|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Koliko puta ste tiskale?
18.1.2011 0:28:40   
Leluška
Cure, zanima koliko puta ste tijekom izgona tiskale dok beba nije izašla van?
Eto da ponovim kaj sam maločas na drugoj temi napisala:

Prvi puta sam stisnula i pitala jel glava vani? NIJE ništa! (P-- M----! kak nije ništa, a fakat sam stisnula jako i dugo - dok nisu rekli stop!)
Drugo tiskanje: dokto mi se nalego na trbuh i ja stisnula (mislim da i danas ima šljivu na lijevoj lopatici i moje otiske prstiju1user posted image ). Jel glava vani? Pitam ja opet! SVE je vani - malac je izletio u komadu!user posted image Sve pločice su bile pošpricane user posted image , a moje soknice isto!

A frendicu sam pitala koliko je puta tiskala - rekla je 6-8 puta i prvi puta i drugi puta... Pa me zanima jel to puno ili sam ja imala sreće?!


< Poruku je uredio Leluška -- 18.1.2011 0:29:01 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Koliko puta ste tiskale?
18.1.2011 6:58:33   
troubled
fora temica user posted image user posted image user posted image

paulu 3 tri puta...user posted image
magdu 2 putauser posted image
franka nula puta..."hoću li sad tiskati" "ne tiskaj, ide on sam!" "kmeeeeeee" user posted image user posted image user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu Leluška)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Koliko puta ste tiskale?
18.1.2011 7:09:17   
novamama
olivera 2 puta (pod epi)
rozu čini mi se 3 puta (bez epi)

sve u svemu, ja zadovoljnauser posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Koliko puta ste tiskale?
18.1.2011 7:44:14   
vvd
3-4 puta......a saduser posted image  znati ću vam reći pošto je zadakuser posted image

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Koliko puta ste tiskale?
18.1.2011 7:57:24   
mišica 666
3-4 puta na oba poroda

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu vvd)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Koliko puta ste tiskale?
18.1.2011 8:02:19   
lidac0605
2-3 x,svaki porod...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Koliko puta ste tiskale?
18.1.2011 8:04:36   
Zvonki
Dva puta uglavnom. Prvi za glavicu, drugi puta ramena i bebice vani.user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Leluška)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Koliko puta ste tiskale?
18.1.2011 8:08:24   
BUMBI
Ajme vi to sve nešta malo tiskale,ja sam bar nekih 5 putauser posted image
Umrla sam,svi mi govoril to je najlakši dio ,a kod mene nikad da izađe..jedva izdržala


_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Koliko puta ste tiskale?
18.1.2011 8:37:30   
mirna
mislim da tri, najvise cetiri puta, ali jednom se nisam mogla suzdrzati kada je rekla ne tiskati, pa sam se onda potrgala za jedan sav, tako da sve koje vas ovo jos ceka, slusajte primalju!user posted image

(Odgovor članu Leluška)
Neposredna veza do poruke: 9
   [Brisano sporočilo]
18.1.2011 8:38:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu Leluška)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Koliko puta ste tiskale?
18.1.2011 8:50:55   
cuba
Ja sam jako puno tiskala, bar 7-8 puta i još uz pomoć babice i doktorice koje su se izmjenjivale i pritiskale mi stomak da ga poguraju van ali ništa...on je bio visoko, nije se spuštao u porođajni kanal, zato je to tako dugo i trajalo. Na kraju hitni carski rez...

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Koliko puta ste tiskale?
18.1.2011 8:57:15   
bellly
ja mislim da sam 2,3 puta tiskala. 

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Koliko puta ste tiskale?
18.1.2011 8:59:12   
barbiegirl
P je sa drugim tiskom izašla van, a E nikako da izađe, na kraju ju je babica izvlačila vani (imala je pupčanu vrpcu oko vrata)

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Koliko puta ste tiskale?
18.1.2011 9:00:22   
keksić
jednom sam stisnula i to izgleda prejako, jer beba je doslovno izletila iz mene i to skup sa posteljicom.user posted image
rekli mi: sretna beba! user posted image

_____________________________

03.11.1999. - prva srećkica moja iva (iva- šljiva)
15.02.2010. - druga srećkica moja vendy (vendica -švendica)

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Koliko puta ste tiskale?
18.1.2011 9:06:24   
pako
1. put mislim negdje 6-8 puta sigurno čak sam u jednom trenu izgubila svijest od silnog tiskanja i nikako moj filister van, sve dok mi dr. nije dobrano stisnuo trbuh,a babica naprijed "čupala" nije se dao...

2. put mislim 2-3 puta i evo ga user posted image

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu bellly)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Koliko puta ste tiskale?
18.1.2011 9:46:24   
ema55
neznam točno koliko ali dosta puta sam tiskala. znam vremenski tiskanje je trajalo točno 45 minuta. uf strašne hemeroide sam dobila od silnog tiskanja.

_____________________________

princezica mamina najdraža, i ljubav najveća:)-09.11.2009.

