|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Babylove pelene
11.4.2010 23:13:41   
Mishek
Evo danas mi se desilo kaj mi se nikad nije. Naime, koristimo babylove pelene i pokazale su mi se super. Odlično upijaju, ma sve. I danas od jutra mi je dijete zapišano, odnosno sve procuri gore nekud, tak da joj je bok i leđa mokri. Koliko god puta sam joj mijenjala pelenu, toliko puta sam joj preskidala odjeću jer je bila mokra. Sad, ne bih ništ rekla da ju držim 4-5 sati s jednom pelenom, ali bila mi je max po 2, 2 i pol sata. I sad zadnji put sam popizdila. Nakon ni dva sata idem ju premotat jer joj je vrijeme za spavanje, a ona, ne samo da je imala mokra leđa već joj se pelena zaljepila za kožu na donjem dijelu leđa. Polako sam joj skidala, al doslovno se zaljepilo, vlažila sam, al ju je svejedno boljelo. Je li vam se to kad desilo? Poludjela sam jer sam djetetu nanosila bol. user posted image user posted image a zašto - radi jeuser posted image pelena koje su mi do sad bile savršene. Hitila sam sve u vražju mater, a taman smo danas dobili za babinje pampersice, pa sam  joj te stavila.



_____________________________

Moje dijete = moja sreća
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Babylove pelene
11.4.2010 23:16:03   
pepeljuga
ajme uzas,jadna misica...ja sam njihove koristila samo onaj paket sto se dobije al nisam bas bila zadovoljna......

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Mishek)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Babylove pelene
11.4.2010 23:22:00   
mala pcelica
ja sam par njihovih paketa koristila i isto se propiša,nevezano dal se malo ili puno upiški redovno izanje van user posted image ...u pampersicama sam našla kamenčić user posted image i njih definitivno više ne koristim mada je i njih propišavala...sad smo na onima iz milera i isto propišavaju user posted image kao sto ti kazes po 5 puta dnevno joj presvlačim robicu,i svaki dan imam vesa za jednu masinu samo zbog jeb.... pelena user posted image ...ja stvarno vise ne znam sta je sa tim pelenama...za 10 mjeseci sam se upraksala kako se pelena stavlja znaci nije do mene user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Babylove pelene
11.4.2010 23:26:21   
mariola
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

ajme uzas,jadna misica...ja sam njihove koristila samo onaj paket sto se dobije al nisam bas bila zadovoljna......


jadna bebicauser posted image
meni su pampers zakon, promočile su mi samo par puta a to je bio znak da treba broj veće.
a od dm-a nisam ni onaj paket što sam dobila jer su mi bile male.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Babylove pelene
11.4.2010 23:56:20   
mali_macic
a jadnica mala.
ja isto koristim babylove i dosad nisam imala takvih problema.

_____________________________

nasa "mrvica" Ella - 04.10.2009
E very day and night
L ooking at you makes me smile
L oving you is what I do
A ll my heart belongs to you...


(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Babylove pelene
11.4.2010 23:58:08   
Anoniman
user posted image user posted image mi koristimo babylove od njenog drugog meseca i odlicne su mi, pampersice mi nista nisu zadrzavale u sebi, sve sto popiski ili pokaki izleti napolje...sa babylove nikad nismo imali problema. bebica mala, bas mi zao user posted image

(Odgovor članu mariola)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Babylove pelene
12.4.2010 7:42:41   
mamika
ovo što se zalijepilo stvarno čudno...a što se tiće toga da u bebice mokre,ja skužila koje god joj pelene stavim ako imaju onu široku traku di je čičak rastezljivu, onda nismo mokri. pa mislim da je do te trake pa uvijek na paketu gledam ak imaju strech traku pelene...

_____________________________

ROBERT 13.07.2003
STELA 06.05.2006
KATJA 22.10.2009
http://www.youtube.com/watch?v=jJNVoqYxNmY
http://www.youtube.com/watch?v=PxXjMV64OFI&feature=related
http://www.facebook.com/video/video.php?v=1358914890312&ref=mf

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Babylove pelene
12.4.2010 8:13:17   
anonno17
evo i ja imam isto takvih iskustava korisitili samo  prvi mjesec dana babylove, isto promoičio i dobio mi moj mišek mali osip, pa sam prešla na pampers i prezadovoljna, tanje su  a bolje upijaju i nema osipa što mi je i najvažnije.


user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Noa -17.08.2005.
Patrik - 18.12.2009.

