|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Što učinite kada vas hvata depresija i kada v...
27.1.2011 16:07:22   
Rebeka
Samo pitanje sve govori...
U posljednje vrijeme plačem na svaku sitnicu, mučnine su nestale, a zato mi sada raspoloženje nekontrolirano plamsa...
Blago rečeno...
Mislim da okolina kojom sam okružena i nema baš razumijevanja pa se bojim da mi ne zamjere za ozbiljno...

_____________________________

Naše malo zlato stiglo nam je 02.08.2011.
Koja sreća i blagoslov....
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Što učinite kada vas hvata depresija i ka...
27.1.2011 16:13:06   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image user posted image
ja sam se mogla kontrolirat prema drugima jedino je mm ispaštao..plakao je za pmsomuser posted image
neznam ništ savjetovat..pa user posted image se treba sve opraštat


_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Rebeka)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Što učinite kada vas hvata depresija i ka...
27.1.2011 16:24:43   
Rebeka
Da, ali npr. moji svekrva i svekar su malo staromodni, ne sjećaju se kako je to, a još u to vrijeme nisu imali vremena razmišljati o tome, posla je bilo ko u priči. A jetrve se čude kako me tako sve pogodi, a naročito za mučnine, prozivaju me krizantemom user posted image To mi tako ponekada smeta, nije svak isti zaboga...
A jadni moj muž ispašta za sve njih jer se onda njemu jadam i cmizdrimuser posted image


_____________________________

Naše malo zlato stiglo nam je 02.08.2011.
Koja sreća i blagoslov....

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Što učinite kada vas hvata depresija i ka...
27.1.2011 16:45:55   
modesty blaise
a sirota Rebeka....pokušaj ignorirati ove oko tebe...ko ih šiša...pa sad si važna ti i beba a njih ni ne pitaj kaj misle o tvom promjenjljivom raspoloženju....uživaj!

user posted image

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu Rebeka)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Što učinite kada vas hvata depresija i ka...
27.1.2011 17:37:32   
Indy
i meni je tako, sitnice me razljute, rastuže i rasplaču. i prije sam bila tako osjetljiva u vrijeme pms-a, sad sam stalno takva.

_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Što učinite kada vas hvata depresija i ka...
27.1.2011 17:51:31   
drugasrecica
budi kakva jesi, zašto bi ti morala skrivat svoje emocije, a blesanima oko sebe ne pričaj o tome jer očito nećeš nać razumijevanje od njih. nek ti tm bude podrška i ostale dobre osobe, radi stvari koje voliš, sve je to normalno...

_____________________________

Moje dvi srećice
Lea 10.12.2008.
Rina 17.12.2010.

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Što učinite kada vas hvata depresija i ka...
27.1.2011 17:56:25   
Mašaaa
Rebeka,znaju li oni za ječmenac;) Indy,tako mi je i samoj,"luda" sam svaki dan. To su hormoni. Nemam naročito razumijevanje. Ako i kad mogu,odem van,ispusem se.

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Što učinite kada vas hvata depresija i ka...
27.1.2011 18:12:54   
dalila
ma znaš što baš te briga što oni kažu i misle, trudna si i imaš pravo i plakati i smijati se i ležati i ne raditi ništa i vikati na njih i svašta im odbrusiti ako zaslužuju jer si trudna. Ali vjeruj mi najbolje ti je makni se od njih ako te živciraju, makni se od svih tko šteti tvom raspoloženju, odi u šetnju, lezi, razmišljaj o prinovi, pjevaj joj, kad te uhvati fjaka samo pomisli kako imaš malu bebu u trbuhu i kako si sretna žena, odma pojedi koju voćku za zdravlje bebe...user posted image

(Odgovor članu Rebeka)
Neposredna veza do poruke: 8
   [Brisano sporočilo]
27.1.2011 23:13:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu Rebeka)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Što učinite kada vas hvata depresija i ka...
28.1.2011 8:50:35   
Bebys
bog rebeka ti se zoves kao moja curica...ja volim to ime...moja ima dvije godine skoro i zove se rebeka...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image dobro dosla..