(Odgovor članu pako)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Koliko puta ste tiskale?
18.1.2011 9:56:49   
mariola
Ajoj nemam pojma, bilo je jako napeto. Tek kad mi je sestra skočila na trbuh i pritiskala i druga babica i doktorica puhale samnom trebalo mi je dva-tri tiska. Ipak je tu bilo 4540g i 54cmuser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu ema55)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Koliko puta ste tiskale?
18.1.2011 10:24:09   
Leluška

IZVORNA PORUKA: troubled

fora temica user posted image user posted image user posted image

paulu 3 tri puta...user posted image
magdu 2 putauser posted image
franka nula puta..."hoću li sad tiskati" "ne tiskaj, ide on sam!" "kmeeeeeee" user posted image user posted image user posted image


I sam može ići, veliš???user posted image user posted image

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Koliko puta ste tiskale?
18.1.2011 10:29:28   
Leluška
quote]IZVORNA PORUKA: elinamama

1. tiskala par puta i ništa se nije događalo pa mi se druga ginička nalaktila na škembu pa sam još par puta tiskala i beba vani...znači nekih 5-6 puta s tim da su mi od tiskanja popucale sve kapilare na ramenima, prsima, vratu i licu
2. sam kakti znala kako tiskati i nisu mi svi kapilari popucali, ali sam više puta tiskala, možda 7-8 puta i činilo mi se teže jer je bebonja imao opseg glave 35cm

...napomena za prvorotkeja sam se fakat iznenadia kako je osjećaj isti kao da tiskaš veliki kakač i imaš osjećaj kao da ćeš sav explodirati, popucati...što  je u mnogim slučajevima i točno samo treba slušati babice i sve bude ok
[/quote]

35 cm? Uf, ne plaši me! Moj sada ima 32 cm... Nemam pojma jel to puno ili nije; valjda nebu više raso taj opseg glave! Stalno si gledam tu zavezanu špagicu sa tim opsegom koju sam zavezala! OOOOO, jesam šašava!user posted image

Opet me hvataju strah i panika od poroda, a par dana mi je bilo ok!!!
Al mislim da je ok kada dođeš do tiskanja, onda više ništ ni ne osjetiš. Samo sam imala osjećaj da bum pokakala veliku lubenicu.. Nadam se da će tako biti i ovaj put... Najgore mi je bilo kad se klinac spuštao - neugoda na mjehur i crijevo, pa ta jaka bol u križima... uf, nemrem nikako to izbjeći...user posted image

(Odgovor članu Leluška)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Koliko puta ste tiskale?
18.1.2011 11:23:49   
Anoniman
3 puta tiskala, i doktor mi još dva puta s laktom pa ju izgurao van...napoooookoooon

(Odgovor članu Leluška)
  Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Koliko puta ste tiskale?
18.1.2011 11:32:50   
drugasrecica
hehehe... kod mene je oba puta bila specifična situacija...
porod počne normalno, brzo se otvaram, doktori oko mene nabrijani, ić će to brzo i onda tiskam i tiskam,ništa, za neko vrijeme opet tiskam, pa opet, posli opet, ništa i na kraju oba puta idem na carski rez. Ne znam ni sama koliko puta sam tiskala.
Samo sam prvi put u boksu tiskajući provela 7 sati, a drugi put 3 sata, jer su već znali da sam prvi put rodila na carski i zbog čega... moje cure se rađaju tako što idu licem van umisto tjemenom koje je najuži dio glave...
Tako da ja vama cure moje zavidim šta se normalno rodile i bebe su vam se rađale najpovoljnijim dijelom glave



_____________________________

Moje dvi srećice
Lea 10.12.2008.
Rina 17.12.2010.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Koliko puta ste tiskale?
18.1.2011 11:35:39   
mamino zlateko
vi ste se sve brzo rijesile,ja sam tiskala od pola 1 do 2...i ginic mi se bacio 3 puta na trbuh i babica svaka 3 put...vec sam skoro popizdela,jos mi i sve kapilare na licu i u ocima popucale,i dva tjedna poslije poroda jos su mi oci krvave,ko zombi izgledam...puštam si kapljice,al sporo prolazi...

_____________________________

T & H
03.01. & 12.02

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Koliko puta ste tiskale?
18.1.2011 11:40:25   
Anoniman
Paulina je izletila cijela u jednom potisku, jest da mi je netko lego na trbuh u isto vrijeme al mislim da nije trebalo.
Elena u dva potiska i Katarina isto, bez nalijeganja.

(Odgovor članu mamino zlateko)
  Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Koliko puta ste tiskale?
18.1.2011 12:20:44   
mala pcelica
hehheheheheh nisam znala di mi je dupe ,a di glava u tom trenutku,a o tiskanju da ne pričam user posted image znam samo da me je to najvise bolilo od svega dok nije izletila user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Koliko puta ste tiskale?
18.1.2011 12:27:25   
ikica84
hmm dok sam skuzila kako treba pravilno tiskatiuser posted image user posted image jedno 3 neuspjesna pokusaja i onda 2 prava i beba izasla!!user posted image user posted image

_____________________________

ANDREJ 02.01.2010.
VIKTOR 24.09.2011.
mamine srece najveceeeeeee!!!!

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!