|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kad opet u akciju?!
9.2.2011 13:41:05   
Bablica
Drage moje koje ste proživjele ono najgore i izgubile dijete, koliko nakon toga ste ponovno zatrudnile? Koliko ste trudnoće prošle - spontani na početku ili cijela trudnoća? Što su vam doktori preporučili? Jeste radile kakve dodatne pretrage prije slijedeće trudnoće?

Mi smo prošli svih 9 mjeseci trudnoće i doktori su rekli barem 6 mjeseci do slijedeće. Sutra idem kod ginićke na pregled pa da ju odmah pitam sve što trebam! Nakon poroda nisam radila nikakve pretrage (krv, urin ...) ali sam mislila pitat da me pošalje čisto da vidim da je sve ok!

_____________________________

Korina 28.10.2010 naš najljepši anđelić

"Život nagrađuje one koji ustraju"

Karlo 10.04.2012
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kad opet u akciju?!
9.2.2011 13:42:47   
Bablica
I još jedno pitanje ... možda najvažnije ... kako ste se psihički pripremale, nosile s drugom trudnoćom?!

_____________________________

Korina 28.10.2010 naš najljepši anđelić

"Život nagrađuje one koji ustraju"

Karlo 10.04.2012

(Odgovor članu Bablica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kad opet u akciju?!
9.2.2011 13:49:51   
pepeljuga
Ja sam imala kiretazu u 9 tjednu trudnoce zog mola hidatoze,dr su mi odma preporucili da ne mislim na sljedecu trudnocu 6 miseci do godine dana ovisi o vrijednosti bete,od pretraga nisam nista radila osim sto sam konrtrolirala betu dobrih 7 miseci bas zbog te mole. Kiretazu sam imala u 3 misecu i sad u 10 sam ostala trudna,i mogu ti reci da sam bila u strahu svaki pregled dok nisam usla u drugo tromjesecje,sad mi je malo lakse user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Bablica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kad opet u akciju?!
9.2.2011 14:17:27   
Ninaa
Ja ti mogu poželjeti samo svu sreću i poslati koji user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kad opet u akciju?!
9.2.2011 14:22:50   
natalijax
nakon sedam mjeseci sam zatrudnila,radila sam brdo pretraga svih šest mjeseci,od krvi,urina,briseva do pretraga zgrušavanja krvi,Kad sam ostala trudna nisam baš imala mirnu i školsku trudnoču,svaki moj dan je bio iščekivanje iz sata u sat kad če me beba lupnuti,cjelo vrijeme bila doma ili negdje drugdje sam više dudila,imala sam patnje i fizičke i psihičke,uvijek u sebi razmišljaš što ako se opet ponovi,Al ja ti od srca iskreno želim lijepu i mirnu trudnočuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kad opet u akciju?!
9.2.2011 14:30:17   
mariola
Draga moja budući si rošla veliku tragediju ja bi ti rekla kad psihički budeš spremna.

Mogu samo zamisliti kako ti je teško.
Ruku na srce kiretaža u ranoj trudnoći je ništa za bol koju si ti prošla.
Ja sam imama kiretažu u 11. tjednu. Ali sam na svu sreću imala doma veselo zravo dijete koje me iz dana u dan nasmijava i čini sretnom i zahvalnom da ga imam. A da je bilo teško, bilo je.Vjerujem da bi mi bilo teže da sam izgubila prvu trudnoću.
Meni su doktori rekli da mogu nakon dva ciklusa. Mi ćemo čekati da prođe i treći,a to je za nekih mjesec i pol dana.

U svakom slučaju ti želim sreću i ne bi htjela biti nametljiva ali me zanima kako si? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kad opet u akciju?!
9.2.2011 15:04:14   
Bablica
Ma draga Mariola sve je ok, samo pitaj što god te zanima! user posted image U prosjeku sam dobro, većinom dobro! Počela prošli tjedan radit, a ovaj tjedan vodit aerobik mojoj staroj grupi - opet sve kao i prije trudnoće. Pomirili smo se da je završilo najbolje za svih (koliko može to bit dobro) i idemo sad dalje, opet sve ispočetka! user posted image user posted image
Sutra baš idem do psihologice u rodilište i poslije do ginekologice pa ćemo vidit što kažu. Nadam se da će bit sve kako treba.

