|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   menzes
7.3.2011 22:16:04   
Anoniman
Pozz!
Bila sam kod 2 ginekologa i rekla sam im da planiram uskoro bebu ali da me brine zasto se moje krvarenje smanjilo...
Oba ginekologa su samo odgovorili to je normalno!
Ali ja sam nezadovoljna sa odgovorom i malo zabrinuta!
Imam 29 godina.....prije 2 godine mi se promjenilo krvaranje...Prije je bilo svakog 25 i trajalo je po 5 dana.
Pa se promjenilo da imam menzes svakog 15 pa prije 3 mjeseca svakog 6.
Moj menzes se smanjio na 2 dana....
Sta se desava samnom? Sta znaci ovo sve?Dali znaci da je teze zatrudniti jer imam krvaranje 2 dana umjesto 5-6.?user posted image
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: menzes
7.3.2011 22:29:37   
mamara
Pa jesi prošla kroz neko stresno razdoblje to može biti uzrok promjeni ciklusa, mada mislim da trajanje ciklusa nema veze sa zatrudnjivanjem!

Ja imam neredovitu cjeli život i između krvarenja mi nekad prođe i do dva mjeseca i oba puta sam zatrudnila odma!

Nezamaraj se previše i sve če doči na svoje, želim ti da što prije user posted image !!!

_____________________________

Jakov 10.05.2005
Klara 13.04.2009

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: menzes
8.3.2011 7:57:44   
Bebys
moj savijet ti je da NEMISLIS NA TO..nego da stupis u AKCIJU ako za 6 mj. ili tako nekako NE OSTANES TRUDNA...onda idi trazi pomoc dalje i raspitivaj se...

ali ja mislim da ce sve biti ok...

ZELIM TI SRECU...

(Odgovor članu mamara)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: menzes
8.3.2011 9:15:51   
Točkica28
ma opusti se i uživaj i radi na bebi

_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: menzes
8.3.2011 9:19:11   
njanja
ne znam da li tek razmišljate o djetetu ili već pokušavate, ali ako je ovo prvo, s takvim stvarima ne valja glavu razbijati, znam da je klišej, ali treba se opustiti...ako već radite na bebi, a ne uspijevate, onda bi se ta 2 dr-a trebala malo više angažiratr u smislu opskrbljivanja tebe sa što više informacija....cure znaju bolje od mene pa nek ti pišu o onim trakicama za ovulaciju i dodatnim "pomagačima"...

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: menzes
8.3.2011 10:32:45   
lavica81
ma nema ti to veze koliko menzes traje, bitno je da ga imaš. nemoj se opterećivat i opušteno radite na bebi. sretno i da što prije ugledašuser posted image

_____________________________

Mara 04.10.2010. mamina i tatina princeza
Toni 08.07.2013. mamin i tatin princ

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: menzes
8.3.2011 10:38:46   
emab
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Pozz!
Bila sam kod 2 ginekologa i rekla sam im da planiram uskoro bebu ali da me brine zasto se moje krvarenje smanjilo...
Oba ginekologa su samo odgovorili to je normalno!
Ali ja sam nezadovoljna sa odgovorom i malo zabrinuta!
Imam 29 godina.....prije 2 godine mi se promjenilo krvaranje...Prije je bilo svakog 25 i trajalo je po 5 dana.
Pa se promjenilo da imam menzes svakog 15 pa prije 3 mjeseca svakog 6.
Moj menzes se smanjio na 2 dana....
Sta se desava samnom? Sta znaci ovo sve?Dali znaci da je teze zatrudniti jer imam krvaranje 2 dana umjesto 5-6.?user posted image




...oprosti ako sam krivo shvatila, ali šta ti nisi pisala na temu depresije u trudnoći i tamo si stavila da si već trudna, al imaš problema sa napadajima panike iako je dijete željeno???

_____________________________

"Bože daj mi ono što mi treba, a ne ono što želim."

Mali anđelek 10.03.2007.
"mamin sin" M 20.04.2009.
naša curka-bracina seka se rodila 06.04.2011.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: menzes
8.3.2011 15:39:30   
Anoniman
pogresno si me svatila...nisam trudna imam u planu jos jednu bebicu ali cudno mi je sto mi menzes nije isti kao prije...

(Odgovor članu emab)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: menzes
8.3.2011 15:41:58   
zara13
meni je prije trajalo po 3 dana i onda počelo po 6-7 dana trajati.bilo mi je puno draže kad je kraće trajalo i sve mi bilo ok

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: menzes
9.3.2011 10:34:30   
Dreamgirl
draga Anoniman,
mislim da nema razloga za paniku, opusti se i ne opterecuj se dodatno, nego
nastavi sa planovima, sve ce to doci na svoje, tijelo reaguje na svakakve promjene,
smanji stresne situacije i brigu i vjerujem da ce ishod biti pozitivan,
inace bi ti dr rekli da nesto nije u redu, pod uslovom da su odgovorni i da rade svoj
posao kako treba. Ukoliko se pak situacija nastavi bez zeljenog ishoda
odi ti ponovo do dr i insistiraj na detaljnijim informacijama vezano za slucaj.
Glavu gore i samo naprijed user posted image

(Odgovor članu zara13)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!