|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Krvarenje u trudnoći
21.9.2011 14:57:20   
Leptir5
Joj drage moje molim vas pišite mi tko ima iskustva sa krvarenjem u trudnoći i sretnim završetkom. Stvarno me ovo više nervira user posted image opet malo krvarila,baš svježa krv,pa pola sata ništa,čekam ako opet krene zovem polikliniku i na uzv. To bi mi bio 4. u mj dana,jer sam i prije krvarila i vidili su hematom. Na zadnjem uzv prije 2 tjedna gin je rekao da je sve super,da mirujem radi hematoma i mirujem danima samo leži,svako peti dan malo se prošetam. Stvarno me ovo izluđuje više,a smečkasti iscjedak traje mj dana već.

< Poruku je uredio anaxx -- 21.9.2011 15:04:48 >


_____________________________

4xAIH
1.IVF.... beta 0
2.IVF.... beta 650 termin 15.04 :)
9.4 rodila se moja ljepotica :)
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Krvarenje u trudnoći
21.9.2011 19:50:19   
lidac0605
Ja sam krvarila 3.i 4.trudnoću,3.prvih mjesec dana,a 4.prva 2 mjeseca,u 3.su mi isto vidli hematom,a u 4.čak nisu ni vidli otkud to krvarim tolko...uz lijekove i strogo mirovanje,evo ih-jedan 7 god,jedan 15mj...
Bit će sve ok,samo je to krvaruckanje za nas zabrinjavajuće,iscrpljujuće i izluđujuće...al posle se sve to isplati,kad dobiš svoju štrucu u ruke...
Čuvaj se,leptiriću!

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Leptir5)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Krvarenje u trudnoći
21.9.2011 20:56:07   
mirna
Imala sam krvavi iscjedak u prvoj trudnoci (8.tjedan) i u drugoj (10.tjedan) ali trajalo je samo jedan dan.

Nisam znala leptir da si i ti trudna. Cestitam od srca!!! U kojem tjednu si? Znam da si dugo zeljela user posted image zato drzim fige da bude sve u redu! ODMARAj!!!user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Krvarenje u trudnoći
21.9.2011 21:47:03   
mamacita
Koji ti je tjedan trudnoce? Svjeza krv ne bi trebala biti, ja sam imala oko 10 tog tjedna u 2. trudnoci neko smeckasto krvaruckanje koje se uspostavilo da je zaostalo od posljednje mjesecnice, nakon toga je prestalo.

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Krvarenje u trudnoći
21.9.2011 21:52:54   
troubled
ja sam sad, u zadnjoj trudnoći, na početku imala krvarenja...i smećkasta, ali i svježu krv...
bila sam prestravljena...
odmah odjurila kod doktorice...nije bilo vidljivog hematoma...
dala mi je tablete protiv spontanog koje sam pila do 14. tjedna...
happy end ....to isto želim i tebi user posted image user posted image user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Krvarenje u trudnoći
22.9.2011 7:52:43   
Juanita
u obje user posted image a pogotovo u drugoj sam bas puno krvarila, mislila sam čak da sam izgubila bebu, dobila tablete i strogo mirovanje i evo me 33 tj danas i vratila se na posao.
sretno user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Krvarenje u trudnoći
22.9.2011 14:20:02   
Leptir5
user posted image ajde super utješile ste me
da bila je baš svježa krv,bez mrvica,svjetla i obilna,prestala je jutros i napravio mi je briseve,krenulo je smeđe i reko je da je bolje smeđe nego krv,da mirujem i dalje i za 2 tjedna na uzv. Sad je samo brzinski vidio jel srce kuca,bebica je narasla user posted image ,sad sam točno 10tt+4, a prijašnje krvarenje je bilo u 7tjednu isto krv 2 dana sa ugrušcima,poslije smeđe. Nije mi dao nikakve tablete samo utrogestan kojeg stavljam još od transfera.
Hvala user posted image


_____________________________

4xAIH
1.IVF.... beta 0
2.IVF.... beta 650 termin 15.04 :)
9.4 rodila se moja ljepotica :)

(Odgovor članu Juanita)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Krvarenje u trudnoći
22.9.2011 14:57:24   
lidac0605
user posted image za našu bebicu!!
Ma bit će sve ok,miruj samo!

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Leptir5)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Krvarenje u trudnoći
22.9.2011 15:16:08   
ruwenzor

IZVORNA PORUKA: lidac0605

user posted image za našu bebicu!!
Ma bit će sve ok,miruj samo!


