|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Sterilizator
13.3.2013 15:45:08   
Fever
Ako već ima ova tema slobodno ju izbrišite i prebacite ali me zanima....kad se M rodila sam posudila od rodice i koristili smo ga, ali onda na kraju mi puno mjesta zauzima i tako na kraju i dan danas operem dudu, prokuham vodu i u nju ubacim....
Sad ga ne bi uzimala ali mogu tako na taj način sterilizirat i za bebu dudu i bočicu recimo za čaj ili pak mora bit u tom sterilizatoru u kojem stoji po pola sata?!
Koja je razlika, ima li je uopće?!

_____________________________

Princeza naša Matea 28.12.2010.

Princeza naša Mia 14.03.2013.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Sterilizator
13.3.2013 15:48:24   
Keekeelee
Mi sve kratko prokuhamo i to je to. Mislim da nema potrebe za sterilizator.

(Odgovor članu Fever)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Sterilizator
13.3.2013 15:49:42   
BUMBI
Ja imam Aventov sterilizator na struju i mozda radi nekih 5 min i onds izvadim.Sogi ima TT za mikrovalnu i taj je isto ok.
A slobodno mozes i tako ako ga ne planiras kupovati

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Fever)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Sterilizator
13.3.2013 16:09:42   
Piturica
ja imam aventov sterilizator, ovaj sta ide u mikrovalnu. dobila sam ga, ali jos ga nisam imala prilike koristiti. inace, nije onako veliki, kao toranj sta bi ja rekla da lice ovi na struju tako da je nizi i fino stane u mikrovalnu. i koliko sam vidjela na uputama i po snazi moje mikrovalne lijepo stavim 6 bocica unutra, moze dude, izdajalica i sve zivo i to lijepo 5 minuta upalim i onda je gotovo. i nemam pojima zasto bi mi to sve trebalo stajati jos pola sata unutra? pise da ako se ne otvara da je sterilizirano jos 24 sata.
eto.... ja se nadam da ce mi biti od pomoci. kaze mi sestra da je njoj bio odlican jer da joj od onog prokuhavanja stalno onaj kamenac na bocicama... ja nemam pojima... meni je sad prva beba pa kad pocnem koristiti cu vam moci pravu recenziju napisati user posted image user posted image

_____________________________

¯`v´¯)
`·.¸.·´ ♥
¸♥ .·´¸.·´¨) ¸.·♥ ´¨)
(¸.·´ (♥ ¸.·´ ♥♥ Loveeeeeee ♥

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Sterilizator
13.3.2013 16:10:34   
Fever
tako san se i mislila jer bi radije investirala u baby phone nego sterilizator vuser posted image

_____________________________

Princeza naša Matea 28.12.2010.

Princeza naša Mia 14.03.2013.

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Sterilizator
13.3.2013 16:29:39   
Piturica
Fever, naruci nekome taj sterilizator. Taj aventov za mikrovalnu je 230 kn pa ono.. mislim da nije to tako strasno da si narucis nekome za poklon user posted image

_____________________________

¯`v´¯)
`·.¸.·´ ♥
¸♥ .·´¸.·´¨) ¸.·♥ ´¨)
(¸.·´ (♥ ¸.·´ ♥♥ Loveeeeeee ♥

(Odgovor članu Fever)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Sterilizator
13.3.2013 17:32:19   
cuba
Bolje baby phone nego sterilizator koji ti možda neće ni trebati ukoliko budeš dojila. Dudice uvijek možeš u nekom lončiću prokuhati.

Ja imam Chicco sterilizator za mikrovalnu ali ga niti jednom nisam upotrijebila baš iz razloga što sam dojila. Ovaj moj je bio 200kn u Tintilinića.

