smo dobili sa ormarićem za presvlaćenje tako da neznam koliko je koštala, al nije ravno dno i ima čep koji dosta olakšava 

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: kadica za kupanje bebe
14.4.2010 19:08:14   
ZVRK
zvrkić je imao ravno dno u kadici ali ja sam stavila neki dodatak za lakše kupanje bebača.
kadica bila ještinija.neznam više koliko koštala jel je prošlo vremena

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu marija0)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: kadica za kupanje bebe
15.4.2010 8:34:01   
Irena
Mi imamo veliku anatomsku kadicu i ful nam je nepraktična.. Kad ju kupamo muž i ja može ali kad sam sama lakše mi je ju okupat u lavabou ( imam xxl lavabo) nego u kadi...

Po mojem iskustvu ŠTO JEDNOSTAVNIJA I JEFTINIJA..

_____________________________

10.09.2009 Gabrijela

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: kadica za kupanje bebe
15.4.2010 9:19:31   
sig
mi smo našu ljepoticu dok ej bila mala kupali u toj kadici sa čepom... samo što je naš malo pametniji čep se nemože izgubiti jer je sa jedne strane zakačen :)) Sada se kupa kao i mi u velikoj kadi.

_____________________________

imam dvije ljepotice jedna ljepša od druge

(Odgovor članu Irena)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: kadica za kupanje bebe
15.4.2010 13:01:39   
BUMBIKA
Kupila sam najobičniju u Mercatoru(curverovu),manje od 100kn.


I mi smo imali u početku takvu,pa sam ga kasnije kupala u kadici koja stoji na stalku i to mi je odlično,isplatilo se svaku kunuuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu sig)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!