|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pišo
17.10.2012 14:49:46   
ucitelj
Zene koje imate musku djecu molim vas pomoc. Bili na kontroli prije cijepljenja i dr mu gledala jajca i pisu kaze nesto(nisam pola razumjela) da nisu se "skroz spustila" i ako se ne spuste za 3 mj da ce morat ici endokrinologu i primat hormonske inekcije. ostala sam bez zraka i teksta. nemam pojma sta joj to znaci. niti je ona ista objasnila lipo. rekla mi je jos da pratim jel sve stoji na mjestu. ja sad ko luda nemam pojma sta da pratim di da pipam i kako? zna li iko ista o tom ?

< Poruku je uredio Zvonki -- 30.10.2012 13:05:16 >


_____________________________

<3 Moj anđeo Mihael dosao na svijet 31.07.2011.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Piso
17.10.2012 14:59:06   
beba7
hej draga ,ja imam muško dijete ,moj to nije imao,ali moje frendice mali je to imao to ti znači
da mu se u kesicu nisu sputila jajca ok?
ne brini polako a prije nego šta poduzmete nešta možeš još jedno mišljenje
od drugoga lječnika primit

(Odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Piso
17.10.2012 15:21:54   
ucitelj
ma skontala sam da na to misli ali boze dragi kako cu ja skontat jel jaje tu ili nije nije mi ni pokazala sta da gledam kao guzva joj pa nema kad al eto kao za 3mj trbam doc na kontrolu pa cemo vidit sta je a do tad da ja pratim jedino nemam pojma st i kako pratit

_____________________________

<3 Moj anđeo Mihael dosao na svijet 31.07.2011.

(Odgovor članu beba7)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Piso
17.10.2012 15:28:08   
beba7
e to ti ja isto neznam ,ma glupo mi je to šta ću ja to pratit svejedno idete za 3 mjeseca opet
a do tada će se sputit jajca ,koji su to glupi lječnici treba ih tuč sve ,
sputit će se to ja do danas nikad nisam čula da nisu user posted image

(Odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Piso
17.10.2012 15:36:11   
ucitelj
ja imam osjecaj da od kad sam napokon rodila ovi samo traze da me jos malo unazade da ne uzivam u svomklinu tako mi je od prvog dana. ma ova ped svakako samo trzai dlaku u jajetu znam je da sve se treba gledat i pazit ta ko ga voli vise od mene ali brte mili stalno mi radi neke zavrzlame samo se nadam da ce na kraju ve bit ok jer sve sto je do sad mu prognozirala nije se obistinilo

_____________________________

<3 Moj anđeo Mihael dosao na svijet 31.07.2011.

(Odgovor članu beba7)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Piso
17.10.2012 16:49:07   
pincirotvajler
neznam ništa o tomeuser posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Piso
18.10.2012 12:32:17   
BUMBI
Tako je mene prošle godine urolog na prvom pregledu isprepadao,isto mu se jedno jajce nije spustilo,tj tamo je ali kao šeta gore dolje.Rekao mi daće morati na operaciju,nije mi uopće spominjao tu hormonsku inekcijuuser posted image
Bili smo još par puta na pregledu i kaže da je za sada ok i da nemora na opraciju,da će pratiti.Evo baš ovaj mjesec idemo opet na kontrolu pa ćemo vidjeti šta će sad reći

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Piso
19.10.2012 16:01:19   
ucitelj
o bumbi i njemu je jajce setalo al kao ssad ga nemre napipati al kad sam je zvala danas jer mi vrag ne da mira kaze da se ne sekiram vele ko zna mozda mu je bilo hladno nije normalna al eto samo me baca u depru bez razloga muz je gleda i kaze po njem sve da je na mjestu

_____________________________

<3 Moj anđeo Mihael dosao na svijet 31.07.2011.

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Piso
19.10.2012 20:45:51   
BUMBI
Nemoj se s ekirati.Vidjet češ što će ti reći na slijedećem pregledu

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!