|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Liječenje neplodnosti
4.3.2012 12:44:50   
pippa
Bokić svima Nova sam na forumu, zna li netko što o liječenju neplodnosti u privatnim klinikama?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Liječenje neplodnosti
4.3.2012 14:48:55   
sax52341
Pozdrav!
A sta te konkretno zanima? Ja sam tek na pocetku, odlucila sam se najprije probat privatno. Iza mene je jedan neuspjeli postupak. Pitaj sta god te zanima

(Odgovor članu pippa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Liječenje neplodnosti
4.3.2012 18:32:22   
pippa
Sve me zanima...cijene,koliko otprilike vremena treba za pretrage...MM i ja smo išli u VV i obavili smo neke pretrage.Ali to sve dugo traje,čekanje za doktora ubija...Pa smo odlučili ići privatno.I zanima me koja je dobra klinika.

(Odgovor članu sax52341)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Liječenje neplodnosti
5.3.2012 10:00:52   
*zmaja*
ej pippa,

vidim da si i tu postavila upit, već sam ti napisala na problemima sa zatrudnjivanjem kako ja preporučam polikliniku beta puls i dr. romanu dmitrović, ja sam išla kod nje i odlična je!
ovako prije nego što uopće krenete u proceduru trebaš imati sljedeće nalaze:
papa test koji nije stariji od 6 mjeseci
cervikalne briseve koji nisu stariji od 6 mjeseci (ja sam ovo radila kod svog državnog ginića i nalazi se čekaju cca dva tjedna iako su moji bili gotovi za tri)
nalaz sperimiograma (ako radiš privatno gotov je isti dan, mislim da košta 300 kn, ako se pamćenje dobro služi)
hsg (ispitivanje prohodnosti jajovoda) - ja sam radila u poliklinici beta plus i košta 1300 kn
nalazi hormona štinjače, estradiol, progesteron i prolaktin (ako radiš privatno gotovo je isti dan, nažalost ne znam koliko bi koštalo sve skupa ali računaj cca 500 kn)
inseminacija ti je 2000 kn plus lijekovi ako radiš u stimuliranom ciklusu (ja sam koristila klomifen koji je oko 150 kn, gonal koji su mi donirali u poliklinici jer ne nekom paru ostao, ginekologica mi je rekla da gonal košta oko 2000 kn, ovitrelle koji je 300 kn i utrogestan koji je oko 200 kn)
ivf ti je s lijekovima oko 15 000 kn.

evo ti link na cjenik u beta plus: http://www.betaplus.hr/cijene/cjenik.html
i mpo cjenik: http://www.betaplus.hr/cijene/mpo-cjenik.html

ja sam s pretragama krenula u 11. mjesecu (nisam imala ništa od nalaza osim papa testa) inseminacija mi je bila u siječnju.

osim gore navedenih pretraga za mpo trebaš još i (ove nalaze trebate oboje i ti i mužek):
potvrdu o psihološkom i pravnom savjetovanju, to ti radi obiteljski centar i besplatno je, evo linka http://www.ocgz.hr/, naručuješ se na broj telefona koji ti je na web stranici
nalaz za markere hepatitisa i hiv (uputnicu tebi i mužu daje dr. opće prakse), vadiš krv u petrovoj 3, besplatno je i nalaz je gotov za tjedan dana
nalaz krvne grupe i rh faktora - ako nemaš onda nek ti dr. opće prakse napiše na ovu uputnicu za hiv i hepatitise jer se vadi na istom mjestu
kopiju vjenčanog lista ili ako niste u braku potvrdu od javnog bilježnika o vanbračnoj zajednici
kopiju osobne tebe i muža.

mislim da sam ti sve navela, ako te još nešto zanima pitaj...
dođi nam na inseminaciju, na toj temi smo sve koje se borimo s mpo-om.


_____________________________

i noga u guzicu je korak naprijed!

(Odgovor članu pippa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Liječenje neplodnosti
5.3.2012 10:31:28   
Anni_
pippa draga pozdrav! Zmaja ti je sve lijepo napisala. Moj savjet ti je da odmah nađeš neku kliniku i odeš na prvi pregled. Oni ti tad daju popis ovog svega i sve radiš usput. Nema veze u kojoj si fazi ciklusa, samo ih nazovi pa nešto dogovori. Jer znaš da se različite pretrage rade u različitim fazama ciklusa (npr. neki hormoni od 3-5 dc, progesteron 21 dc, prohodnost jajovoda-HSG do 12 dc, itd).
Ja sam dosta pozitivnih reakcija pročitala za IVF centar, mada smo mi krenuli u IVF polikliniku (bilo je OK, mada nismo daleko došli jer smo se prebacili na VV, tako da nemam neku preporuku).
Probajte čim više toga napraviti na uputnicu, jer možeš i tako kombinirati pa ispadne malo jeftinije.
Nadam se da sam barem malo pomoglauser posted image

_____________________________

Jednom mora uspjeti...

(Odgovor članu *zmaja*)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Liječenje neplodnosti
5.3.2012 14:47:58   
Leptir5
pippa ako si blizu Splita onda ajde u Cito, cijene su ti individualne,najbolje ti je otić u polikliniku i oni će te uputit na pretrage i postupke koji su za vas najbolji, neki ljekovi idu i na recept pa u svoje ginek.socijalne možeš uzet nakon što ti privatni gin ispiše na nalaz

_____________________________

4xAIH
1.IVF.... beta 0
2.IVF.... beta 650 termin 15.04 :)
9.4 rodila se moja ljepotica :)

(Odgovor članu Anni_)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Liječenje neplodnosti
5.3.2012 16:11:41   
pippa
Cure hvala vam puno!!!!

(Odgovor članu pippa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Liječenje neplodnosti
4.6.2012 16:11:31   
pippa
Bok cure! Još jednom puno hvala na informacijama! Odlučila sam se za polikliniku Beta plus! Stvarno su super! U srijedu idem na inseminaciju! Hvala!user posted image

(Odgovor članu pippa)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!