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

zvrkica frkica 26.05.2011. <3
smjehuljica 06.09.2013. <3

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Krvarenje u trudnoći
4.10.2011 0:13:08   
olivija
Leptir kako si,šta je stobom i bebicom?

_____________________________

16. 11. 2011. stiže nam bebica

(Odgovor članu ruwenzor)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Krvarenje u trudnoći
4.10.2011 16:06:21   
Leptir5
A evo taman sutra mi uzv, to je 12tt+3, već tjedan dana nemam iscjetke ni krvarenja :)
Nadam se da će mi sada reć da mogu prestat s utrogest. dopiz... mi više user posted image


_____________________________

4xAIH
1.IVF.... beta 0
2.IVF.... beta 650 termin 15.04 :)
9.4 rodila se moja ljepotica :)

(Odgovor članu olivija)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Krvarenje u trudnoći
4.10.2011 17:23:54   
olivija
Ajde baš lipo da se to smirilo,ja sam pila duphaston ma mene je izneredija,bila sam luda...ajde bit će to super sve,odmaraj i no sikirikiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

16. 11. 2011. stiže nam bebica

(Odgovor članu Leptir5)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Krvarenje u trudnoći
5.10.2011 12:44:11   
Leptir5
Sad sa uzv,joj kad se sjetim rukica i nogica osmjeh mi ne salazi sa lica :D Savršena je bebica,sve sam vidila kralježnicu,rukice,prstiće,noge... user posted image Nema hematoma,mogu u šetnju,dobila 2 kg,valjda će sad malo sporije kad mogu šetat.
Nema više utrogestana!!! Nema ni seksa user posted image to mužu neće bit drago,ali mene baš briga.
Samo je bebica malo velika,12tt+3 7.7cm,to je na gornjoj granici,ništa kaže gin.,nema veze user posted image

_____________________________

4xAIH
1.IVF.... beta 0
2.IVF.... beta 650 termin 15.04 :)
9.4 rodila se moja ljepotica :)

(Odgovor članu olivija)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Krvarenje u trudnoći
5.10.2011 12:45:26   
lavica81
leptir pa to su super vijestiuser posted image user posted image user posted image user posted image

a sad lijepo u šetnju i ponosno šetaj trbušćićuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mara 04.10.2010. mamina i tatina princeza
Toni 08.07.2013. mamin i tatin princ

(Odgovor članu Leptir5)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Krvarenje u trudnoći
5.10.2011 13:58:08   
lidac0605
user posted image user posted image user posted image prekrasne vijesti!!!
Baš sam sretna za vas oboje!Uzivaj dalje u trudnoći!

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Krvarenje u trudnoći
5.10.2011 14:13:47   
ribica1
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja dva anđela......
Luka i Eni - 02.01.2011.

Čuda se događaju...

I moje malo čudo je tu - 10.12.2011. Dora

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Krvarenje u trudnoći
5.10.2011 14:40:15   
olivija
Baš mi je drago i uživaj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

16. 11. 2011. stiže nam bebica

(Odgovor članu ribica1)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Krvarenje u trudnoći
5.10.2011 14:41:08   
lilia
Samo tako naprijed.user posted image

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu olivija)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Krvarenje u trudnoći
5.10.2011 16:27:52   
malltaa
Evo mozda moje iskustvo nekome pomogne...
Ja sam od pocetka imala sukrvice u razlicitim razdobljima, duzinama trajanja, obilnosti... U pocetku sam koristila utrogestan, mirovala umjereno i prestalo bi nakon dan dva... Pa mirna tjednima pa bi se opet malo napregnula ili nasekirala i opet ispocetka... Bilo mi je koma prvi put al sam shvatila da je to kod mene jednostavno tako, i kad bi odlezala dan i smirila se sve bi prestalo.
Sad sam 30+4 i opet se javilo, dobila sam Duphaston i mirovanje, u biti sam doma i eventualno skuham nesto, al sam shvatila da mi moje tijelo najbolje pokazuje kad trebam leci (iako mi sad moja cura bas ne dopusta lezanje, vise joj pase kretanje :)
Ja znam da su meni uvijek jako pomagali razni postovi na ovu temu pa mozda i moj nekome pomogne...
Uvijek mi je bilo frka kad bi se preforsala al hvala Bogu uvijek je do sad sve bilo dobro.
Nikad mi nije receno da strogo mirujem, vec samo odmaram i laganini i tak ja vec mjesecima :) i ne bunim se :)