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu Piturica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Sterilizator
13.3.2013 17:33:49   
pepeljuga
Ja dobila još za T veliki aventov i nikad ga nisam koristilauser posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Sterilizator
13.3.2013 17:43:33   
Hladna
slažem se sa cubom, ja sam bocice i dude svom sinu opkuhala u vodi , oko 5 minuta da je voda vrela i to je to, bezveze je bacat novce ma to

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Sterilizator
13.3.2013 17:49:46   
mama_25
I mi smo bočice i dude prali (opkuhavali) u vrućoj vodi..ionako ćes s vremenom prati sa jarom user posted image

(Odgovor članu Hladna)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Sterilizator
13.3.2013 17:53:31   
Afrodita83
Ja ga nemam namjeru kupovat. šta će trebat prokuhat ću i to je to. Između ostalog smatram da ne treba oko bebe stvarat sterilnu atmosferu, to je živo biće, mora se polako navikavat na okolinu i uvjete za normalan život user posted image

(Odgovor članu mama_25)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Sterilizator
13.3.2013 18:04:58   
sretnaz
Sterilizator je dobro imati ako mama iz nekog razloga ne doji. Dudice je dovoljno prokuhati. A kad je beba veća bočicu se pere sa deterđentom.

(Odgovor članu Afrodita83)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Sterilizator
13.3.2013 18:08:29   
mama_25
A što volim opuštene mamice, i sama sam takva user posted image
IZVORNA PORUKA: Afrodita83

Ja ga nemam namjeru kupovat. šta će trebat prokuhat ću i to je to. Između ostalog smatram da ne treba oko bebe stvarat sterilnu atmosferu, to je živo biće, mora se polako navikavat na okolinu i uvjete za normalan život user posted image


(Odgovor članu Afrodita83)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Sterilizator
13.3.2013 18:40:01   
anne
Ne koristim.
Prve mjesece prokuhavam i to je to.

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu mama_25)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Sterilizator
13.3.2013 21:01:36   
Fever
ma od Matee stvarno iman sve i nju sam dojila 16 mj i bilo mi glupo radi duda palit sterilizator, a baby phone jedino nean a koristit će mi stvarno na duže staze pa bi to mogla nekome naručiti jer me par prijatelja pitalo šta uzet, a opet nisu vrimena baš da nekome mogu reć ja bi to i to, uglavnom fala na odgovorima!

_____________________________

Princeza naša Matea 28.12.2010.

Princeza naša Mia 14.03.2013.

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Sterilizator
10.6.2013 20:53:48   
FIGICA FIFINANKICA
imala Chiccov na hladnu sterilizaciju

(Odgovor članu Fever)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Sterilizator
11.6.2013 8:57:16   
paola06
Figica gdje si kupila taj za hladnu sterlizaciju i kolika je cijena?
Ja sam vidjela neki dan u konzumu chiccov parni sterlizator za 350 kn,što je super cijena pa sve mislim dal da ga kupim....

(Odgovor članu FIGICA FIFINANKICA)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Sterilizator
14.6.2013 10:20:44   
Marti83
Ma samo prokuhaj i to je to.Sterilizator bih imala samo ako bi posudila,a pošto nemam od koga ja prokuhavala i opet je ok

_____________________________

Od svih ozbiljnih stvari, brak je najsmješniji......
David 23.03.2012

(Odgovor članu paola06)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Sterilizator
14.6.2013 10:25:46   
evanoi
sterilizator mi je bio super doslovno, ali da ga nisam posudila od šogorice, ne bih ga kupovala, pogotovo jer dojim, pa sam AD nadodavala samo na početku dok bebač nije ojačao. i tada, da mi ga ona nije dala, prokuhaval bih u vrućoj vodi ili hladnoj s onim nekakvim prahom za steriliz. iako nakon 2., 3. mj. se ne mora više ništa sterilizirati, bitno je bebi stvoriti imunitet.

(Odgovor članu Marti83)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Sterilizator
14.6.2013 10:35:57   
plavka
nisam kupovala sterilizator, već smo koristili tekučinu od chicca za sterilizaciju i odlično nam je poslužila, istu ćemo koristiti i kod ove žofike koja nam dolazi.....
tekućina tj. hladna sterilizacija odlična je i isprobana.

_____________________________

26.06.2009. naša ljepotica
stigla nam još jedna curka13.07.2013

(Odgovor članu evanoi)
Neposredna veza do poruke: 20
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!