|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   proljev
30.10.2011 19:00:17   
tina0310
imamo 17 mj i proljev već 7dan,i do 7 stolica sluzavih,nalaze čekamo-zahvatili nas blagdani pa nikako ih dočekat

pedijatrica prah propisala a pijemo i humanu9 s čokolinomuser posted image

jako nam je pomoga čaj od mente i šipka,sad smo spali na 3 stolice dnevno ali s hranom smo užasuser posted image user posted image user posted image

po cile dane ne papimo ništa a naveče 3boce i onda smo cili dan pospani i umorni jer cilu noć se nosamo i papimo

jedva nekako sam mu uspila boce smanjiti na 3dnevno,pije dobro ali od hrane apsolutno ništa ni grizuser posted image




< Poruku je uredio tina0310 -- 30.10.2011 19:01:12 >


_____________________________

-mamin miš-
Alen 19.05.2010.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: proljev
30.10.2011 19:33:31   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image
žao mi je kaj se mučite,mi imamo rijetko i sluzavo samo od zubića ali ne tako puno na dan
što se apetita tiče,jedna viroza nam je takva bila-5d nije ništa osim cicanja htio i smršavio je 2kg..i trebalo je još 5d poslije da počne normalno jesti
držite se user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu tina0310)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: proljev
30.10.2011 22:25:03   
tyna
i kod nas već 7.-i dan proljev, tako da nažalost znam kako vam je. jedino je dobro kod nas to što malac hoće sve jesti.
brzo ozdravite!

(Odgovor članu tina0310)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: proljev
31.10.2011 8:43:01   
mišica 666
nemoj ga prisiljavati na hranu. kad si bolestan tijelo svu energiju upotrijebi za borbu protiv bolesti a ne za probavu. bitno je da dosta pije i jede kolko može kad ozdravi vidit ćeš kako će njupat da nadoknadi sve. ili mu možeš davat više puta po par žlićica. ja sam svojoj Luni doslovno samo umoćila žlićicu u hranu da poliže jer bi u protivnom sve povratila. 

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu tyna)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: proljev
31.10.2011 11:29:54   
kanader
da li su stolice "probavljene"ili ima neprobavljenih komadića hrane?????obzirom da si napisala da su sluzave možda je nepodnošenje neku hrane(tipa laktoze, glutena......).obrati pažnju na to

_____________________________

letio sam nekad, letio i ja...imao sam krila ,krila leptira

(Odgovor članu tina0310)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: proljev
31.10.2011 15:05:45   
sarah_zg
a da probaš pro life? Nama uvijek pomaže, a što se apetita tiče, doći će kad prizdravi!

_____________________________

Baci brigu na veselje!

(Odgovor članu kanader)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: proljev
1.11.2011 22:21:08   
tyna
tina, kak je maleni?

(Odgovor članu tina0310)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!