|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Molim vas savjet u vezi temperature..
15.11.2011 18:58:33   
makka pakka
Večer svima...molila bi vas savjet, naime, curica koja ima uskoro 3 god mi je u fibri od sinoć...nema kašlja ni nešto posebno da je slinjava al temperatura je skočila na 39,5..cijelu noć smo je spuštali sirupom a danas sam počela sa lupocet čepićima..stavila sam čepić danas u 5 popodne, sad vidim da je opet počela...koliko dugo vi skidate kući temperaturu ili idete odmah u pedijatra? Nisam bila i sad se grizem, radi mi tek sutra popodne a noć je pred nama...jel joj mogu stavljat čepić svako 4 sata!! Nisam pametna šta da radim, nikad dosad mi nije imala ovoliko temperaturu i uvijek bi je skinuli sirupićem... molim vas savijet i hvala vam...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Molim vas savjet u vezi temperature..
15.11.2011 19:02:05   
pincirotvajler
mi čekamo dva dana pa idemo ako se ne snizuje
dajemo čepić svakih 6sati


_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu makka pakka)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Molim vas savjet u vezi temperature..
15.11.2011 19:05:03   
mišica 666
jel imaš šta jače od lupoceta za fibru.nama kad je tako velika ne ide dolje bez ibuprofena ili voltarena u krajnoj nuždi. pa onda možeš kombinirati recimo ibruprofen sirup di duže drži pa sljedeći put lupocet i ako ne bude bolje sutra idite u doktora. nek cura brzo ozdravi. user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Molim vas savjet u vezi temperature..
15.11.2011 19:24:45   
makka pakka
Hvala vam cure...dala mi je u apoteci lupocet, sad nisam pametna dal da joj kombiniram tj mjenjam čepić''

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Molim vas savjet u vezi temperature..
15.11.2011 19:31:34   
mišica 666
ako imaš ibruprofeni sad ako ima fibru iznad 38.5 a nisi joj ništa davala zadnjih 3-4 sata daj joj ibruprofen da ima mirnu noć. on duže traje i brže spusti fibru. onda sljedeći put možda kroz jutro možeš dati lupocet.

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu makka pakka)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Molim vas savjet u vezi temperature..
15.11.2011 19:42:59   
Zvonki
Vladaju viroze. Mi ne idemo liječniku ako imamo temperaturu. Ako pređe treći dan(a to je bilo jako rijetko) onda odemo.


_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu makka pakka)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Molim vas savjet u vezi temperature..
15.11.2011 22:47:45   
mala99
Lupocetčepiće možeš svaka 4 sata, mi smo tako davali još kad je bio beba. Inače za takvu visoku tem. uzmi ibuprofen sirup, on bolje pomaže. Nama lupocet čepići slabo snize temperaturu.

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Molim vas savjet u vezi temperature..
15.11.2011 22:48:29   
mamacita
Bilo je trenutaka kada kod temperature izmjena ibuprofena i lupoceta nije bas brzo djelovala, a temperatura je rasla, i naravno, uvijek se to desavalo po noci, pa smo mm i ja dijete stavili u mlaku vodu u kadi (vise hladna nego topla) i polijevali po kosici vodu, jer takve temperature znaju ostetiti djeci mozak ako ih se pravovremeno ne skine. Takav tretman nam je preporucio nas pedijatar. Ako je temp. trajala 3 dana, onda smo isli kod dr. Sada kad su u skoli, onda je to druga prica, sada idem prvi dan, jer ako treba lijek, radije da ga odmah pocnu piti pa da sto manje izostaju iz skole.

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Molim vas savjet u vezi temperature..
16.11.2011 7:46:09   
makka pakka
Hvala vam drage cure...noć je bila bolja od prošle...tuširali je i stavili čepić, a jutros oko 6 samo sirupić jer pada temperatura...od sada ću imat ibubrufen čepiće kući pod obavezno!!!
Još je bila i povratila...Napokon spava, mirna ko malo janje...grozim se temperatura kod male djece...
By the way, vama puno hvala, savjet uvijek dobro dođe...

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Molim vas savjet u vezi temperature..
16.11.2011 7:54:15   
mišica 666
drago mi je da je bolje, i ja mrzim fibru meni Luna ovo ljeto 40 i neće da spadne. katastrofa. otad kad dobije fibru mrak mi padne na oči. držite se cure user posted image user posted image user posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu makka pakka)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Molim vas savjet u vezi temperature..
16.11.2011 8:00:57   
makka pakka
Ajme meni to ti virujem..užas..a inaće nisam neki paničar, radim sa malom djecom, nagledam se i fibra i čuda al kad je moja u pitanju ko da sam sa marsa pala..valjda kako nije sklona velikim fibrama nisam ni bila spremna..user posted image
Bojim se konvulzija ko vraga, pa mi svašta pada na pamet...

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

lipše ime?
turići

andrej,andrijan,petar?

vas izbor? (80%)

koliko lipše' (20%)


Broj svih glasova: 64

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!