(Odgovor članu mamika)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Babylove pelene
12.4.2010 8:39:37   
MILLA
ni nama bebylove nisu bile dobre...pa smo koristili pampers..a kad smo otkrili Lumpi iz Merkatora (koje su 59kn-42kom) prezadovoljni smo....više od duplo jeftinije od pampersica a iste su kvalitete

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu anonno17)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Babylove pelene
12.4.2010 9:10:53   
zozo1
Ja već promijenila četiri vrste pelena i svaku noć moram bebača prematati barem dva do tri puta jer je totalno mokar na boku i leđima. Naravno da mu i preko dana procuri ako spava dva sata u komadu.  Koristili smo pampers, babylove, libero, neke iz Mullera i još su mi se Libero pelene pokazale najboljima. 

_____________________________

JAN, 18.12.2004.
FRAN, 19.02.2010.

(Odgovor članu Mishek)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Babylove pelene
12.4.2010 9:13:57   
Jack_Tequila
Pazi koliko oprečnih mišljenja... user posted image

Koristimo Pampers, jer su se pokazale najboljima. Babylove smo imali jedan paket (dobili u DM-u) i pokazale su se truba: procuri sa strane, malecka bude sva zapišana.




_____________________________

23.01.2010. > Zvijezda je rođena!

(Odgovor članu zozo1)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Babylove pelene
12.4.2010 9:15:44   
MILLA
stavim mu navečer pelenu u 21h i spava do 10 ujutro. kad mu je skinem bude ful teška ,a guza i pišonja skroz suho. ... sa Lumpi smo prezadovoljni

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu zozo1)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Babylove pelene
12.4.2010 9:27:20   
Mishek
Milla, tak je i meni bilo. Po noći ju nisam presvlačila i ujutro je pelena bila teška koliko je piškila i ništa nije izašlo van. I zato mi nije jasno kaj se počelo dešavati jučer. A ovo kaj se zaljepilo za nju - fakat ne razumijem. Jel to takva pelena bila, ne znam. Al znam da ću poslati babylove u rodni kraj. user posted image

_____________________________

Moje dijete = moja sreća

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Babylove pelene
12.4.2010 9:33:20   
novamama
ponekad se dogodi da pakiranje bude sa greškom...ne samo kod babylove pelena, nego i kod pampersica i ostalih...
probaj reklamirati u dm-u...

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu Mishek)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Babylove pelene
12.4.2010 10:16:24   
MiniMama
Mishek, zbilja ih probaj reklamirati u dm-u. Meni su jednom tako pampersice promočile (više od pola paketa sam bacila u smece) i taman sam u dm-u birala neke nove pelene i psovala prokletom pampersu kada me teta prodavacica upitala trebam li pomoc. Onda sam joj objasnila sta se dogodilo s pampersom i da pokušavam naci babylove veličinu  koja mi ide jer da odustajem od pampersa. Teta mi je rekla da je to vjerojatno do paketa i dobila sam novi paket pampersa i babylova besplatno uz duboke isprike. Zbilja su bili super i uopce nisam očekivala tako nešto, jer sam se ja samo žalila teti i nadala se da ona ima klince pa ce mi preporuciti nešto. user posted image
ali od tada samo ili na babylove ili na pelenama iz mullera jer mi se bebica osula na pampers kad smo prešli na dvojku da je to bilo strašno. od tada su mi sve pelene bolje od pampersa. Nisu loše ni one K-plus (ili K bebe), samo su dosta debele. mi smo ih znali koristiti dok nije počelo lijepo vrijeme za šetnjice i finu robicu (koja sam je cijelu zimu proplakala u ormaru), a sad mu ne mogu navuči pola trenirkica i traperica preko tih K pelena jer su zbilja osjetno deblje. Napominjem da je i moj sin malko punašan pa ne vjerujem da bi vitkije bebe imale taj problem user posted image

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Babylove pelene
12.4.2010 10:20:57   
BUMBIKA
ajme uzas,jadna misica...ja sam njihove koristila samo onaj paket sto se dobije al nisam bas bila zadovoljna....


