|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   stokke, buzz ili mura?!?
2.10.2010 16:26:26   
kiara123
pomoc cure,  ne mogu se odluciti izmedu ova tri modela!!!!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: stokke, buzz ili mura?!?
2.10.2010 16:37:10   
kiara123
Da budem skroz precizna...moj broj jedan su stokke, ali mm je lud kad spomenem cijenu,ma pristao bi on na njih, ali ni sama nisam sigurna zelim li dati 1000 eura za kolica+100 eura torba+ suncobran..izade to i 8-9 tisuca kuna. e sad neznam jel ona po forumima imaju najmanje negativnih kritika jer su stvarno tako dobra ili se ljudima ne priznaje da su glupo potrosili tolike novce.
buzz i mura su mi u istoj kategoriji i za njih me najvise muci to sto su jakoo teska, buzz nesto malo laksi,a ja sam stvarno sitna i mrsava pa nisam sigurna da su ona za meneuser posted image . jos sam citala po forumima da se na onoj njihovoj sjedalici brzo stvore mucice, da se navlake ne skidaju, da se rucke uniste jer su gumene i da se onaj natpis quinny oguli u roku 2 mjeseca. stokke mi je odlican jer se sve skida i perivo je i mozes narucit komplet nove navlake, pa s drugom bojom prakticki imas nova kolica...neznam sto da radim...cure dobrodosle su sve poz i neg informacije i to brzoooo jer sam u osmom mjesecu user posted image .

(Odgovor članu kiara123)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: stokke, buzz ili mura?!?
2.10.2010 16:41:52   
Gogule
kao prvo kiara pozdrav! naslov teme me uopće nije privukao.. nisam pojma imala šta je to uopće, al sam ipak otvorila i vidjela da se radi o kolicima. Iskreno nemam pojma koja su to jer sam imala od sina. No nekako mi se čini bez obzira kakva su da je 8000 kn puno love štoviše da je previše, a pogotovo ako su teška. Gledam po sebi ja sam imala par mjeseci kolica za novorođenče i jedva čekala da mogu izvaditi druga koja su lakša (kao kišobran kolica) zbog tramaka , nošenja, i stavljanja u auto. No javit će se ostale cure a možda i neka s iskustvom od tih modela.

_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

(Odgovor članu kiara123)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: stokke, buzz ili mura?!?
2.10.2010 17:23:31   
kiara123
ma ta od 8000 nisu teska, vec mura i buzz su teska, ona su sa sva tri dijela do 5000

(Odgovor članu Gogule)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: stokke, buzz ili mura?!?
2.10.2010 17:31:31   
osobno
Ja sam imala cam-3u1, sve perivo, lagana, i bila sam prezadovoljna. Sad imam Jane i još saam zadovoljnija. Prija mi ima quiny i kaže da su nepraktična užasno, a znam na koja stokke misliš i meni su, oprosti ali moram reć, ružna.user posted image
Uz to mi je malo idiotski dat toliko puno novaca za kolica, kad će ti već za god dana bit sasvim dovoljna obična, praktična, svestrana kišobran kolica.user posted image

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu kiara123)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: stokke, buzz ili mura?!?
2.10.2010 17:36:51   
kiara123
stokke explory samo ta i postoje i meni su divna,cam-ovim prija nije bila zadovoljna i od vise ljudi sam cula da su reklamirali kola u roku 2 tjedna....jel znas zasto joj quinny nisu dobra...upravo sam gledala jane rider,ali i ona imaju paprenu cijenu!!! al adax daje popust na gotovinu

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: stokke, buzz ili mura?!?
2.10.2010 17:39:50   
kiara123
e da i neznam zasto svi zavrse u kisobran kolicima, ok ovo mi je prva beba i mozda promijenim misljenje ali nemam namjeru, bar za sada, s godinu dana kupit kisobran kolica ako su skoro sva kolica do 3 god.

