|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dijete od 1 godinu ide logopedu, defektologu?
5.10.2012 13:06:43   
hehehe
jel neko od vas možda išo onda ili pak čuo za takve slučajeve jer je meni to nenormalno i ne mogu shvatit zašto?!

< Poruku je uredio Zvonki -- 5.10.2012 14:32:26 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Dijete od 1 godinu ide logopedu, defektol...
5.10.2012 13:10:17   
danery
pa u čemu je problem da tako rano mora ići user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu hehehe)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Dijete od 1 godinu ide logopedu, defektol...
5.10.2012 13:11:38   
hehehe
nema apsolutno nikakvih problema! gospon fizijatar nas poslo! user posted image

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Dijete od 1 godinu ide logopedu, defektol...
5.10.2012 13:11:53   
pincirotvajler

IZVORNA PORUKA: danery

pa u čemu je problem da tako rano mora ići user posted image



_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Dijete od 1 godinu ide logopedu, defektol...
5.10.2012 13:15:00   
danery
fizijatar?svašta,što li je on uočio da bi zahtijevalo i logopeda i defetologa user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Dijete od 1 godinu ide logopedu, defektol...
5.10.2012 13:19:32   
hehehe
pa još me pito kaj sve priča, ja mu nabrojim većinu i očito to niš ne znači!
ne kužim kaj je htjel čut, da dijete od 1 god. rečenice slaže il kaj!?


(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Dijete od 1 godinu ide logopedu, defektol...
5.10.2012 14:53:12   
danijela8
pretpostavljam da mu je nešto općenito bilo sumnjivo kod tvog djeteta, možda u motorici ili općenito u ponašanju...
Ne mora bit ništa, ali mislim da ti defektolog može dati konkretno mišljenje bez obzira što je dijete ima samo 1 godinu... Moja prijateljica je svoga sina koji je tad imao 1 god i 9mj vodila u defektologa (mali ima ADHD).

(Odgovor članu hehehe)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Dijete od 1 godinu ide logopedu, defektol...
5.10.2012 17:01:19   
pincirotvajler
nemam pojma,ali kaj..nemaš kaj izgubit ak odeš kaj ne?bar buš mirna kad ti kaže da je sve okuser posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu danijela8)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Dijete od 1 godinu ide logopedu, defektol...
6.10.2012 11:43:11   
mišica 666
moje dijete ide logopedu i defektologu od godine i po. poslali su je jer između ostalog nije pričala ni reagirala na okolinu sukladno svojoj dobi. prve sumnje su bile na autizam ali izgleda da je samo ljenost u pitanju. nemoj savjet fizijatara i drugih stručnjaka shvatiti kao napad na svoje dijete već shvati kao pomoć tvome dijetetu. fizijatar je u svome radu vidio tisuće dijece a ti imaš jedno - dvoje (predpostavljam) i ima sigurno više iskustva. zahvaljujući radu sa mojim djetetom ona je u ovih 8-9 mj. potpuno drugo dijete. budi otvorena uma i shvati da pomažeš svome dijetetu. sretno :)

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Dijete od 1 godinu ide logopedu, defektol...
7.10.2012 9:29:56   
hehehe
al on super komunicira i reagira na sve, zove mama, tata, baba, deda, teta, duda, da, ne, odaziva se kad ga zovemo pa kaj to nije dovoljno za dijete od godinu dana?!
i ne kužim kakve veze fizijatar ima s tim da nas tam šalje!
od početka nam je govoril da ima svakakve smetnje, a dijete se uopće ne razlikuje od svojih "zdravih" vršnjaka i potpuno normalno napreduje.
pa valjda bi i pedijatrica vidjela na redovnim kontrolama da nekaj ne štima, a ovaj nabroji bar 5 problema kad dođemo do njega!
nije mi jasno - zakaj od zdravog djeteta radi bolesno!! user posted image

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Dijete od 1 godinu ide logopedu, defektol...
7.10.2012 10:42:16   
mišica 666
ja sam i dalje za to da odete logopedu i defektologu da oni pregledaju dite. a fizijatar je vidio mnogo djece i radi s njima svakodnevno pa možda bolje uočava neke stvari od mene i tebe odnosno laika. bolje otići 100 puta bezveze doktoru nego jedanput ne otići kad je trebalo. i ne budi tako ljuta na tog fizijatra on samo pomaže tvom djetetu.

