|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   ufff ginekolog
19.10.2010 10:22:03   
ninolina
ja sam jučer ostala šokirana...Šogorica je bila kod giniča i od samog početka trudnoće ima takve izjave da padneš na guzicu...Rekla sam joj nek ga iskreno uopče ne sluša...Nek joj radi pregled da vidi jel se otvorila i jel beba na uz ok...
I dođe ona jučer...a naš dragi ginić ne uzima urin tokom trudnoće, kaj je obavezno...
Ima pojačani iscjedak i ja joj kažem prije obavezno traži da ti provjeri urin da nije  bakterija...trudna je 29tj
a on njoj ma nije ali evo ti vaginalete i kremauser posted image ...naravno da joj nije uzeo urin...
Kao beba joj je jako mala, sitna ima oko 1150 gr...kaj se meni čini sasvim ok za taj tjedan...a ona jadna sva isprepadana...veličina odgovara tjednu....
Najbolje od svega rekao joj je da ako se beba ne okrene do 32 tj da ide na carski...mislim halloooo pa okreću se do pred porod neki...
e sad kad dođem ja koja sam tjedan manje trudna od nje prema meni ima drukčiji odnos, susretljiviji je, napravi sve kaj ja tražim.....
to mi nije pošteno...ja znam da je svjestan da već sama znam dosta stvari ali kako može imati takav odnos s jednom prvprotkinjom koju je strah svega...ufff ja bi ga zadavila


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: ufff ginekolog
19.10.2010 10:26:42   
cuba
Pa jeli se može prebaciti kod nekog drugog ginekologa? Stvarno, nebi trebao raditi razliku između prvorotkinja i žena koje već imaju djecu i koje već znaju dosta toga...
Znam po sebi koliko mi je značilo šta bi mi ginić sve objasnio na svakom pregledu jer ipak prvi put koliko se god pripremaš, čitaš na netu i slušaš iskustva prijateljica opet ne znaš sve...
A to za urin mi stvarno nije jasanuser posted image  pa on se provjerava svaki mjesec koliko znam?

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: ufff ginekolog
19.10.2010 10:30:03   
ZVRK
ja urin provjeravam(sestra)prije svakog vaganja -znači svaka kontrola koliko god česte bile

a jel ga ona pitala da ga provjeri ili je šutila??????

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: ufff ginekolog
19.10.2010 10:31:27   
Fever
Meni sestra svaki put gleda proteine u mokraći ali ne idem svaki misec na detaljnu analizu, ali mi je puno značija pristup mog ginekologa prema meni i mm...strpljiviju osobu nisan upoznala, kad je iša na godišnji rekla san nek se odmori od mene user posted image user posted image

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: ufff ginekolog
19.10.2010 10:35:21   
ninolina
ma cure moje nikome ne provjeraa urin...user posted image user posted image user posted image user posted image
nikome...kao ne treba prije 33 tj...
Ni meni nije dao zadnja dva puta sam ga tražila...meni je dala moja opče prakse da priovjerim jer sam mirnija....ali sad ću opet vikati...ja to tražim svaki put a i ona je ali jednostavno nestašica trakicauser posted image user posted image
ma ne pitajte ništa...luda sam od njega...onda netko kaže zašto plačati privatnika....meni je sad koma jer nemam ni jednog ovdje ali nekako se već dosta znam i da je panika znam koga zvati ali kako ove mlade žene....sa prvom bebom


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Fever)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: ufff ginekolog
19.10.2010 10:41:07   
ZVRK
IZVORNA PORUKA: ninolina

ma cure moje nikome ne provjeraa urin...user posted image user posted image user posted image user posted image
nikome...kao ne treba prije 33 tj...

svašta
prvi put čujem da ne kontrolira urin

meni je na ''''pola''''trudnoče dala da napravim ''''detaljnu''''kontrolu urina iako je na početku bilo sve ok rekla da se provjeri

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: ufff ginekolog
19.10.2010 10:43:32   
marija0
IZVORNA PORUKA: ZVRK

IZVORNA PORUKA: ninolina

ma cure moje nikome ne provjeraa urin...user posted image user posted image user posted image user posted image
nikome...kao ne treba prije 33 tj...

svašta
prvi put čujem da ne kontrolira urin

meni je na ''''pola''''trudnoče dala da napravim ''''detaljnu''''kontrolu urina iako je na početku bilo sve ok rekla da se provjeri

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: ufff ginekolog
19.10.2010 10:45:01   
pako
je čudan stvarno....meni je moj na svakom pregledu provjeravao urin......prvo urin pa vaganje, tlak i tek onda pregled.

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: ufff ginekolog
19.10.2010 10:46:16   
ZVRK
šta je on takav od uvijek ili samo sada ne pregledava urinuser posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu pako)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: ufff ginekolog
19.10.2010 10:46:42   
patka
meni moj gin nije provjeravao urinuser posted image , prvi put su mi gledali urin u 34. tjednu kad sam isla u bolnicu na pregled i onda mi rekli da napravim bris na aerobe i ispalo da imam neku bestiju, a kak mi je ovo prva trudnoca nisam imala pojma da se to treba

(Odgovor članu marija0)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: ufff ginekolog
19.10.2010 10:47:42   
ninolina
IZVORNA PORUKA: pako

je čudan stvarno....meni je moj na svakom pregledu provjeravao urin......prvo urin pa vaganje, tlak i tek onda pregled.

ma i meni su tako obavezno...
a on vam ima manu sve trudnice na početku trudnoće poslati na briseve, kontrolu urina i kao to je dosta...ma neznam kaj bi rekla...