Potpisujem


_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu MiniMama)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Babylove pelene
12.4.2010 10:25:20   
MKata
Mi od početka koristimo babylove (sad smo 5 tjedana user posted image ) i za sad su super! Nismo niti probali neke druge jer za sad nema potrebe. Nadam se iskreno da neću ni morati jer su mi ove najpristupačnije. Ovdje nema mullera, a Lidl baš ne volim (jedino pampersice ili K bebe...)

(Odgovor članu MiniMama)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Babylove pelene
12.4.2010 10:42:38   
Bebys
SAVIJETUJEM LIBERO...odlicne su...probajuser posted image

(Odgovor članu MKata)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Babylove pelene
12.4.2010 11:39:21   
pincirotvajler
neznam kakve su babylove, mi imamo pampers premium care uvijek, i promoći jedino kad svekrva prematauser posted image

< Poruku je uredio pincirotvajler -- 12.4.2010 11:40:53 >


_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Babylove pelene
12.4.2010 11:50:09   
lidac0605
Meni su babylove bile dobre dok su klinci bili fakat mali bebači pa nisu ni količinski puno pišali-čim sumalo porasli,počeli spavat cijelu noć-obavezno zapišani do grla,tak da sam počela kupovat pampersove-makar mi se i s njima znalo dogodit da su zapišani,al rijetko kad ili kad bi puno pili prije spavanja

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Babylove pelene
12.4.2010 12:56:56   
Joanna
Jedinicu sam koristila pampers a dalje samo babylove i ja sam zadovoljna s njima. Istina je da neki put bude mokra al koje pelene nisu baš nikad propustileuser posted image   U ovih 8 mjeseci propustile su kakvih 5 puta a to je normalno.  Uvijek uzima jumbo pakiranja i one kutije su mi super.user posted image

Dogodi se neki puta greška u pakiranju al ja za sada još nisam naišla na to.



_____________________________

Mamine princeze
11.08.2009. Nina
26.01.2012. Laura

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Babylove pelene
12.4.2010 13:06:52   
pako
Mi koristimo babylove od početka, tj. otkako sam rodila Patricka i evo sad za  Matea i stvarno su mi super. Pošto moj Patrick jaaaako puno pije mislim da ne postoji niti jedna pelena koja nakon 2-3 sata nebi propustila,tako da ako ga ne premotam nakon nekih 2 ili 2 i pol sata mokar je . A navečer ga premotam oko pola 22 i ujutro kad se digne oko 9 ili pola 10 i pelena je teška ali ne promoči.

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu Joanna)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Babylove pelene
12.4.2010 14:28:15   
Ninaa
Mi smo koristili papmers pa smo dobili babylove i onda smo ga koristili sve do broja 3. Od tad se uredno događalo kaj i kod vas, mokra sa strane i leđa, sva robica dolje i tak svaki put. poludila sam i prešla na pampers i sad je sve ok, nisam baš pretjerano ni s njim zadovoljna bila, ali mi se čini da je u zadnje vrijeme nekak bolji. Vele da su libero najbolje, nisam probala jel uvijek zaboravim koje a kad dođem do dm ima ih više vrsta pa neznam koje bi kupila. Pozdrav maloj ljepotici!

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu pako)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Babylove pelene
12.4.2010 14:38:44   
Marta j
Mi vec jedanest mjeseci koristimo babylove i nikada nam se nije desilo takvo sto.user posted image
Nama su super i cak nam noci ne procure.
Dok nam je pampers uzasan sve nam je ispadalo i Mate bi mi se cijeli osuo od pampersa isto tako i njihovih maramica.
Tako da koristimo samo babylove pelene i nivea maramice.



_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Babylove pelene
12.4.2010 14:42:30   
L.P.
Mi smo koristili Pampersice i nama su super.Sada koristimo one iz Mullera i stvarno su ok a povoljne.Babylove smo probali ali mi se ne sviđa jer su krute,a ni Libero mi nisu ništa posebno.

< Poruku je uredio L.P. -- 12.4.2010 14:44:44 >


_____________________________

Nina rodjena 12.11.2006,
braco Marko 7.4.2009.
braco Ivan 2.5.2010.

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!