|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Moj porod!
24.3.2011 15:26:54   
premija
Evo moje priče s poroda..

3.3. cijeli dan se nisam osjećala dobro,ali ništa nisam rekla svome dečku jer je išao na noćnu taj dan pa nisam htjela da bude u transu.. Uglavnom cijeli dan sam imala nepravilne trudove,ali ne bolne,više nelagodne.. Baš kad je dečko otišao na posao,ja na wc i vidim sukrvica,otišao čep.. Mislim si ja ok,to je to,sad samo čekam prave trudove.. Sjela sam za komp i igrala čovječe nauči se do 1 iza ponoći..

4.3. igra me umorila pa sam legla u krevet,ali nisam uspjevala zaspati zbog uzbuđenja,a i zbog bolova,trudovi su mi bili svakih 5 min,nisu još bili jako bolni,ali me sukalo.. U 5 ujutro idem ja na wc,vratim se u krevet i počne nešto curiti,trčim brzo natrag na wc,još curi.. Otišla plodna voda,ali malo po malo,prvo nisam bila sigurna da li je to voda ili mi je sila na wc.. Smireno sam se spremila,probudila punicu (jer je moj radio do 7) i otišle mi za bolnicu,ionak sam morala na pregled na 7.. Došle smo oko 7,stavili su me na ctg i trebala sam čekati da me dr pregleda..

Dr me pregledao oko 9h,plodna voda otišla do kraja,ja otvorena samo 1 cm i šalje on mene u predrađaonu i veli ništa prije večeri.. Ja i dalje smirena,otišla u prerađaonu,a trudovi svakih 3 min i traju po cijelu minutu.. Mislim si ja brzo bude to.. Dali su mi antibiotik za bebu,pošto je bio bez vode da ne dobije bakteriju.. I ostavili mene samu u sobi.. Bilo je 10 sati..

Nitko me ništa nije došao pitati sve do 20h navečer,onda sam tek išla ponovno na pregled,veli dr nek me srede i odvedu u rađaonu,otvorena sam bila 6 cm,trudovi jako bolni.. I daju oni meni u 21 drip i to me doslovno počelo ubijati.. Trud za trudom,nisam uspjela prodisati,užas.. I trajalo to,meni cijelu vječnost,trajalo,ja već ništa nisam mogla,molila sam za pomoć.. Inače da napomenem dr i babice su mi bili jako dobri.. Više nisam znala što bi od muke,vrištala sam,plakala se.. I onda je dr rekao babici da bude mi on stisnuo trbuh,ona neka zareže,druga babica mi je primila noge,a ja sam trebala stisnuti.. I ponovili mi dva puta i uspjeli..

5.3. u 1h iza ponoći rodio se IAN-3670g i 50cm

Stavili su mi ga na mene,a ja sam bila sva u šoku,nisam tako zamišljala porod i sve to pa sam jednostavno ostala paf.. Za to vrijeme dr me šivao,dao mi je injekciju i stvarno nisam osjetila ništa,a toga sam se najviše bojala.. Uglavnom porod mi je trajao 20h i bio je jako bolan i sve me to jako pogodilo i iscrpilo..

Danas,19 dana kasnije osjećam se puno bolje.. Mali mi je dobar.. Ranu dolje ne osjećam,više me ne boli.. Jedino se ne mogu naspavati pošteno user posted image

< Poruku je uredio Renata RR -- 25.3.2011 14:32:17 >


_____________________________

05.03.2011. u 1h rodio se naš frajer IAN..
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: MOJ POROD!
24.3.2011 15:33:22   
drugasrecica
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Moje dvi srećice
Lea 10.12.2008.
Rina 17.12.2010.

(Odgovor članu premija)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: MOJ POROD!
24.3.2011 15:43:15   
ELISABETH
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ivona, 17.06.2009.

While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
Angela Schwindt

(Odgovor članu drugasrecica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: MOJ POROD!
24.3.2011 16:04:29   
mayathebee
Bravo za user posted image i za user posted image !!!