Psihički spremna ... to je ono što mislim da neću nikad saznat kad sam spremna jer mislim da će me i za 10 godina uvijek nešto podsjećat kako je sve prvi put završilo! Al nekako ćemo to premostit! Nećemo se samo tako predat!user posted image

_____________________________

Korina 28.10.2010 naš najljepši anđelić

"Život nagrađuje one koji ustraju"

Karlo 10.04.2012

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kad opet u akciju?!
9.2.2011 15:11:49   
Točkica28
Ja ne znam uopće šta se to desilo i koliko išćitavam neću ni pitati šta je bilo
user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu Bablica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kad opet u akciju?!
9.2.2011 15:15:11   
lilia
Srećo moja ti si sigurno psihički spremna jer si najjače biće koje poznajem i imaš puno pozitivne energije kojom zračiš.
Vidi sutra šta će ti reći ginička i poslušaj je pa kad budeš smjela, u akciju. Ja se nadam da ćemo iduću zimu skupa s kolicima uz lungo mare, odnosno sigurna sam u to.
Anđelića nikad nećemo zaboraviti ali život ide dalje i mora ići.
Što se tiče nalaza ne znam šta bi trebala raditi budući da si bila zdrava u trudnoći i gubitak se nije desio zbog nekakvih loših nalaza.
Pusa i vidimo se uskoro.

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu Bablica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kad opet u akciju?!
9.2.2011 18:40:11   
dami
bablice, samo naprijed. Toliko ti mogu pomoći.user posted image

_____________________________

Mirko 06.12.1992
Darija 20.02.2008

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kad opet u akciju?!
9.2.2011 19:01:29   
danery
ja sam sa prvom user posted image stigla preko 20.tjedna...
u međuvremenu radila amniocentezu i čekala nalaz njesec dana,pokazalo trostruki niz kromosoma....porod u 25.tjednu uz hrpe inekcija...
dr mi rekao zbog konačne dijagnoze napraviti mm i ja genetske pretrage na rebru-samo nam vadili krv,sve je ok...
drugu trudnoću savjetovali za 3 do 6 mjeseci....mm se panično bojao pa je trebalo 2 godine oporavka...
psihičke pripreme nisam imala....jednostavno sam se trudila što manje misliti o tome....jednostavno nisam mogla slušati sve oko mene kako mi dolaze kukati i plakati,bez pitanja kako je meni i mm....

želim tebi i tm da vam se brzo ispuni želja za user posted image kada se odlučite i budete spremni....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu dami)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kad opet u akciju?!
9.2.2011 19:56:23   
lavica81
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


IZVORNA PORUKA: Ninaa

Ja ti mogu poželjeti samo svu sreću i poslati koji user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Mara 04.10.2010. mamina i tatina princeza
Toni 08.07.2013. mamin i tatin princ

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Kad opet u akciju?!
9.2.2011 20:54:54   
BUMBI
IZVORNA PORUKA: Ninaa Ja ti mogu poželjeti samo svu sreću i poslati koji


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Kad opet u akciju?!
9.2.2011 21:06:20   
nemammaste
Draga,želim ti svu sreću svijeta! user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Kad opet u akciju?!
9.2.2011 22:13:34   
Mašaaa
Draga,ja sam od onih koji vjecno kasne kad su dogadjanja u pitanju. Sad tek sam sve procitala. Hrabra si ti zenica! Zelim ti svu srecu! Nisam izgubila bebu pa ne mogu ni zamisliti kako ti je.. Sreetnooo

(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Kad opet u akciju?!
10.2.2011 12:13:09   
Bablica
Hvala puno puno svima na podršci!!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Korina 28.10.2010 naš najljepši anđelić

"Život nagrađuje one koji ustraju"

Karlo 10.04.2012

(Odgovor članu Mašaaa)
Neposredna veza do poruke: 16
   [Obrisani korisnik]
11.2.2011 10:01:57   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Bablica)
  Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Kad opet u akciju?!
11.2.2011 10:35:56   
m600
IZVORNA PORUKA: nemammaste

Draga,želim ti svu sreću svijeta! user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Kad opet u akciju?!
11.2.2011 10:43:46   
mariola
IZVORNA PORUKA: Bablica


Psihički spremna ... to je ono što mislim da neću nikad saznat kad sam spremna jer mislim da će me i za 10 godina uvijek nešto podsjećat kako je sve prvi put završilo! Al nekako ćemo to premostit! Nećemo se samo tako predat!user posted image


