|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Babylove pelene
12.4.2010 16:29:00   
Mishek
Ok, cure, ja fakat ne kužim kaj se dešava. Dakle, sinoć kad mi se babylove pelena zaljepila malenoj za kožu na leđima stavila sam joj pampersicu jer smo taman dobili paket i taman njezinu veličinu (3-6 kg). Al danas mi je opet, kao i jučer cijeli dan popišana. Presvlačim ju svaki čas jer joj sve iscuri na bok ili po leđima. Prvo sam ju ujutro presvukla i stavila ju na krevet u suhom i čistom bodiću, te potražila u ladici kaj ću joj obući i za par sekundi kad sam izvukla obleku, kad sam ju digla - njoj su već leđa bila mokra. Opet sam ju presvukla i malo jače zategnula pelenu, no opet se to ponovilo. Danas sam ju valjda već 5 puta presvukla. Mislim, ta veličina joj ne bi trebala biti premala, u četvrtak je na pregledu imala 3850 grama. Ne kužim uopće zakaj joj premoči. Stavljam ju na bok spavati, al sad sam ju bila stavila i na leđa, pa opet mi premoči. user posted image kaj da radim?? Nije vrag da nakon mjesec i pol sad najednom falšam u stavljanju pelene. 

_____________________________

Moje dijete = moja sreća

(Odgovor članu Mishek)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Babylove pelene
12.4.2010 16:40:52   
ZVRK
povučeš li one ''lastike''kod noguuser posted image
te da li joj jače stisneš preko stomaka?

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Mishek)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Babylove pelene
12.4.2010 16:42:20   
Mishek
ma oko nogu nema problema, jer sve ode gore. Stisnem joj, tj. dobro zaljepim trakice, baš da se nikud ne mrda, al opet premoči. Fakat mi nije jasno.user posted image

_____________________________

Moje dijete = moja sreća

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Babylove pelene
12.4.2010 16:45:28   
ZVRK
onda neznam.
možda uvuće stomaćić dok piški pa pobjegne vaniuser posted image
mom je promoćilo ali on je puno pio a i nama je pomogla veća pelena i onda zaljepljena trakica jedna do druge

mi smo koristili pampers

< Poruku je uredio ZVRK -- 12.4.2010 16:47:19 >


_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Mishek)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Babylove pelene
12.4.2010 16:49:45   
novamama
mishek, probaj joj staviti veći broj....ili probaj druge pelene...meni se čini da vrsta pelena koja odgovara pojedinoj bebi zavisi o bebinoj građi...

meni libero nije bio dobar uopće, a neke mame se kunu da je najbolji...e sad...kupiti cijeli paket, ne znam...

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Babylove pelene
12.4.2010 16:59:44   
Ninaa
Neznam i stvarno nisam od neke pomoći, ali da joj nije pelena prevelika? KOji ste broj do sada nosili? Možda moraš jače zalijepiti, Ja zalijepim onu trakicu sa svake strane skoro do kraja, jel ak popustim jel mislim da bi je žuljalo onda izađe van!

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Babylove pelene
12.4.2010 18:01:16   
Mishek
Ninaa, nije joj nikako prevelika jer smo ispočetka naravno koristili newborn, pa nam je patronažna nakon 20 dana rekla neka  pređemo na veće, odnosno mini, jer su joj newborn bile već skoro premale. Sad, ove joj ne bi trebale biti premale, s obzirom da nema još ni 4kg. Nisam pametna uopće. Budem vidla sad kad se probudi jel mokra, nije. Blesavo mi je da joj dvije vrste već premoče, a do sad je sve bilo ok.

_____________________________

Moje dijete = moja sreća

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Babylove pelene
12.4.2010 21:12:37   
Nika 24052006
Jesi li gledala rok trajanja? To se meni jednom dogodilo,dijete mi stalno bilo mokro,za poluditi,ja slučajno pogledala,kad ono rok prošao za skoro godinu dana...Do tada nisam ni skužila da pelene imaju rok,eto,oko mi se slučajno našlo na tim brojčicama...

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu Mishek)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Babylove pelene
12.4.2010 21:22:48   
ZVRK
bravo nika,toga se nisam sjetila.
isto možeš provijeriti dali je pelena ok tako da ona NESMIJE BITI NAPUHANA,ako je onda je STARA

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Babylove pelene
12.4.2010 21:25:07   
Ladina mama
IZVORNA PORUKA: Mishek

Ok, cure, ja fakat ne kužim kaj se dešava. Dakle, sinoć kad mi se babylove pelena zaljepila malenoj za kožu na leđima stavila sam joj pampersicu jer smo taman dobili paket i taman njezinu veličinu (3-6 kg). Al danas mi je opet, kao i jučer cijeli dan popišana. Presvlačim ju svaki čas jer joj sve iscuri na bok ili po leđima. Prvo sam ju ujutro presvukla i stavila ju na krevet u suhom i čistom bodiću, te potražila u ladici kaj ću joj obući i za par sekundi kad sam izvukla obleku, kad sam ju digla - njoj su već leđa bila mokra. Opet sam ju presvukla i malo jače zategnula pelenu, no opet se to ponovilo. Danas sam ju valjda već 5 puta presvukla. Mislim, ta veličina joj ne bi trebala biti premala, u četvrtak je na pregledu imala 3850 grama. Ne kužim uopće zakaj joj premoči. Stavljam ju na bok spavati, al sad sam ju bila stavila i na leđa, pa opet mi premoči. user posted image kaj da radim?? Nije vrag da nakon mjesec i pol sad najednom falšam u stavljanju pelene. 


