|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   cjepivo protiv rota virusa
21.3.2011 8:40:35   
cerise
drage mame ,molila bi nekog da mi se javi tko je cijepio bebu protiv rota virusa .... moji decki su cijepljeni u petak jedna bebica mi bas nece jesti,razdražljiva je,puno place nista mu ne pase pije dosta caja al ga povrati cesto, inace imamo problema sa refluksom al koristimo aptamil nakon cega se to povuklo al opet ponekad bljucne no nista zabrinjavajuce.... a druga bebica je dobro al strasno razdražljiva i placljiva..bebe su stare 4 mj.. citala sam za nus pojave al pise samo za temperaturu i povracanje a moji decki su od petka  nemoguci jedva izlazim na kraj sa njimauser posted image ...pa me zanima dal ie netko imao takvu situaciju dal je to zbog cjepiva ili nesto sasvim deseto?? 
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: cjepivo protiv rota virusa
21.3.2011 8:49:45   
Fever
neman pojma, jeli to spada u standardno cjepivo? nadan se da će se neko usskoro javiti user posted image

_____________________________

Princeza naša Matea 28.12.2010.

Princeza naša Mia 14.03.2013.

(Odgovor članu cerise)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: cjepivo protiv rota virusa
21.3.2011 8:59:49   
novamama
mislim da to nije od cjepiva za rota virus, ali najbolje da pitaš pedijatricu...
znam da se to cjepivo daje oralno i navodno nema većih nuspojava...i nije standardno cjepivo...

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu Fever)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: cjepivo protiv rota virusa
21.3.2011 9:00:47   
cerise
to se inace placa al mi smo ga dobili tj.pedijatrica nam je to nekako preko sebe sredila

(Odgovor članu Fever)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: cjepivo protiv rota virusa
21.3.2011 9:07:32   
ZVRK
user posted image da brzo budu oni stari

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu cerise)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: cjepivo protiv rota virusa
21.3.2011 9:15:15   
cerise
neznam sto da mislim,ja sam to ponasanje povezala sa cijepivom jer od petka su promjenili ponasanje..mislila sam pitati vas prije nego zovem pedijatricu ...mozda ima kakve veze sa skokom u razvoju?

(Odgovor članu cerise)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: cjepivo protiv rota virusa
21.3.2011 9:17:04   
cerise
IZVORNA PORUKA: ZVRK

user posted image da brzo budu oni stari

joj daj boze cim prije jer smo sami tata je na terenu i pomalo ludimuser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: cjepivo protiv rota virusa
21.3.2011 10:15:31   
tinka25
Ja sam Nikolu cijepila protiv rota virusa i nisam primjetila takve nuspojave, osim ako se dobro sjećam bio malo cendraviji, ali ništa posebno. Nije bljuckao niti povraćao, ali on je bio na prsima. Sve je dobro podnio

_____________________________

Nikola, 28.5.2010., 3950, 52 cm

Petar, 12.10.2011., 3600, 49cm

(Odgovor članu cerise)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: cjepivo protiv rota virusa
21.3.2011 14:18:24   
lilia
Mi smo uzeli cjepivo protiv rota virusa ali daje se oralno a u isto vrijeme smo primili i 2 cjepiva u svaku natkoljenicu po jednu i od tog cjepiva navodno može imati takve reakcije kao što su kod tebe.
Nisam čula da imaju reakcije od rote.
Pitaj pedijatra najbolje dali je moguće.

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu tinka25)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: cjepivo protiv rota virusa
21.3.2011 15:27:49   
martina33

IZVORNA PORUKA: lilia

Mi smo uzeli cjepivo protiv rota virusa ali daje se oralno a u isto vrijeme smo primili i 2 cjepiva u svaku natkoljenicu po jednu i od tog cjepiva navodno može imati takve reakcije kao što su kod tebe.
Nisam čula da imaju reakcije od rote.
Pitaj pedijatra najbolje dali je moguće.


potpisujem..nismo imali nikakve nuspojave od Rote...samo PAZI ,ja sam od njega dobila rota virus..naime,to je živo cjepivo koje kroz bebinu stolicu izlazi van kroz 14 dana...meni nisu rekli da nakon svakog presvlačenja treba dobro prati ruke i potreban je visok stupanj higijene...ja to nisam znala i lijepo sam ga pojela..mislila sam da ću umrijet...

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: cjepivo protiv rota virusa
21.3.2011 15:58:09   
cerise
ipak je dobro pitati vas.. tu se uvijek sazna nesto sto drugi ne vele a vi imate iskustva sa tim....jos cu danas vidjeti kako bude pa ako nebude bolje zvati cu pedijatricu... divne ste i hvala vam na odgovorima user posted image

(Odgovor članu martina33)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: cjepivo protiv rota virusa
21.3.2011 17:15:17   
lilia
IZVORNA PORUKA: martina33

potpisujem..nismo imali nikakve nuspojave od Rote...samo PAZI ,ja sam od njega dobila rota virus..naime,to je živo cjepivo koje kroz bebinu stolicu izlazi van kroz 14 dana...meni nisu rekli da nakon svakog presvlačenja treba dobro prati ruke i potreban je visok stupanj higijene...ja to nisam znala i lijepo sam ga pojela..mislila sam da ću umrijet...

Mene je pedijatrica upozorila da će nakon cjepiva imati puno stolica možda i po noći i u ono vrijeme kad inače nema i da dobro operem ruke nakon mijenjanja pelena. I držala sam se toga.

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu martina33)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: cjepivo protiv rota virusa
29.3.2011 13:54:10   
topolina
cerise nadam se da su se dečki već smirili i da se tata vratio s terenauser posted image . Naša Karla nije imala nikakvu rekciju na cjepivo- dobila je u isto vrijeme Pediacel( 5u1) + hepatitis b+ Rotarix. Dok nas je upozorila da na ova prva dva može imati reakciju ali na Rotarix ne.I upozorila nas je da pripazimo s kakicom nakon cjepljenja. Idući tjedan idemo po drugu dozu. Kažeš da dečki imaju 4 mj. Naša Karla je s 4mj. imala taj tzv. razvojni skok i bila je baš ovakva kak ti opisuješ. Tak da mislim da to nije bila reakcija na cjepivo...

_____________________________

Karla naše zlato ima već jednu godinu

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!