_____________________________

IVANO.... mamin i tatin draguljčić 06.01.2011.
ISSA..... mala naša palčica, mamina 'potica! 18.03.2014.

http://www.facebook.com/maja.cancar?ref=tn_tnmn#!/photo.php?v=2720553127823


(Odgovor članu ELISABETH)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: MOJ POROD!
24.3.2011 16:06:21   
Tanjica Tanja
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Helena 11.05.2011. Mamina ljuba zuba!

(Odgovor članu mayathebee)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: MOJ POROD!
24.3.2011 17:28:47   
ikica84
bravo za mamu i hrabrost!!
uzivajte doma,a naspavaces se za par mjeseci user posted image user posted image

_____________________________

ANDREJ 02.01.2010.
VIKTOR 24.09.2011.
mamine srece najveceeeeeee!!!!

(Odgovor članu Tanjica Tanja)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: MOJ POROD!
24.3.2011 17:35:42   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu ikica84)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: MOJ POROD!
24.3.2011 18:00:37   
Tink
user posted image user posted image

_____________________________

...od kada te znam ja virujem u anđele, od kada te znam ja virujem da postoje <3 24.04.

...stigao mali braco <3 22.02.

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: MOJ POROD!
24.3.2011 18:34:04   
zara13
joj strašno jadna ti ,glavno da je na kraju sve dobro završilo.a zašti te odma nisu metnuli na drip?

(Odgovor članu Tink)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: MOJ POROD!
24.3.2011 19:01:51   
uspavana
user posted image user posted image user posted image
zaboravit ćeš sve što nije bilo lijepo... a pamtit ćeš sigurno samo lijepe stvari - a najljepša je Ian kraj tebe!!

držite se!

_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

(Odgovor članu zara13)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: MOJ POROD!
24.3.2011 20:18:49   
cuba
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za hrabru mamu i za pravoga dečkauser posted image
Sada uživajte svi zajednouser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu uspavana)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: MOJ POROD!
24.3.2011 20:19:35   
BUMBI
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu uspavana)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: MOJ POROD!
24.3.2011 20:24:19   
darica.marica
Čestitam!!! Nije ti bilo lako...svaka čast...user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: MOJ POROD!
24.3.2011 21:02:59   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: cuba

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za hrabru mamu i za pravoga dečkauser posted image
Sada uživajte svi zajednouser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: MOJ POROD!
24.3.2011 21:13:08   
emab

IZVORNA PORUKA: pepeljuga

IZVORNA PORUKA: cuba

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za hrabru mamu i za pravoga dečkauser posted image
Sada uživajte svi zajednouser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Bože daj mi ono što mi treba, a ne ono što želim."

Mali anđelek 10.03.2007.
"mamin sin" M 20.04.2009.
naša curka-bracina seka se rodila 06.04.2011.

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: MOJ POROD!
24.3.2011 23:25:45   
jagodicabobica
IZVORNA PORUKA: premija

Evo moje priče s poroda..

3.3. cijeli dan se nisam osjećala dobro,ali ništa nisam rekla svome dečku jer je išao na noćnu taj dan pa nisam htjela da bude u transu.. Uglavnom cijeli dan sam imala nepravilne trudove,ali ne bolne,više nelagodne.. Baš kad je dečko otišao na posao,ja na wc i vidim sukrvica,otišao čep.. Mislim si ja ok,to je to,sad samo čekam prave trudove.. Sjela sam za komp i igrala čovječe nauči se do 1 iza ponoći..

4.3. igra me umorila pa sam legla u krevet,ali nisam uspjevala zaspati zbog uzbuđenja,a i zbog bolova,trudovi su mi bili svakih 5 min,nisu još bili jako bolni,ali me sukalo.. U 5 ujutro idem ja na wc,vratim se u krevet i počne nešto curiti,trčim brzo natrag na wc,još curi.. Otišla plodna voda,ali malo po malo,prvo nisam bila sigurna da li je to voda ili mi je sila na wc.. Smireno sam se spremila,probudila punicu (jer je moj radio do 7) i otišle mi za bolnicu,ionak sam morala na pregled na 7.. Došle smo oko 7,stavili su me na ctg i trebala sam čekati da me dr pregleda..

