slim`n fit air (Puna verzija)

Forum >> [Obiteljski život] >> Ljepota i moda



Poruka


Indy -> slim`n fit air (13.3.2012 11:41:11)

jel netko to ima? kakva su iskustva? jel istina sto kazu u reklami?




ruwenzor -> RE: slim`n fit air (13.3.2012 11:47:50)

Ak je to ono kaj mislim da je[sm=smiley17.gif], ima mm-ov frend, svaki dan ide trčati/hodat s tim, ja sam ga zafrkavala da kaj će mu to za jogging al navodno mu super prati rad srca (ima problema s srcem) i navodi ga na promjenu tempa kad treba, on je jako zadovoljan, poboljšao kondiciju, prije se uspuhao kad je dulje hodao a sad pretrči par km dnevno. I smršavio je, naravno.




hehehe -> RE: slim`n fit air (13.3.2012 11:48:38)

ja ga imam i stvarno je super, jedino ak ćeš ga prat u vešmašini otpadat će ti ona silikonska trakica s nutarnje strane koja služi da ti steznik ne sklizne.




Indy -> RE: slim`n fit air (13.3.2012 11:57:16)


IZVORNA PORUKA: ruwenzor

Ak je to ono kaj mislim da je[sm=smiley17.gif], ima mm-ov frend, svaki dan ide trčati/hodat s tim, ja sam ga zafrkavala da kaj će mu to za jogging al navodno mu super prati rad srca (ima problema s srcem) i navodi ga na promjenu tempa kad treba, on je jako zadovoljan, poboljšao kondiciju, prije se uspuhao kad je dulje hodao a sad pretrči par km dnevno. I smršavio je, naravno.

mislim da ti mislis na onaj pojas za mrsavljenje, ovo je samo steznik




hehehe -> RE: slim`n fit air (13.3.2012 11:59:25)

mene je oduševio, nakon poroda mi je ostalo još dosta viška kg i sva ta koža kaj visi...
vjeruj mi - čini čuda!




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (13.3.2012 13:05:16)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




modesty blaise -> RE: slim`n fit air (13.3.2012 14:29:28)

žene, manite se gluposti s TV prodaje ....
ak oćeš dobro i kvalitetno raspitaj se za ovo ...
vredi pogledat

http://www.spanx.com/home/index.jsp




Indy -> RE: slim`n fit air (13.3.2012 18:16:50)

ja znam da se nemogu tako rjesiti stomaka, dolazi toplije vrijeme, a idem i u svatove uskoro, a ja izgledam kao trudnica. radim na tome da to rijesim, a to ce potrajati, ja se nadam da mi steznik nece za stalno trebati[sm=smiley1.gif]




ruwenzor -> RE: slim`n fit air (13.3.2012 18:43:50)

joj sad ne znam jel mi više neugodno il smiješno [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif], to uopće nije to kaj sam mislila da je [sm=smiley9.gif]

mislila sam da mislite na onaj uređaj, ko sat izgleda, koji broji kilometražu, kalorije, rad srca i sl. dok osoba trči, nešt ko osobni trener u satu
stvarno nisam ja za te steznike i takve stvari, nejde mi to nikak [sm=jezicek.gif]
isprika usput za skretanje s teme




Indy -> RE: slim`n fit air (14.3.2012 12:21:43)

netrebas se ispricavati, cula sam za taj aparat, ni to nije lose, za tjelovjezbu. samo sam ja iz prve mislila da ti mislis na sliming belt koji je takodjer aktualan, kazu da se s njime mrsavi.




Stranica: [1]