POKUSAJ odlaziti u setnje i biti sto vise van drugih osoba...pogotovo u parkovima i kraj vode ...to jako jako smiruje....sretno.... jesi trudna ako jesi...to je sasvim normalno ponasanje...za trudnicu...hormoni rade...user posted image

(Odgovor članu Rebeka)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Što učinite kada vas hvata depresija i ka...
28.1.2011 10:05:44   
Rebeka
Drage moje,
hvala vam puno, doista sam sretna što imam s kim podijeliti svoje misli i razmišljanja u ovim trenucima. Napokon sam naišla na razumijevanja i znam gdje mogu pronaći utjehu i dijeliti sreću. A sasvim slučajno sam naletjela na ovu stranicu...
Baš ste divne, uljepšale ste mi dan i podigle samopouzdanje (bar za sada)
Veliki poljubac i pusa...user posted image user posted image

_____________________________

Naše malo zlato stiglo nam je 02.08.2011.
Koja sreća i blagoslov....

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Što učinite kada vas hvata depresija i ka...
28.1.2011 10:22:55   
Zvonki
Ako te jako smeta i misliš da time opterećuješ druge, ja bi na tvome mjestu rekla svom ginekologu. Oni često znaju dati lijek za smirenje koji smiješ koristiti.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Rebeka)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Što učinite kada vas hvata depresija i ka...
28.1.2011 19:50:42   
NIKy
ja ko i Mašaaa.. odem van i ispušem se..a nisam više trudna,haha... žene smo! to je normalno! nama hormoni rade 100 na sat..dal bile trudne il u pms-u! to je tako.. netko ima jače simptome,a netko slabije. bit će sve OK :)


_____________________________

Naša lavica se rodila 17.08.2010. :))
Ljubav beskrajna - http://www.youtube.com/watch?v=EUNgyKLBzF4

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Što učinite kada vas hvata depresija i ka...
28.1.2011 21:40:56   
frkafulja
Hm, ja se tako osjećam stalno! u trudnoći je samo bilo još izraženije.. dobro su ti rekle cure, odi malo na zrak, a i kod kuće pokušaj naći mira za sebe, malo budi sama  i radi što ti paše.

(Odgovor članu NIKy)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Što učinite kada vas hvata depresija i ka...
31.1.2011 16:15:03   
Tink
Moje su promjene raspoloženja strašne gotovo i meniuser posted image   nije da mi zamjere, pogotovo ne saduser posted image pa udri brigu na veselje

(Odgovor članu frkafulja)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Što učinite kada vas hvata depresija i ka...
1.2.2011 13:09:36   
Freya
Kod mene moje promjene raspoloženja pogađaju samo mene i mog muža. U stvari najviše mene i jako me smetaju. Imam dane kad sam totalno euforična i sve mi je divno i život je savršen i bla, bla, a opet ima dana kad je sve koma, plačem na svaku glupost i sve mi se čini crno...i kad nastupi takav dan niš ne pomaže osim sačekat da prođe i ne približavat se previše drugimauser posted image  da ne ispaštaju. Poslije mi se čini kako sam glupo pretjerivala i bezrazložno bila u bedu...ah ti hormoni.

_____________________________

U nizu događaja u mom životu, ništa nije bilo slučajno. Sve se dogodilo u skladu sa unutarnjim potrebama

(Odgovor članu Tink)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Što učinite kada vas hvata depresija i ka...
29.3.2011 0:00:44   
mamit
IZVORNA PORUKA: Rebeka

Da, ali npr. moji svekrva i svekar su malo staromodni, ne sjećaju se kako je to, a još u to vrijeme nisu imali vremena razmišljati o tome, posla je bilo ko u priči. A jetrve se čude kako me tako sve pogodi, a naročito za mučnine, prozivaju me krizantemom user posted image To mi tako ponekada smeta, nije svak isti zaboga...
A jadni moj muž ispašta za sve njih jer se onda njemu jadam i cmizdrimuser posted image
potpuno te razumijem isti problem mozda i gori.Ja sam se sasvim povukla u kuci nikog ne pustam na spratu gdje sam ja.Desi se po 3 dana ne izadjem vani po cijeli dan placem,razmisljam,spavam a nekad znam i polomit neki predmet.muz cijeli dan na posao pa i kad neko zvoni na vratim ja ne otvaram,ponasam se ko ludaca.kako to prevazic neznam ni sama.

(Odgovor članu Rebeka)
Neposredna veza do poruke: 17
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!