Dr me pregledao oko 9h,plodna voda otišla do kraja,ja otvorena samo 1 cm i šalje on mene u predrađaonu i veli ništa prije večeri.. Ja i dalje smirena,otišla u prerađaonu,a trudovi svakih 3 min i traju po cijelu minutu.. Mislim si ja brzo bude to.. Dali su mi antibiotik za bebu,pošto je bio bez vode da ne dobije bakteriju.. I ostavili mene samu u sobi.. Bilo je 10 sati..

Nitko me ništa nije došao pitati sve do 20h navečer,onda sam tek išla ponovno na pregled,veli dr nek me srede i odvedu u rađaonu,otvorena sam bila 6 cm,trudovi jako bolni.. I daju oni meni u 21 drip i to me doslovno počelo ubijati.. Trud za trudom,nisam uspjela prodisati,užas.. I trajalo to,meni cijelu vječnost,trajalo,ja već ništa nisam mogla,molila sam za pomoć.. Inače da napomenem dr i babice su mi bili jako dobri.. Više nisam znala što bi od muke,vrištala sam,plakala se.. I onda je dr rekao babici da bude mi on stisnuo trbuh,ona neka zareže,druga babica mi je primila noge,a ja sam trebala stisnuti.. I ponovili mi dva puta i uspjeli..

5.3. u 1h iza ponoći rodio se IAN-3670g i 50cm

Stavili su mi ga na mene,a ja sam bila sva u šoku,nisam tako zamišljala porod i sve to pa sam jednostavno ostala paf.. Za to vrijeme dr me šivao,dao mi je injekciju i stvarno nisam osjetila ništa,a toga sam se najviše bojala.. Uglavnom porod mi je trajao 20h i bio je jako bolan i sve me to jako pogodilo i iscrpilo..

Danas,19 dana kasnije osjećam se puno bolje.. Mali mi je dobar.. Ranu dolje ne osjećam,više me ne boli.. Jedino se ne mogu naspavati pošteno user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu premija)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: MOJ POROD!
24.3.2011 23:54:47   
maryann01
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moj quatro
Josip 20.04.2002. 3350gr 50cm
Viktorija 24.07.2003. 3330gr 50cm
Andrej 27.01.2011.3500gr 52cm
Fran 17.02.2015.3200gr 50cm

(Odgovor članu jagodicabobica)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: MOJ POROD!
25.3.2011 11:41:49   
premija
HVALA,HVALA..

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

05.03.2011. u 1h rodio se naš frajer IAN..

(Odgovor članu maryann01)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: MOJ POROD!
25.3.2011 14:20:38   
sretnabeba4
čestitam na hrabrostiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Patrick//28.02.2001
Dominick//16.07.2002.
Hana//21.10.2003
Jan// 08.05.2011

(Odgovor članu premija)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: MOJ POROD!
25.3.2011 15:34:24   
Gianna
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image čestitke !!!! A sada guštajte u ovim prvim zajedničkim danima, vjeruj prebrzo prolete  user posted image ..

_____________________________

Nebo strpljive voli....
Dino 06.07.2004.
Kiara 25.11.2010.

(Odgovor članu sretnabeba4)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: MOJ POROD!
25.3.2011 16:04:54   
Nika 24052006
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu Gianna)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: MOJ POROD!
25.3.2011 16:35:56   
lavica81
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

IZVORNA PORUKA: Gianna

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image čestitke !!!! A sada guštajte u ovim prvim zajedničkim danima, vjeruj prebrzo prolete  user posted image ..


_____________________________

Mara 04.10.2010. mamina i tatina princeza
Toni 08.07.2013. mamin i tatin princ

(Odgovor članu Gianna)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: MOJ POROD!
25.3.2011 20:31:41   
nemammaste
Čestitke na dečku prelijepog imena! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: MOJ POROD!
25.3.2011 23:27:10   
JASNA33
čestitamuser posted image user posted image user posted image
bitno je da je sve prošlo ok...
sad uživajteuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

M-16.08.1993.
J-05.05.1997.
A-24.12.2000.
L-27.02.2010.

(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: MOJ POROD!
26.3.2011 9:00:13   
pako
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu JASNA33)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!