Drži se draga, sretno, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Nadam se da ćemo do ljeta skupa maziti trbuščićeuser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu Bablica)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Kad opet u akciju?!
11.2.2011 13:13:01   
Bablica
Evo mali izvještaj od jučer:
bila ja kod ginićke i kaže sve je kako treba! user posted image user posted image user posted image
Rez je još crven, ali će s vremenom pobijelit, izunutra ok (vidi se samo struktura da je ok). Vježbanje kaže polako, bez trbušnjaka jakih, lagano može. Maternica na svom mjestu, velika koliko i treba (mala kruškica).
Zbog carskog reza bi trebali čekat 8,9 mjeseci do slijedeće trudnoće da nebi slučajno došlo do kakvih komplikacija. Sad još čekam nekih 6 tjedana da dođe nalaz od pape i to je to!

E sad o "ljubaznosti" dr. Krištofić (ako je tko poznaje može joj slobodno prenijeti, bilo bi mi drago!)
Zadnja ostala ispred vrata i mislila da sam ja za drugu smjenu, uđem (mislila je da sam trudnica user posted image ) i ljuto kaže ja sve svoje trudnice znam! Objasnim joj da sam se nedavno prebacila kod nje. Popljuvala me k'o zadnju kokoš da je to bezobrazno kako sam se neki dan prebacila i već sam naručena! Da je to stvarno bezobrazno, ali neka uđem. Ništa ne spominjem što smo sve prošli i objašnjavam kako me na Pehlinu nisu htjeli naručit jer nisu imali doktoricu. Onako nervozna uzme otpusno pismo i pošalje me u svlačionu i pita kako beba? E tu se ja rasplačem ko balavica. A ona komentira: ajme pa to je bilo odmah drugi dan! Ma daj? Kao da neznam?! Onda se malo upristojila, valjda iz sažaljena i pita ako sam bila kod Karin i ako mi treba da će mi ona napisat uputnicu za psihijatra! Reko - hvala, ne treba! Čula sam se ja već i vidjela s njom više puta!
Pregled je uredno obavila, sve mi lijepo objasnila i pokazala utzna ekranu. Čak mi je i čokoladu na kraju ponudila (to sam trebala shvatit kao ispriku), ali ni riječi o njenom ponašanju! E pa i nije joj to na čast!

_____________________________

Korina 28.10.2010 naš najljepši anđelić

"Život nagrađuje one koji ustraju"

Karlo 10.04.2012

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Kad opet u akciju?!
11.2.2011 13:28:03   
mariola
A zašto si se kod nje prebacila kad je takva user posted image ?

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu Bablica)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Kad opet u akciju?!
11.2.2011 13:30:08   
Bablica
Jer nisam znala da je takva ... a preporučili su mi ju u bolnici.
Ahhh ...

IZVORNA PORUKA: mariola

A zašto si se kod nje prebacila kad je takva user posted image ?



_____________________________

Korina 28.10.2010 naš najljepši anđelić

"Život nagrađuje one koji ustraju"

Karlo 10.04.2012

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Kad opet u akciju?!
11.2.2011 13:47:25   
ribica1
A ti ga baš imaš sreće s tim ginekologicama!!
Možda drugi put bude bolje!!Baš sam te mislila zvat da čujem kako je bilo, al evo zahvaljujuć raji sve znam!
Čujemo se!


_____________________________

Moja dva anđela......
Luka i Eni - 02.01.2011.

Čuda se događaju...

I moje malo čudo je tu - 10.12.2011. Dora

(Odgovor članu Bablica)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Kad opet u akciju?!
12.2.2011 0:16:02   
lilia
I ja mislila pitati kako je prošlo kad smo se čule ali zaboravila, pa sad znam.
A o dr. Ines Krištofić ja imam samo riječi hvale. Dok je bila kod nas na zamjeni sve uputnice mi je davala za polikliniku bez da ona luđakinja kod koje sam trebala ići zna i na tome sam joj beskrajno zahvalna.
Al eto, uvijek postoje dva lica. Mogu mislit kako te uvrijedila kad si se ti inače tako jaka rasplakala.
I da, što se tiče trudnoće bolje pričekat nego da se nešto zakomplicira.
Pusa.

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu ribica1)
Neposredna veza do poruke: 24
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!