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu pako)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: ufff ginekolog
19.10.2010 10:49:21   
pepeljuga
i meni je moj obavezno prije pregleda gledao urin,kilazu i tlak

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu patka)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: ufff ginekolog
19.10.2010 10:49:41   
ninolina
Ja sad ovu trudnoću vodim kod njega...neznam kakav je bio prije ali eto sad nikome ne pregledava urin

patka pa to je najgore..i nedaj bože da koja bakterija ubrza porod i ko je kriv...ma ja bi ga zadavila


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: ufff ginekolog
19.10.2010 10:49:48   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: ninolina

IZVORNA PORUKA: pako

je čudan stvarno....meni je moj na svakom pregledu provjeravao urin......prvo urin pa vaganje, tlak i tek onda pregled.

ma i meni su tako obavezno...
a on vam ima manu sve trudnice na početku trudnoće poslati na briseve, kontrolu urina i kao to je dosta...ma neznam kaj bi rekla...


pa bezveze-neplača on te kontrole koje pripišeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: ufff ginekolog
19.10.2010 10:50:25   
cuba
IZVORNA PORUKA: ninolina

IZVORNA PORUKA: pako

je čudan stvarno....meni je moj na svakom pregledu provjeravao urin......prvo urin pa vaganje, tlak i tek onda pregled.

ma i meni su tako obavezno...
a on vam ima manu sve trudnice na početku trudnoće poslati na briseve, kontrolu urina i kao to je dosta...ma neznam kaj bi rekla...


Pa stvarno nije normalan ako misli da je to dovoljno?? Ja sam u 3 mjesecu trudnoće dobila E.coli...iako nikakvih simptoma nisam imala, hvala Bogu da mi je redovito pregledavao urin i tako vidio da je imam...

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: ufff ginekolog
19.10.2010 10:53:17   
danery
meni nije čudno...nijednom mi nije pregledao urin...kakvi brisevi...sa uz starim 20 god dobro da je i vidio da sam trudna user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: ufff ginekolog
19.10.2010 10:53:48   
ninolina
Ma kužim ja sve to...on to mora raditi ali eto jednostavno ne radi...Ja kažem da nije normalan jer ajde ja još kužim akpo nešto je....ali recimo ona nema pojma....
Baš ću vidjeti idući tjedan kad dođem...bar ću se navikati...user posted image
Ali bit teme je kako takvom doktoru pokazati da griješi...jer mislim ko sam ja, samo pacjent...


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: ufff ginekolog
19.10.2010 10:54:49   
ninolina
IZVORNA PORUKA: danery

meni nije čudno...nijednom mi nije pregledao urin...kakvi brisevi...sa uz starim 20 god dobro da je i vidio da sam trudna user posted image

ma meni je to čudno....kako to mi ej normalno na svakom pregledu...ali vidim ima još bisera


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: ufff ginekolog
19.10.2010 11:03:32   
nemirna mama
a joj...meni je moja sa sve troje provjervala urin i sve je bilo ok, a kad sam rodila Antonia on je imao bakterije user posted image E coli + Klebsiella
onda su mene optužili u bolnici za ne znam više za šta nisuuser posted image ....s Anom nikakvih problema, a s Martinom isto sve ok a kad se rodio imao je E coli


_____________________________



Zivot je kao procitan roman samo razlika je u tome sto se u romanu mozes vratiti na ljepse strane a u zivotu nikada na ljepse dane!!!!

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: ufff ginekolog
19.10.2010 11:06:29   
ninolina
IZVORNA PORUKA: nemirna mama

a joj...meni je moja sa sve troje provjervala urin i sve je bilo ok, a kad sam rodila Antonia on je imao bakterije user posted image E coli + Klebsiella
onda su mene optužili u bolnici za ne znam više za šta nisuuser posted image ....s Anom nikakvih problema, a s Martinom isto sve ok a kad se rodio imao je E coli


stvarno a ti nisi...user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu nemirna mama)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: ufff ginekolog
19.10.2010 11:12:01   
pepeljuga
i meni je R dobio eserihiu nakon rođenja a ja je nisam imala cilu trudnocu a ni posli

A posli poroda sa T sam ja dobila a cilu trudnocu nista i on isto ok

pa ti sad budi pametan


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: ufff ginekolog
19.10.2010 11:14:26   
ZVRK
se možda''pobere''u bolnici tokom poroda i odlaska u ''sobu''?

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: ufff ginekolog
19.10.2010 11:27:12   
Ninaa
Znaš i sama kakvo je moje mišljenje o njemu mene je pregledavao zadnja dva puta na kraju trudnoće i rekla sam nikad više pa makar plaćala cijelu trudnoću nekog drugog. Znaš i sama kaj je bilo s mojom frendicom, trudnoća uredna, da bi na kraju dobila visoki tlak sve se zakompliciralo i izgubila bebu. Možda nije kriv ali oni njegovi komentari i odnos prema pacijentima meni je koma. Kuma je s njim prezadovoljna tak da ja mislim da on ima svoje favorite ko i naša pedijatrica. Očito je prema nekima super a prema drugima koma. Moja doktorica je ok, a i sestra sad vodi trudnoću kod nje, svaki put urin, ima problema s bakterijama izvadila joj je sve briseve (a samo na candidu se plaća oko 1500 kn) poslala je na dodatne pretrage jel dosta otiče i urologu da se sve provjeri.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: ufff ginekolog
19.10.2010 12:33:59   
Anoniman
ninolina, nadam se da to nije onaj kojega si meni preporučil???user posted image

(Odgovor članu Ninaa)
  Neposredna veza do poruke: 24
   RE: ufff ginekolog
19.10.2010 14:37:18   
Wukovarka
Meni ginica u nijednoj trudnoći nije kontrolirala urin.
Ali sam ja svaki mjesec išla kod dr. opće prakse po uputnicu da provjerimo.

Stvarno rijetki rade sve što se treba

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!