|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ufff ginekolog
19.10.2010 14:39:46   
ninolina
IZVORNA PORUKA: Kejt

ninolina, nadam se da to nije onaj kojega si meni preporučil???user posted image

Ma ne si ludauser posted image
Ovaj mi je u zg i stvarno mi nije usput k njemu putovati svaka 3 tjedna....a on je dan i noć od ovoga....
Ovog svog ću zvati za jedno 6 tjuser posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: ufff ginekolog
19.10.2010 19:35:19   
Točkica28
grrrrrrrr
i ja sam imala cirkuse sa ginićima...
iducu trudnocu cete mi dati dobaaar savjet kod kojeg da idem.,


_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: ufff ginekolog
19.10.2010 21:26:22   
mišica 666
moj provjerava urin od 1. dana briseve po potrebi šuk svakoj trudnici oko 20-24. tj. mogu reći da je jedan od detaljnijih.

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: ufff ginekolog
19.10.2010 21:54:18   
natalijax
bedak,ima jedan takav i kod nas,kako prema kome se odnosi super a prema nekima bezobrazan,joj ja bi ga mjenjala da sam na njenom mjestu

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: ufff ginekolog
19.10.2010 23:50:22   
CallamityJane
moj je bio prema svakoj kreten, dobro malo manje prema nama sto smo isle privatno ali i dalje imbecil malo veci
Zamislite kada je meni kada su mi trudovi krenuli i ono imam nekih desetak sati vec trudove rekao da ja pricekam jos dva dana sa porodom dok on ne dodje sa seminara iz Zagreba user posted image
Kada je se napokon pojavio meni u sobi rekao mi je ti istjerala da se porodis na carski user posted image
jer on je zapeo da mene porodi prirodno, iako se nisam centa otvorila, kada bolje razmislim bas mi je drago sto nije bio tu user posted image

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: ufff ginekolog
19.10.2010 23:54:45   
dominik
meni su urin pregledavali jedino na pregledima u bolnici pred porod...a ovo kod mog gin nista, i jednom sam isto dobila vaginalete zbog iscjetka bez ikakvih pretraga urina ili bilo cega...ne moram napominjati da sam briseve prvi puta u zivotu radila prije stavljanja spirale, a dvoje djece rodilauser posted image ...i dorinu trudnocu mi je "pratilo" 4 ginekologa jer nisu mogli naci stalnog za dzuser posted image i da je svaki govorio drugacije...tako da mi nitko nije na vrijeme rekao da imam spustenu posteljicu i da moram mirovati...ali bog cuva budale pa je tako i mene sacuvaouser posted image

< Poruku je uredio dominik -- 19.10.2010 23:55:40 >

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: ufff ginekolog
20.10.2010 7:44:53   
Bebys
TAJ NEBI BIO MOJ GINEKOLOG NI DANA.....

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: ufff ginekolog
20.10.2010 8:43:13   
Anoniman
Kad čujem ovako nešto sretna sam da što je kod nas sve dobro završilo. A urin testiran samo na početku trudnoće.user posted image

(Odgovor članu Bebys)
  Neposredna veza do poruke: 33
   RE: ufff ginekolog
28.10.2010 11:42:30   
matea4
sad malo čitam...znate šta je meni moj reko kad sam ostala trudna?? da šta sam ja došla??? ostala sam u šoku?!?! ono haloooooo!!!!!!!!  i tako još iduča dva puta kad sam došla...njegovo prvo pitanje je bilo Šta ste vi došli? bio je užasno bezobrazan,ali evo prije mjesec dana sam se iznenadila..bio je dobar(čak se i nasmijao)user posted image user posted image ...nadam se da će i dalje bit ok inače ću ga istuč..hahahahauser posted image user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: ufff ginekolog
28.10.2010 11:44:24   
pepeljuga
a matea stvarno je bezobrazan,ja bi takvog odma prominila

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu matea4)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: ufff ginekolog
28.10.2010 11:49:49   
matea4
a svi ga hvale,nisam od nikog čula ništa loše,ali kažem,zadnji put je bio za neprepoznat....evo danas idem pa čemo vidjet možda će mu opet bit dobar dan!!!user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: ufff ginekolog
28.10.2010 11:52:36   
minnie
šta se čudite. moj je bio na go kada sam ostal trdna sa s i otišla sam zamjeni da potvrdi trudnoću. prvo me pita izvolite . kažem ja njemu da sam napravila test i da je bio pozitiva a on meni pa onda ste trudni. sljeddeće pitanje dali želite ab. ja šokirana. kažem ne i nastavim objašnjavati da radi na teškom odjelu a on meni opet ste sigurni da ne želite ab. ja rekla ne  digla se i pokupila svari. pričekala dok se nije vratio moj gin. doslovno sam ostala šokirana. šta na to kažete. ja nisam mogla vjerovati

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: ufff ginekolog
28.10.2010 11:54:52   
matea4
ajoj....šta je s tim čovjekom??????user posted image user posted image ne zaslužuje da uopće tamo radi....

(Odgovor članu minnie)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: ufff ginekolog
28.10.2010 12:01:07   
ejmama

IZVORNA PORUKA: minnie

šta se čudite. moj je bio na go kada sam ostal trdna sa s i otišla sam zamjeni da potvrdi trudnoću. prvo me pita izvolite . kažem ja njemu da sam napravila test i da je bio pozitiva a on meni pa onda ste trudni. sljeddeće pitanje dali želite ab. ja šokirana. kažem ne i nastavim objašnjavati da radi na teškom odjelu a on meni opet ste sigurni da ne želite ab. ja rekla ne  digla se i pokupila svari. pričekala dok se nije vratio moj gin. doslovno sam ostala šokirana. šta na to kažete. ja nisam mogla vjerovati

user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu minnie)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: ufff ginekolog
28.10.2010 12:08:26   
minnie
a što je najbolja stvar mislim da mi je on m porodio. koji apsurd

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: ufff ginekolog
28.10.2010 12:16:55   
breskvica22
ja cu vama reci da se njima ocito neda raditi!!!! grozni su i fuj!!! bas sam pricala sa svojim gin.privatnikom i on je rekao da im se ocito neda raditi.
ja mislim da oni samo zele pokupiti pare za pacijente a u biti ih boli k..... za njih.
ljeni su,bezosjecajni i totalno nezainteresirani sta ce biti sa pacijentom i njenom trudnocom.
hvala bogu konacno mogu rec da imam ginekologa jer svi  prije njega nisu ni mesari a kamoli sta drugo. njima samo pise da su ginekolozi. ma to je strava i uzas!!!
svima takvima treba oduzeti licencu i zabraniti im da ikada vise rade to. jer nemaju pojma o tome ,a ni o zivotu. doslovno se kockaju sa tudjim zdravljem.
jao sto sam ljuta na takve takozvane ginekologe,doktore.
sve ih treba u top strpati.
neznam,ako nekom treba ginekolog iz slavonije,osijek ja bi toplo preporucila dr.gin.miroslava kramarica. bila sam kod puno ginekologa i nijedan nije valjao.sad sam kod njega i predivan je.osjecam se konacno sigurno

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 41
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!