Nećeš vjerovati, no to se i nama događalo i isto sam bila na mukama ko ti. Čak sam pomislila da ima upalu mjehura (nakon što sam eliminirala faktor pelena isprobavjući različite vrste)i da zato puno piški. Zvala sam patronažnu i ona mi rekla da ako mokraća nema neki neobičan miris ili boju, da beba jednostvno više piški. I tak je bilo. Prošlo sve nakon 3 dana i još se nije ponovilo.

_____________________________

Mama je prijatelj kojeg nikad ne prerasteš!

(Odgovor članu Mishek)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Babylove pelene
12.4.2010 21:30:45   
Nika 24052006
IZVORNA PORUKA: ZVRK

bravo nika,toga se nisam sjetila.
isto možeš provijeriti dali je pelena ok tako da ona NESMIJE BITI NAPUHANA,ako je onda je STARA


Da,čula sam i za to...Uskoro će mi trebati sve te informacijeuser posted image ....Ovo sam napisala iz osobnog iskustva,odonda provjeravam rok i na hig.ulošcima...


_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Babylove pelene
12.4.2010 23:39:56   
mala pcelica

IZVORNA PORUKA: Nika 24052006

Jesi li gledala rok trajanja? To se meni jednom dogodilo,dijete mi stalno bilo mokro,za poluditi,ja slučajno pogledala,kad ono rok prošao za skoro godinu dana...Do tada nisam ni skužila da pelene imaju rok,eto,oko mi se slučajno našlo na tim brojčicama...

na pampersu nikad nisam mogla skužiti do kad im je rok jer na jednom mjestu piše da vrijede 3 god od datuma proizvodnje(recimo neki noviji datum proizvodnje),a na drugom mjestu piše EXP. xxxxx recimo da je isteko prije par mjeseci user posted image i tako da pojma nemam od kad do kad važe ...

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Babylove pelene
13.4.2010 8:04:56   
Nika 24052006
A ja baš na pampersu to uočilauser posted image ..Doduše,to je bilo prije skoro 4 godine,možda su promijenili način pisanja roka od tada.

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Babylove pelene
15.4.2010 14:30:43   
Mishek
Skužila sam sad da joj pelene propuštaju ako spava na boku, onda se probudi mokra i to gore po leđima. Još bih kužila da je dečko, al kak se cura tak popiški user posted image

_____________________________

Moje dijete = moja sreća

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 39
   [Obrisani korisnik]
15.4.2010 16:58:10   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu novamama)
  Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Babylove pelene
15.4.2010 20:37:14   
andja
mi smo imali babylove i sav je bio mokar, ista priča i s pampersom. Libero su jedine koje ne propiški i ne bi ih mijenjala ni za što na svijetu

(Odgovor članu L.P.)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Babylove pelene
15.4.2010 21:49:43   
pula25
nevjerovatno da pelene imaju rok trajanja.... svakako dobro za znati.

I nama je libero zaaakon! nema da išta procuri

_____________________________

MALI ANĐEO NAM DOŠAO...
...NIKA 21.10.2009

(Odgovor članu andja)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Babylove pelene
23.4.2010 23:56:27   
Mishek
Reklamirali smo babylove u dm-u i dobili u zamjenu paket pampersa. user posted image za njih!

_____________________________

Moje dijete = moja sreća

(Odgovor članu Mishek)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Babylove pelene
24.4.2010 7:04:30   
Puli
user posted image za dmuser posted image user posted image

mi nismo nikad imale problema s babylove pelenama,koristimo ih od početka i sve je superuser posted image

_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu Mishek)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Babylove pelene
26.4.2010 17:44:42   
Kimi
hello!
ja sam ovdje skroz nova, pa prvo vam svima saljem veliki pozdrav!user posted image

trudna sam, negdje 28. ili 29. tjedan trudnoce (nisu sigurni) i tako malo citam vase rasprave...

znam da jos imam vremena, al cisto me zanima jel netko mozda probao one platnene pelene?

inace, sogorica koristi pamrepsice i njoj su super. ja jos ne znam koje cemo kupiti al me zanimaju iskustva drugih  user posted image



(Odgovor članu Mishek)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Babylove pelene
26.4.2010 18:40:01   
MiniMama
Pozdrav Kimi.. Mi smo nadobudno krenuli s platnenim pelenama preko ljeta i unatoc tome sto je to puno drugačije nego u doba je moja mama podizala mene i brata, meni su se pokazale dosta nepraktične. Postoje jednokratni ulošci koji se stavljaju u pelenu, ali meni je uvijek sve curilo van tako da sam imala toga previše za prati i peglati. uz to je moja beba imala refluks tako da je sa svakom pelenom išla kompletna nova presvlaka. Išlo je sve relativno glatko dok smo bili na moru pa bi mi mama još dala ruku oko peglanja, ali kad smo se vratili u Zagreb prešli smo i na obične pelene. ali ako a iducim djetetom budem imala financijske uvjete za tetu peglalicu i vecu garderobu za klinca definitivno cu koristi platnene jer su bolje za dječju guzu user posted image

(Odgovor članu Kimi)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Babylove pelene
28.4.2010 12:33:05   
Kimi
ok, hvala! user posted image
jos cu razmisliti sto da radimo po tom pitanju... bokic!

(Odgovor članu MiniMama)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Babylove pelene
30.4.2010 15:42:58   
adryosijek
meni su ok te pelene jos se nije osipala a nisu ni skupe za sad su ok a kasnije ako nebudu ok mjenjam ih a koristila sam i piloo iz plodina ok su

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu Mishek)
Neposredna veza do poruke: 48
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Dojenje.
пеперутка16

Koliko si dugo dojila?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!