|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   vađenje krvi sa 6.mj.
23.2.2010 9:42:38   
maminkica
drage mame! prilikom redovnog cijepljenja sa 6 mj. pitala sam doktoricu za vađenje krvi pošto svugdje čitam da se tada prvi puta djetetu vadi krv. odgovorila mi je da ukoliko nema jasnog razloga za vađenje krvi npr. sumnja na bolest, anemiju, ili sl. da to nije potrebno, isto i sa pretragom urina, tako da nismo to obavili. kakva su vaša iskustva?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: vađenje krvi sa 6.mj.
23.2.2010 9:46:26   
curice
ni moje cure nisu vadile krv bez potrebe.L ima četiri godine i nedavno smo prvi put vadili krv,zbog sumnje na anemiju

(Odgovor članu maminkica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: vađenje krvi sa 6.mj.
23.2.2010 9:47:54   
maja
Mi jesmo vadili krv, ali nisam sigurna koliko je imao mjeseci?! Kod nas dr. šalje svako dijete!

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: vađenje krvi sa 6.mj.
23.2.2010 13:50:10   
inna
o nama su se navadili krvi. Prvi put s 2 mj jer je pedica rekla da joj je malo blijed pa da provjerimo za svaki slučaj, a ostalo zbog bolesti

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: vađenje krvi sa 6.mj.
23.2.2010 13:54:18   
marija0
mi nismo niti nam je itko rekao...

(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: vađenje krvi sa 6.mj.
23.2.2010 13:58:35   
FIONA
IZVORNA PORUKA: curice

ni moje cure nisu vadile krv bez potrebe.L ima četiri godine i nedavno smo prvi put vadili krv,zbog sumnje na anemiju


u šoku sam....pa jel ti znaš da jako često djeca nemaju dobru krvu sliku i da cjepiva mogu biti fatalna po njih ako je tako...evo od mog bivšeg mali je vadio i sva sreća da su pokupili nazal prije cjepljenja...nema trombocite kako treba i sad je na terapijama non stop...bil i u bolnici...da se cjepio mogao je umrijeti...svako malo djete mora se provjeriti krva slika!!!!!...moja mama radi u  dijagnostičkom labosu i sama kaže da je to praksa s njihovim pacjentima od njihovih pedijatrica....


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: vađenje krvi sa 6.mj.
23.2.2010 14:33:52   
novamama
mi smo vadili krv prvi put mislim sa 4 mjeseca - crvenu krvnu sliku...u privatnom laboratoriju, vadi se iz prstića - derao se ful, jadničak moj maliuser posted image


kasnije smo radi nekih temperaturica vadili još dva puta, sa 6 i 8 mjeseci- u bolničkom laboratoriju, isto je plakao, ali je bilo puno bolje...


sve je draga dobro dok im ne moraš skupljati urin tako malenima, u peleniuser posted image , ali to je druga pričauser posted image

< Poruku je uredio novamama -- 23.2.2010 14:34:10 >


_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!