(Odgovor članu kiara123)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: stokke, buzz ili mura?!?
2.10.2010 18:03:37   
mama mery
to mi je malo  glupo  ( bez uvrede) davati za kolica taj iznos user posted image
ja sam imala kolica od 1000kn uz njih sam dobila i nosiljku i presvalaku za bebu kad je hladno i obadvoje su se odhranili u njima i jos kad idemo i trgovinu stavom ih oboje unuta i picimouser posted image
i opet bi ih kupilauser posted image


_____________________________




(Odgovor članu kiara123)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: stokke, buzz ili mura?!?
2.10.2010 18:44:39   
luce5
i moja su bila oko 1000 kuna,a vozile su se obje cure u njima i ništa im nije falilo.ja nikad ne bi dala tolike novce za kolica,ali tko želi neka kupi.a kišobran kolica su mi praktičnija,staviš pod ruku i kud hoćeš s njima,a i moje cure su se samo par mjeseci vozile u kolicima.brzo smo prešli na kišobran kolica,a onda na guralicu a kad su same prohodale nije im ni trebalo ništa uživale su u šetnji.

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: stokke, buzz ili mura?!?
2.10.2010 19:04:41   
BUMBI
Dobrodošlauser posted image user posted image
I meni su ta stokke jako ružna,ali svako ima različit ukus...meni su mura od od tih najboljauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu luce5)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: stokke, buzz ili mura?!?
2.10.2010 19:07:52   
kiara123
dajte cure bez uvrede, ali trazila sam misljenja o ova tri modela,a svi pricate o nekim cetvrtim i o cijenama...ja zelim cut kakva su se pokazala ova kolica

(Odgovor članu luce5)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: stokke, buzz ili mura?!?
2.10.2010 19:09:31   
BUMBI
Ja sam ti rekla da sam ja za murauser posted image
Šogi ih ima i kaže da je zadovoljna...


_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu kiara123)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: stokke, buzz ili mura?!?
2.10.2010 19:11:54   
luce5
pa pitala si zašto kišobran kolica,pa sam ja rekla svoje mišljenje a iskreno ,ne ulazim u kvalitetu ,ali ta sva troja su mi ružna kolica.

(Odgovor članu kiara123)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: stokke, buzz ili mura?!?
2.10.2010 19:57:27   
Ninaa
Oprosti ali meni su stokke užasna i nikad ih ne bi kupila, zapravo mi se ni jedna ne sviđaju ali ak već moram reći svoje mišljenje onda je to mura, lijepo izgledaju ali su dosta teška. ja imam peg perego i super su mi

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu luce5)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: stokke, buzz ili mura?!?
2.10.2010 20:08:10   
osobno
Prija šta ima quinny kaže da su teška, jedva stanu u auto, ne daju se baš lipo sklopit, ne može baš okrenit kotače kako bi tila i sl. a jedna poznanica ima Mura, (sad sam se sitila da sam i njih gledala kad sam bila trudnauser posted image ) i dosta je zadovoljna, njoj nisu teška, ali je ona doduše malo jača, kad sam probala u dućanu, činila su mi se glomazna,ali ja inače imam 53 kg i 162cm(user posted image ), tako da spadam u kategoriju kepeca i nisam baš mjerodavna.user posted image

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: stokke, buzz ili mura?!?
2.10.2010 20:14:25   
osobno

IZVORNA PORUKA: kiara123

dajte cure bez uvrede, ali trazila sam misljenja o ova tri modela,a svi pricate o nekim cetvrtim i o cijenama...ja zelim cut kakva su se pokazala ova kolica


Ha, znaš, takve smo ti mi.user posted image .Samo želimo pomoć svojim iskustvima, možda ti se nešto drugo svidi.


_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu kiara123)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: stokke, buzz ili mura?!?
2.10.2010 21:02:38   
uciteljica
Bila je već tema Mura kad je Ninolina kupovala kolica za svog pišulinca, ali kako mi tražilica ne radi ne mogu ju naći.
Mi smo vozili Muru 3  žuto-ljubičasta, kolekcija 2008. i da kupujem opet kolica opet bih ju izbarala. Dizajnom su mi savršena, sjedalo fino mekano i udobno, lako perivo. Krović dovoljno velik da ti suncobran ne treba, sjedalo spustivo gotovo do nultog položaja. Lagana za upravljanje. Odogovorno tvrdim da sam u sve ljekarne i trgovine  uspjela bez pola frke ući s njom, nigdje nisam zapela niti sam ih morala ostavljati vani.
Jesu ona teška i kad se sklapaju zapravo ih moraš rastaviti na tri dijela, ali meni su pregenijalna. Ja sam ih uredno držala u autu na parkingu i sa svojih 156 cm visine bila sposobna jednom rukom ih sastaviti kad sam išla u šetnju sama bez mm.
Meni su nenadmašna. Same pohvale. E, da ni snijeg ni led, ni blato ni makadam im nije problem, user posted image user posted image user posted image .