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Krvarenje u trudnoći
6.10.2011 0:07:38   
pahuljicaa
ja sam upravo u 5t+5d. danas bila na utzv i sve ok-jos ne vidi plod pa mi je rekao za 2 tjedna da dodjem opet. prepisao mi je doktor flnu kiselinu u tabletama i kad sam dosla kuci popijem jednu-odem do wc-a i vidim na gacicama smedji iscjedak. i evo cijeli da ga ima pomalo. jojjj kako sam zabrinuta ne znam sta da radim, ujutro cu zvati doktora a do tad cu poludjeti. ne znam jel bi trebala da mirujem vjerovatno..vidim da ste imali slicnih iskustava, valjda ni kod mene nece biti nis strasno://

(Odgovor članu malltaa)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Krvarenje u trudnoći
6.10.2011 0:43:21   
olivija
Ja sam sad 34 tj. trudna ,isto tako mi se desilo u 6 tj. smeđi iscjedak,miruj do ujutro i zovi gina.,ja sam pila dobraston i sve se sredilo,nepaničari,lezi i umiri se.Sretnouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

16. 11. 2011. stiže nam bebica

(Odgovor članu pahuljicaa)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Krvarenje u trudnoći
6.10.2011 13:41:23   
pahuljicaa
evo zvala sam ga jutros, pitao me da li sam imala odnos-nisam. rekao mi je da pratim danas i sutra ako jos bude da dodjem k njemu u bolnicu jer je za vikend dezurni pa mozda cak i lezanje ukljuci. sad me strah nije mi nista rekao za te tablete a ja bi ih uzela jer vidim da su vecini pomogle- evo od jutros imam opet smedji iscjedak sad je i tamniji -vuce malo na crveno-ne znam sta da radim bojim se cekat do sutra://

(Odgovor članu olivija)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Krvarenje u trudnoći
6.10.2011 13:59:25   
lavica81
čuj, radi tebe same i tvog mira bilo bi dobro da pođeš na hitnu da te pregledaju. Bolje je puhat na hladno nego ako se, ne daj bože što dogodi, samu sebe poslije  mučit a što nisam pošla.  Barem bi ja tako, pa ako moraš ležat, moraš ako ne - još bolje.

sretno i javi se, bit će sve okuser posted image
IZVORNA PORUKA: pahuljicaa

evo zvala sam ga jutros, pitao me da li sam imala odnos-nisam. rekao mi je da pratim danas i sutra ako jos bude da dodjem k njemu u bolnicu jer je za vikend dezurni pa mozda cak i lezanje ukljuci. sad me strah nije mi nista rekao za te tablete a ja bi ih uzela jer vidim da su vecini pomogle- evo od jutros imam opet smedji iscjedak sad je i tamniji -vuce malo na crveno-ne znam sta da radim bojim se cekat do sutra://


_____________________________

Mara 04.10.2010. mamina i tatina princeza
Toni 08.07.2013. mamin i tatin princ

(Odgovor članu pahuljicaa)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Krvarenje u trudnoći
6.10.2011 15:05:54   
pahuljicaa
ne znam sama sto bih evo sad je i jaci smedji iscjedak nego jutros, jutros je bilo i ok jer sam mirovala, sad otisla do trgovine vratila se i ono odmah vidim izlazi vise. sad lezim, ne znam sto bih-da zovem gin.opet ili da idem na hitnu-opet kontam na hitnoj mi nista ne mogu jer nemaju gin. tu pa...sama ne znam. koliko je vama trajalo otprilike i jeli prestalo samo od sebe ili uz pomoc tableta???help please!!!

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Krvarenje u trudnoći
6.10.2011 15:22:39   
malltaa
Ako ce ti imalo biti lakse odi doktoru ili hitnu gin. ako mozes, al ne sama, ne hodaj okolo, cak ni do ducana dok se sve ne smiri... Mozda ti nije dao nikakve tablete jer je njima to sve dosta rano, meni nisu dali nista do negdje 10 tjedna mislim.
Uzasno je uznemiravajuce sve to, a uznemirenost samo jos odmaze, ucini bilo sta sto ce te bar malo umirit... Mene uvijek bilo frka da me ne otpile bezobrazno, al bad te briga, radi se o tvom miru.

(Odgovor članu pahuljicaa)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

koje ime
nedijeljka



Doris (25%)

Dora (75%)


Broj svih glasova: 138

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!