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu hehehe)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Dijete od 1 godinu ide logopedu, defektol...
8.10.2012 9:56:59   
ema55
Ja sam dijete od godinu ipo nakon pregleda fizijatru vodila neuropedijatru, i u Split na Na raznorazne preglede. Fizijatar zna zašto je poslao. Kad bi mi laici mogli ocjeniti i usporediti djecu šta je u redu a šta nije, onda medicina ne bi trajala toliko koliko traje.
Ajde kao što su ti i cure rekle, pa neka stručnjak ocjeni.

_____________________________

princezica mamina najdraža, i ljubav najveća:)-09.11.2009.

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Dijete od 1 godinu ide logopedu, defektol...
9.10.2012 8:22:43   
kanader
meni nije jasno zbog čega dijete onda vodiš kod fizijatra????ako je sve normalno o ok.jel stvarno tak teško zbog mira u glavi i čiste savjesti odvesti dijete još i kod defektologa i logopeda???

_____________________________

letio sam nekad, letio i ja...imao sam krila ,krila leptira

(Odgovor članu ema55)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Dijete od 1 godinu ide logopedu, defektol...
11.10.2012 10:58:33   
hehehe
idem jer svaki put mislim da će mi reć nekaj dobrog, a svaki put se samo zbediram...
i pedica nam je rekla da za defektologa nema smisla, a za logopeda ćemo vidit...

(Odgovor članu kanader)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Dijete od 1 godinu ide logopedu, defektol...
11.10.2012 11:08:27   
seraphyme
hehe samo ti odvedi dijete kud god je rečeno. moj mali je dvaput bio kod neuropedijatra i ortopeda zbog ružnih palčeva na stopalima(naime, svi u muževoj obitelji imaju takove palčeve). da mi se išlo, nije, ali ne daj bože da je bilo neš ozbiljno , a da nisam reagirala..... požderala bih se. i sama sam mislila da bezveze obilazimo liječnike( u biti i i jesmo), ali sam odradila što mi je rečeno.

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu hehehe)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Dijete od 1 godinu ide logopedu, defektol...
11.10.2012 11:16:42   
hehehe
a dao on nama i ortopedske cipele pa nam hzzo nije odobrilo, kaj mi onda još više daje do znanja da mom malom te cipele uopće ne trebaju i da ih on očito dijeli šakom i kapom, očito svima koji dođu s godinu dana!

(Odgovor članu seraphyme)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Dijete od 1 godinu ide logopedu, defektol...
11.10.2012 11:18:51   
seraphyme
ako se ne slažeš sa dijagnozom potražiš drugo mišljenje. zašto ste uopće upućeni fizijatru? mora biti neki simptom za start

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu hehehe)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Dijete od 1 godinu ide logopedu, defektol...
11.10.2012 11:53:20   
hehehe
neurorizičan je, al fala Bogu, nikad nije imo bilo kakve smetnje il zaostajanja u razvoju.

(Odgovor članu seraphyme)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Dijete od 1 godinu ide logopedu, defektol...
11.10.2012 12:04:41   
seraphyme
e, tu smo. svako neurorizično dijete ima puno više kontrola kod raznih specijalista nego ostala djeca. štos ti je u tome da oni primjete nijanse koje nama ostalima promiču i jako ih je bitno na vrijeme detektirati i popraviti. fizijatar ne zna sve, zato se nadopunjuje sa logopedom i defektologom. to ne znači nužno da s tvojim djetetom nešto nije u redu, ali dobro je prekontrolirati. ne bi valjalo da za par godina ideš na sistematski za školu i onda ti nakaleme 50 dijagnoza

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu hehehe)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Dijete od 1 godinu ide logopedu, defektol...
11.10.2012 12:09:35   
mišica 666
tvoja pedijatrica očito ne zna što govori jer je defektolog s mojom curom i našim radom učinio čuda a iste je dobi ko tvoje dijete kad je krenila kod defektologa. samo trebaš naći defektologa koji radi s tako malom djecom i logopeda isto.

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu seraphyme)
Neposredna veza do poruke: 20
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!