Buzz mi je bio u opciji, ali mm nije pa smo ga prekrižili odmah, a o Stokke nikad nisam ni razmišljala jer su mi puuuno preskupa, ali da su mi lijepa da. Pogotovo ona zelene boje, user posted image

Navijam za Muru!!user posted image user posted image


_____________________________

Ja sam PAUVA!!!!
30.01.2009.




(Odgovor članu kiara123)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: stokke, buzz ili mura?!?
2.10.2010 21:03:15   
kiara123
ni sama vise neznam!!! i ja sam mala i imam 60 kila u osmom mjesecu trudnoće,tako da nebi htjela kupit neka da ih ne mogu pomaknit, a ne mogu se setat po ducanima, jer moram mirovatuser posted image  tako da moram odlucit sa kauca!

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: stokke, buzz ili mura?!?
2.10.2010 21:04:42   
uciteljica
IZVORNA PORUKA: kiara123

ni sama vise neznam!!! i ja sam mala i imam 60 kila u osmom mjesecu trudnoće,tako da nebi htjela kupit neka da ih ne mogu pomaknit, a ne mogu se setat po ducanima, jer moram mirovatuser posted image  tako da moram odlucit sa kauca!


I sama sam na taj način odabrala kolica. MuRA, MURA, MURA,...


_____________________________

Ja sam PAUVA!!!!
30.01.2009.




(Odgovor članu kiara123)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: stokke, buzz ili mura?!?
2.10.2010 21:05:52   
BUMBI
Žao mi je što moraš mirovati jer bi bilo dobro kad bi ih sve pogledala uživo

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu kiara123)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: stokke, buzz ili mura?!?
2.10.2010 21:06:14   
kiara123
hvala ti uciteljice na iscrpnom izvjestaju, jos nesto...jel se navlaka sa sjedala skida ili? jesu ti se stvarale mucice?

(Odgovor članu kiara123)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: stokke, buzz ili mura?!?
2.10.2010 21:07:52   
cuba
IZVORNA PORUKA: kiara123

e da i neznam zasto svi zavrse u kisobran kolicima, ok ovo mi je prva beba i mozda promijenim misljenje ali nemam namjeru, bar za sada, s godinu dana kupit kisobran kolica ako su skoro sva kolica do 3 god.

Prvo kiara dobrodošlauser posted image
Osobnog iskustva sa ta tri modela nemam ali mi jedna prijateljica ima buzz 3 a druga mura. Obje su apsolutno prezadovoljne, kako sa rukovanjem, materijalom (nisu se stvorile mucice), quinny natpis se i nakon godinu dana vidiuser posted image , i objema stanu u portapak. Mana tih kolica je šta su kako si i sama napisala jaaaako teška. I iz tog razloga sam ti kopirala ovo što si gore napisala kao odgovor na pitanje zašto sva djeca završe u kišobran kolicima. Zato što je jedna stvar voziti bebu od 3,4,5 kg u kolicima od 13-15kg a druga je stvar voziti dijete od godinu dana koje teži 10ak i više kg u tim istim kolicima. Još si navela da si sitna i mršava...a uostalom nakon godinu dana ti i dosade pa kupiš novauser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu kiara123)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: stokke, buzz ili mura?!?
2.10.2010 21:08:09   
BUMBI
http://www.ringeraja.hr/forum/maxi_cosi_mura_3/m_531799/tm.htm

Evo pa si i tu malo pogledaj  za Mura


_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu kiara123)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: stokke, buzz ili mura?!?
2.10.2010 21:08:25   
kiara123
znam!!!user posted image

(Odgovor članu kiara123)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: stokke, buzz ili mura?!?
2.10.2010 21:10:20   
cuba
I da obje prijateljice su kupile nova kolica nakon godinu dana. Ali meni ja osobno od ta tri modela najbolje "sjeo" quinny buzz i to četvorka (sa dva odvojena kola naprijed).

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!